ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

się bawić nie umiecie :jezyk:
stru tu tu tu
klocki z drutu
sraty taty
gacie w kraty ;p
jak anioła głos
ktoś na Tomka wloz...
hahahaha ;DDD
no cio...:P
a nic;D tak się śmieję;D z Tomasz jak zawsze;D
z kogos trzeba:P
:smutny:
oj a ten znowu płacze...
nie becz chłopie
bo sie rozmysle z tymi skarpetkami
buahaha ;D chyba jednak Cię Tomasz pocieszyć muszę:D
;p
tylko nie to ;p
spokojnie:P
Tomasz bez nerw!;D
to było do tego o skarpetkach ;p
;]
Z powodu prac informatycznych na tym serwerze ogłaszam przerwę techniczną w tym temacie. niniejszym ogłaszam że Pan piszący daną wiadomośc został na ten czas zwycieżcą w tym oto konkursie na ostani post.

Za utrudnienia przepraszamy
redakcja Playboy ;D
taa jasne chciał byś chyba ;P
Hej,Hej Falubaz dzisiaj będzie to w 39 i pół :D
1 162 163 164 165 166 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.