Mysterious321
Posty: 23 (po ~299 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Mysterious321
  18 lutego 2012 (pierwszy post)

Jak sądzicie, Chrisora ma jakieś szanse? Moim zadanie nie, a za gest na ważeniu życzę mu porażki przez K.O. w pierwszej rundzie, chociaż mam świadomość że może to potrwać dłużej, nie mniej jednak jestem prawie pewny zwycięstwa Witalija, a Wy jak myślicie?

KorasPL
KorasPL
  19 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: W ogóle nie wierzę w moc Powitkina.Przypuszczam, ze nawet nie posadzi Hucka za tydzien na deski

Tez nie jestem przekonany do Powietkina ale Kapitana Hucka :lol2: to powinien polozyc bez problemu przynajmniej tak mi sie wydaje.Huck to jeden z tych tworow Sauerlanda.
Niech dadza Masterowi Hucka przejechalby sie po nim jak walec;D
ogarniamtemat
Posty: 347 (po ~145 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 10
ogarniamtemat
  19 lutego 2012

Chisora pokazał jak się walczy z Kliczko. Pomimo ogromnej sympatii to obydwu braci to nie wróże nic dobrego starszemu Kliczce po dzisiejszej walce. Tego właśnie zabrakło Adamkowi, zdecydowania oraz świadomości, że nie ma nic do stracenia.

?

kuba92762
kuba92762
  19 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Tez nie jestem przekonany do Powietkina ale Kapitana Hucka to powinien polozyc bez problemu przynajmniej tak mi sie wydaje.Huck to jeden z tych tworow Sauerlanda. Niech dadza Masterowi Hucka przejechalby sie po nim jak walec;D

Na przyznaje racje w 100% znowu.Szklany Cunningham potrafil obijac Hucka jak chcial.Adamek wykonczylby go do 6 rundy.Tak samo przypuszczam, że MAsternak zahaczylby go jakims sierpem scinajacym z nog.

A co do Kostyry przy okazji, to on powinien robic jedynie na stronie z ripostami, bo jesli chodzi o boks to jest po prostu nic nie widzacym kretynem.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: W ogóle nie wierzę w moc Powitkina.Przypuszczam, ze nawet nie posadzi Hucka za tydzien na deski.Umiejetnosci na pewno ma, ale nawet nie na Władimira.Lewy prosty by go zniechecil doszczetnie.

No właśnie dobry pojedynek będzie z Marco, ciekaw jestem jak obaj się zaprezentują. Mi w pamięci pozostaje świetna dyspozycja Powietkina z Czagajewem. Jeśli pokaże to samo w ringu to będzie nie do zatrzymania.

Konto usunięte
Konto usunięte: Mówmy o prawdziwym boksie.Szpilka po pierwszym sierpie by lizał deski, Wach moze po 4-5.

Szpilka dla mnie jest nieprzewidywalny, gdy dostaje to idzie na chama :ziober2:
Co do Wacha może dostanie kiedyś szansę w walce o znaczący tytuł wagi ciężkiej. Na razie sobie nokautuje old-boyów w 3-6 rundzie ;)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
Chudy
Chudy
  19 lutego 2012

Chisora zapewnil sobie dwie walki z Vladimirem i Hayem,dobra rzeznia na konferencji , dzieje sie w koncu

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 lutego 2012

Heh a mistrz Witalij tylko sobie siedzi i się z tego śmieje. Chisora zachowuje się jak zajarany nastolatek pod dyskoteką, chodzi i szuka kto rzucił butelkę i mógłby bić się wszędzie. Mam nadzieję, że drugi brat albo inny pięściarz szybko wyleczy go z wagi ciężkiej.
Haye też niezłe ziółko, obaj są siebie warci.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Chudy
Chudy
  19 lutego 2012

i dzieki temu zapewne zamierzonemu zachowaniu lapie fejm i szanse na kolejne walki , zreszta pokazal na ringu klase , wole ogladac takich bezczelnych murzynkow niz jakies Adamki i inne pseudo bokserzyny

Alucard
Alucard
  19 lutego 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Mam nadzieję, że drugi brat albo inny pięściarz szybko wyleczy go z wagi ciężkiej.

