nie bo ja ;p
ostatni post wygrywa
nie bo ja ;p
a teraz ja :) (dłuugo prowadziłaś..:P)
no to jeden post , że by mnie nikt nie zapomniał
gfhhreytergdg
gfhhreytergdg
no co Ty gadasz?:) hehe żarcik :)
To ja się tu wpisze i jutro wrócę
yy..o czym sie tu mowi?;d
Nie wiem tu różne tematy i debaty sie toczą
Aa..juz rozumiem,dziex:d
generalnie wszystko rozbija sie o to ze wygrywam :)
chwilowo:)
:DD
Moderatorka,coś za długo wygrywała,więc Ja teraz zmienie na chiwle
za ten język
za TAKI język się nie strzela focha:P
juhhuuu;p
juhhuuu;p
ty też się cieszysz że wygrywam??
fajnie:)
za TAKI język się nie strzela focha:P
może źle go zrozumiałem :lol: ?
ty też się cieszysz że wygrywam??
fajnie:)
Hehe no niech będzie, ale teraz role sie odwróciły :)
Post został usunięty przez moderatora.
xD
Aby dodać post, musisz się zalogować.