ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

nie bo ja ;p
xXdisarrayXx:
nie bo ja ;p

a teraz ja :) (dłuugo prowadziłaś..:P)
no to jeden post , że by mnie nikt nie zapomniał
gfhhreytergdg
EtkAa17:
gfhhreytergdg

no co Ty gadasz?:) hehe żarcik :)
To ja się tu wpisze i jutro wrócę
yy..o czym sie tu mowi?;d
Nie wiem tu różne tematy i debaty sie toczą
Aa..juz rozumiem,dziex:d
generalnie wszystko rozbija sie o to ze wygrywam :)
chwilowo:)
:DD
Moderatorka,coś za długo wygrywała,więc Ja teraz zmienie na chiwle
KissOfTheDark:
za ten język

za TAKI język się nie strzela focha:P
juhhuuu;p
ToMiDuDeKF1:
juhhuuu;p

ty też się cieszysz że wygrywam??
fajnie:)
kingusss3:
za TAKI język się nie strzela focha:P

może źle go zrozumiałem :lol: ?
kingusss3:
ty też się cieszysz że wygrywam??
fajnie:)


Hehe no niech będzie, ale teraz role sie odwróciły :)
Post został usunięty przez moderatora.
xD
1 157 158 159 160 161 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.