Mysterious321
Posty: 23 (po ~299 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Mysterious321
  18 lutego 2012 (pierwszy post)

Jak sądzicie, Chrisora ma jakieś szanse? Moim zadanie nie, a za gest na ważeniu życzę mu porażki przez K.O. w pierwszej rundzie, chociaż mam świadomość że może to potrwać dłużej, nie mniej jednak jestem prawie pewny zwycięstwa Witalija, a Wy jak myślicie?

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak Huck będzie skracać dystans to prędzej czy później z deskami się zapozna. A Powietkin nie do zatrzymania przez kogo? Przecież on ciągle czeka, aż bracia się jeszcze bardziej zestarzeją.DLa mnie to nie jest prawdziwy mistrz, bo z Czagajewem to by Adamek bez większych problemów wygrał.

Dla mnie Powietkin to taki czarny koń, tak jak wielu ekspertów nie dajesz mu szans z Marco ale ja naprawdę postawię spory hajs na Rosjanina, jakoś mnie przekonał.

Konto usunięte
Konto usunięte: Szpilka dla mnie nie ma szans.Nawet po jakimś tam machnięciu Saulsberry'ego sie chwiał i miał kisiel w gaciach chociaż walczył z bokserskim Najmanem(czyt.sam siebie wykończył) Co do Wacha też wydaje mi się,że zbytnio szans nie ma, za późno wyjechał do stanów, za wolno robi postęp, ogółem jest aż za wolny z tego co zauważyłem.Chociaż jemu w odróżnieniu od szPilki życzę wszystkiego najlepszego.

Z tych 2 wolę aby dalej zaszedł Wach, niby wolno rozwija się jego kariera ale ma lepszy bum aby zostać mistrzem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam nadzieję, że Dawidek się nie przestraszy jak Witka i wyjdzie do chisory, chociaż przed Chisorą nie dałby rady już tak uciekać jak przed Władimirem;D

Haye stracił prymat :ziober2:
Fajnie jak Chisora na konferencji pytał o jego paluszek ;)
i w ogóle niech Dawid zdecyduje się czy zakończył karierę czy nie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  19 lutego 2012

W sumie obejrzalbym mordobicie Haye vs Chrisora

ale niech walcza bez rekawic :ziober2:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 lutego 2012

Na razie policjanci szukają Haye'a bo Chisore i jego trenera już mają. Obu pięściarzom mogą zostać postawione zarzuty m.in. naruszenia nietykalności cielesnej (Haye'owi, za zranienie Chisory i Bootha) oraz gróźb karalnych (Chisorze - za grożenie Haye'owi śmiercią).

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  19 lutego 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Na razie policjanci szukają Haye'a bo Chisore i jego trenera już mają. Obu pięściarzom mogą zostać postawione zarzuty m.in. naruszenia nietykalności cielesnej (Haye'owi, za zranienie Chisory i Bootha) oraz gróźb karalnych (Chisorze - za grożenie Haye'owi śmiercią).


Dobra promocja kolejnej walki :ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 lutego 2012
LeonGrande
LeonGrande: Dobra promocja kolejnej walki

Każdy pięściarz, który chce zaistnieć musi być mocny w gębie. Chisora do tego dokłada jeszcze czyny w postaci liści, oplucia w twarz czy podchodzenia w trakcie konferencji do rywala.
Ja wolę jednak postawę spokojnych braci Kliczko, którzy rzadko dają się sprowokować takim paplaniom i pokazują w ringu kto jest lepszy.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  19 lutego 2012

Wreszcie coś się dzieje w tym boksie. Od dawna tylko sobie wszyscy słodzili , aż rzygać się chciało.
A teraz , no z jednej strony w...urwia ten murzyn cały , ale zd rugiej wreszcie coś ciekawego.
I jak Ten Wladimir to wytrzymał. Kolo pluje mu w twarz a ten nic mu nie zrobił.
Grubo

kuba92762
kuba92762
  19 lutego 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dla mnie Powietkin to taki czarny koń, tak jak wielu ekspertów nie dajesz mu szans z Marco ale ja naprawdę postawię spory hajs na Rosjanina, jakoś mnie przekonał.

Źle Nuti przeczytales:D
Oczywiscie jestem pewien, ze Powietkin z Huckiem wygra, mam nawet nadzieję, że przed czasem bo jeżeli go nie powali to ja już nie zrozumiem go.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Z tych 2 wolę aby dalej zaszedł Wach, niby wolno rozwija się jego kariera ale ma lepszy bum aby zostać mistrzem.

