Pozwolisz,żonko,że Cię zmienię
ostatni post wygrywa
;)
ten zamna wygra :P
może źle go zrozumiałem ?
a jak zrozumiałeś??
Hehe no niech będzie, ale teraz role sie odwróciły :)
i znowu zmiana:P
ten
a może być "ta"?
moze ależ czemu nie
no to wygrałam:)
:D
:P:p
a może ja wygram :D
nie możesz
bo ty jesteś dżentelmenem (czy jak tam sie to pisze) i bardzo źle byś się z tą wygraną czuł:)
bo ty jesteś dżentelmenem (czy jak tam sie to pisze) i bardzo źle byś się z tą wygraną czuł:)
a moze nie?;d
przegrać z tak piękną kobieta to czysta przyjemność
a moze nie?;d
mówie ci że tak
przegrać z tak piękną kobieta to czysta przyjemność
z którą...:P
;D
makao !
makao bije wszystko ! :ninja:
;p
makao bije wszystko ! :ninja:
;p
Tomasz : weź idz pobiegaj:D
Tomasz : weź idz pobiegaj:D
nie, dziękuję, wygodnie mi się siedzi ;p
buaha:D
:;
Aby dodać post, musisz się zalogować.