Mysterious321
Posty: 23 (po ~299 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Mysterious321
  18 lutego 2012 (pierwszy post)

Jak sądzicie, Chrisora ma jakieś szanse? Moim zadanie nie, a za gest na ważeniu życzę mu porażki przez K.O. w pierwszej rundzie, chociaż mam świadomość że może to potrwać dłużej, nie mniej jednak jestem prawie pewny zwycięstwa Witalija, a Wy jak myślicie?

PanHeisenberg
PanHeisenberg
  22 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wydaje mi się, że nie. Wielu było gorszych od Chisory, wystarczy dobrze na portalach bokserskich poszukać.

Wiem. Nawet na youtube tego sporo. Potrafili ostro napieprzać się po ryjach na konferencjach.
Ale mimo tego, nie lubię tego w tym sporcie i tyle.
kuba92762
kuba92762
  22 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale mimo tego, nie lubię tego w tym sporcie i tyle.

Większość nie lubi, ale gdyby nie to to wypowiedziałbyś się w tym temacie? Raczej nie:)
A tak to wagą ciężką znowu się interesuje cały świat.
PanHeisenberg
PanHeisenberg
  23 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Większość nie lubi, ale gdyby nie to to wypowiedziałbyś się w tym temacie? Raczej nie:) A tak to wagą ciężką znowu się interesuje cały świat.

Ja wiem, że wiele dzieje się właśnie na zasadzie: jest skandal, jest hajs. Mimo wszystko to mnie drażni. Zpewne wypowiedziałbym się w tym temacie i bez skandalalicznego zachowania Chisory, bo była dobra.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 lutego 2012

100tys. $ kary dla Chisory, (50 tys. dolarów kosztowało spoliczkowanie Kliczki, 25 tys. oplucie Władimira Kliczki, a pozostałe 25 tys. - bijatyka z Hayem) :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.