No pewnie, ze tak.Obawiam sie tylko o jego brak luzu i myśle, ze to moze zawazyc na tym, ze jesli dostanie szanse to jej nie wykorzysta, bo polegnie w pierwszych rundach jak ktoś sie chaotycznie na niego rzuci tak jak Brewster na Golote.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Haye stracił prymat Fajnie jak Chisora na konferencji pytał o jego paluszek ;) i w ogóle niech Dawid zdecyduje się czy zakończył karierę czy nie.

Chisora wbrew pozorom to bardzo mądry i bardzo sympatyczny facet.Pewny siebie, ale widać co jego pewnosc siebie mu daje.Heleniusa roztrzaskal, Kliczko mial z nim najwieksze problemy od czasu Lewisa.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Chisora do tego dokłada jeszcze czyny w postaci liści, oplucia w twarz czy podchodzenia w trakcie konferencji do rywala.

I dzięki niemu nie jest nudno.Chociaz Wladimir po czesci zasluzyl bo dwa razy go wystawil, ale wiadomo, lepsza opcja wtedy byla walka z haye'm.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Źle Nuti przeczytales:D Oczywiscie jestem pewien, ze Powietkin z Huckiem wygra, mam nawet nadzieję, że przed czasem bo jeżeli go nie powali to ja już nie zrozumiem go.

aha no to fakt, przeinterpretowałem to :D

Konto usunięte
Konto usunięte: No pewnie, ze tak.Obawiam sie tylko o jego brak luzu i myśle, ze to moze zawazyc na tym, ze jesli dostanie szanse to jej nie wykorzysta, bo polegnie w pierwszych rundach jak ktoś sie chaotycznie na niego rzuci tak jak Brewster na Golote.

No właśnie to chciałem napisać, że nie on pierwszy by tak poległ. No cóż każdemu szansa się należy a ocenia się po walce czy było warto ją dać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chisora wbrew pozorom to bardzo mądry i bardzo sympatyczny facet.Pewny siebie, ale widać co jego pewnosc siebie mu daje.Heleniusa roztrzaskal, Kliczko mial z nim najwieksze problemy od czasu Lewisa.

Jak widać walka walce nierówna. Anglikowi jeszcze czegoś brakuje a Kliczko to 40letni ideał, który pewnie przegra z czasem niż z kimś w ringu.

Konto usunięte
Konto usunięte: I dzięki niemu nie jest nudno.Chociaz Wladimir po czesci zasluzyl bo dwa razy go wystawil, ale wiadomo, lepsza opcja wtedy byla walka z haye'm.

No fakt nudno nie będzie, już nie mogę się doczekać jakiś konkretnych dat i ich pojedynków.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  19 lutego 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: No właśnie to chciałem napisać, że nie on pierwszy by tak poległ. No cóż każdemu szansa się należy a ocenia się po walce czy było warto ją dać.

Teraz będzie walczyć w sumie z gigantycznym, szklanym Tye'm Fieldsem więc liczę, że do 3 rundy go rozjedzie, potem Grant i chętnie bym go z mopem Heleniusem zobaczył.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jak widać walka walce nierówna. Anglikowi jeszcze czegoś brakuje a Kliczko to 40letni ideał, który pewnie przegra z czasem niż z kimś w ringu.

no na niego nie ma mocnego teraz, przez pare lat nie przegrał tylu rund co wczoraj w jednej walce.CHisora dązy do poldystansu i to sie ceni.Heleniusowi wybil z glowy walkę z Kliczkami na razie, a Witalij to po prostu maszyna do zabijania w ringu, a i tak Chisora swietnie sobie radzil.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: No fakt nudno nie będzie, już nie mogę się doczekać jakiś konkretnych dat i ich pojedynków.

Chciałbym, zeby powalczyl z Adamkiem, ciekawe co by tam się dzialo gdy Adamek by mowil o Bogu i zdrowiu, a Chisora...:D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz będzie walczyć w sumie z gigantycznym, szklanym Tye'm Fieldsem więc liczę, że do 3 rundy go rozjedzie, potem Grant i chętnie bym go z mopem Heleniusem zobaczył.