I znowu będziemy oglądać smutny ring? Dla mnie Chisora ma bokser którego brakuje w wadze ciężkiej i życzę mu pasa :tak:
kzyhu
kzyhu
  19 lutego 2012

w sumie takie akcje jak ta na konferencji prasowej to przypominają trochę wrestling :rotfl:

Chudy
Chudy
  19 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: I znowu będziemy oglądać smutny ring? Dla mnie Chisora ma bokser którego brakuje w wadze ciężkiej i życzę mu pasa

dokladnie Areczku , Chisora wszedl nagle w bokserski biznes i zrobil takie zamieszanie , ze moze znowu w ciezkiej cos sie bedzie dziac :ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: I znowu będziemy oglądać smutny ring? Dla mnie Chisora ma bokser którego brakuje w wadze ciężkiej i życzę mu pasa

zobaczymy jak spisze się w następnej walce, jak wygra efektownie to też będę za nim.
Chisora - Haye to kiedy ? :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  19 lutego 2012

Tak jak chciałem, aby Kliczko obił Murzyna w ringu tak uważam, że należy się Chisorze wielki respekt. Może zajść daleko w boksie.

kuba92762
kuba92762
  19 lutego 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: No właśnie dobry pojedynek będzie z Marco, ciekaw jestem jak obaj się zaprezentują. Mi w pamięci pozostaje świetna dyspozycja Powietkina z Czagajewem. Jeśli pokaże to samo w ringu to będzie nie do zatrzymania.

Jak Huck będzie skracać dystans to prędzej czy później z deskami się zapozna.
A Powietkin nie do zatrzymania przez kogo? Przecież on ciągle czeka, aż bracia się jeszcze bardziej zestarzeją.DLa mnie to nie jest prawdziwy mistrz, bo z Czagajewem to by Adamek bez większych problemów wygrał.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Szpilka dla mnie jest nieprzewidywalny, gdy dostaje to idzie na chama Co do Wacha może dostanie kiedyś szansę w walce o znaczący tytuł wagi ciężkiej. Na razie sobie nokautuje old-boyów w 3-6 rundzie ;)

Szpilka dla mnie nie ma szans.Nawet po jakimś tam machnięciu Saulsberry'ego sie chwiał i miał kisiel w gaciach chociaż walczył z bokserskim Najmanem(czyt.sam siebie wykończył)
Co do Wacha też wydaje mi się,że zbytnio szans nie ma, za późno wyjechał do stanów, za wolno robi postęp, ogółem jest aż za wolny z tego co zauważyłem.Chociaż jemu w odróżnieniu od szPilki życzę wszystkiego najlepszego.

Chudy
Chudy: i dzieki temu zapewne zamierzonemu zachowaniu lapie fejm i szanse na kolejne walki , zreszta pokazal na ringu klase , wole ogladac takich bezczelnych murzynkow niz jakies Adamki i inne pseudo bokserzyny

Takim tekstem się nie ośmieszaj bo Adamek to najlepszy bokser w wadze cruiser od lat i teraz gdyy wrócił to by też każdego z mistrzów usadził na deski.Po prostu nie jest stworzonym zawodnikiem wagi ciężkiej i za bardzo porwał się na ten pas i dobrał sobie złego trenera.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: zobaczymy jak spisze się w następnej walce, jak wygra efektownie to też będę za nim. Chisora - Haye to kiedy ? :D

Mam nadzieję, że Dawidek się nie przestraszy jak Witka i wyjdzie do chisory, chociaż przed Chisorą nie dałby rady już tak uciekać jak przed Władimirem;D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  19 lutego 2012

A ja chciałam tylko dodać, że zasnęłam gdzieś pomiędzy rundą 7 a 8, tak było nudno.

:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.