Helenius - Wach, niepokonani na ringu :D

Konto usunięte
Konto usunięte: no na niego nie ma mocnego teraz, przez pare lat nie przegrał tylu rund co wczoraj w jednej walce.CHisora dązy do poldystansu i to sie ceni.Heleniusowi wybil z glowy walkę z Kliczkami na razie, a Witalij to po prostu maszyna do zabijania w ringu, a i tak Chisora swietnie sobie radzil.

Wczoraj Kostyra przytoczył dobrą statystykę odnośnie braci. Władymir był 10 razy w karierze liczony, Witalij 0 !
Chisora walczył dzielnie, ale nawet przez myśl mu nie przeszło że położy Kliczkę na deski.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałbym, zeby powalczyl z Adamkiem, ciekawe co by tam się dzialo gdy Adamek by mowil o Bogu i zdrowiu, a Chisora...:D

Gdyby walka odbyła się w Polsce mohery pozwałyby Anglika ;]

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  19 lutego 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Helenius

On został pokonany, niestety wiadomo jak to jest z werdyktami u Sauerlanda itp.(12 KP)

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wczoraj Kostyra przytoczył dobrą statystykę odnośnie braci. Władymir był 10 razy w karierze liczony, Witalij 0 ! Chisora walczył dzielnie, ale nawet przez myśl mu nie przeszło że położy Kliczkę na deski.

Ale tak obił Kliczce tulow, ze ja od bardzo, bardzo dawna nie widzialem go tak oddychajacego.
Jeśli ominalby lewy prosty drugiego Kliczki to wlasnie Wlad moglby zapoznac sie z deskami, ale do tej walki nie dojdzie raczej.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Gdyby walka odbyła się w Polsce mohery pozwałyby Anglika ;]

Ale to musialoby byc z rocznym wyprzedzeniem, zeby Tomek mogl sie dobrze zaaklimatyzowac:D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale to musialoby byc z rocznym wyprzedzeniem, zeby Tomek mogl sie dobrze zaaklimatyzowac:D

Apropo Tomek, ciekawe co on sądzi o wczorajszej walce. Pewnie jutro pojawią się jakieś wywiady.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale tak obił Kliczce tulow, ze ja od bardzo, bardzo dawna nie widzialem go tak oddychajacego. Jeśli ominalby lewy prosty drugiego Kliczki to wlasnie Wlad moglby zapoznac sie z deskami, ale do tej walki nie dojdzie raczej.

Może po prostu Witalij miał słabszy dzień. Druga sprawa to z nim właśnie trzeba walczyć uderzając w tułów a nie ciosami na głowę.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: On został pokonany, niestety wiadomo jak to jest z werdyktami u Sauerlanda itp.(12 KP)

A no tak.
Zwłaszcza ta punktacja w walce o wakujący pas mistrza Europy właśnie z Chisorą.
Koszmar i wałek w jednym.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  19 lutego 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Apropo Tomek, ciekawe co on sądzi o wczorajszej walce. Pewnie jutro pojawią się jakieś wywiady.

Z mojej calej sympatii do Tomka powinien oddac poklon Chisorze.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Może po prostu Witalij miał słabszy dzień. Druga sprawa to z nim właśnie trzeba walczyć uderzając w tułów a nie ciosami na głowę.

No teraz w tym wieku to juz rzeczywiscie szybciej sie Vit meczy po ciosach na tulow.
Szkoda tylko ze Adamek chcial mu tulow obic prostymi 'pchanymi'.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: A no tak. Zwłaszcza ta punktacja w walce o wakujący pas mistrza Europy właśnie z Chisorą. Koszmar i wałek w jednym.

W koncu to podpoieczny Fuhrera Wagnera to wiedzialem, ze tam bedzie wal, bo Helenius z jedna porazka mialby juz ciezko, a tak dalej kazdy szwab sie nad nim spuszcza.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Z mojej calej sympatii do Tomka powinien oddac poklon Chisorze.

A ja właśnie bym sprowokował jakimś tekstem Derecka, żeby miał kogo wybierać do swojej walki :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda tylko ze Adamek chcial mu tulow obic prostymi 'pchanymi'.


Pchanymi i bez siły nie robiącymi wrażenia na Witaliju.

Konto usunięte
Konto usunięte: W koncu to podpoieczny Fuhrera Wagnera to wiedzialem, ze tam bedzie wal, bo Helenius z jedna porazka mialby juz ciezko, a tak dalej kazdy szwab sie nad nim spuszcza.

1-2 walki w Stanach, przegra to po nim. Bo wygrywacie to sobie może u siebie na podwórku.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.