Mysterious321
Posty: 23 (po ~299 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Mysterious321
  18 lutego 2012 (pierwszy post)

Jak sądzicie, Chrisora ma jakieś szanse? Moim zadanie nie, a za gest na ważeniu życzę mu porażki przez K.O. w pierwszej rundzie, chociaż mam świadomość że może to potrwać dłużej, nie mniej jednak jestem prawie pewny zwycięstwa Witalija, a Wy jak myślicie?

kuba92762
kuba92762
  19 lutego 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A ja właśnie bym sprowokował jakimś tekstem Derecka, żeby miał kogo wybierać do swojej walki :D

No w ogole ja jestem pod wrazeniem z kim walczy Chisora jak na tyle walk, nie to co Tyson Fury(ktory o dziwo wygral z kompletnie nieprzygotowanym i chyba nieswiadomym swojego talentu Chisora), ktory zwakowal tytul wielkiej brytanii byleby nie walczyc z niepokonanym Price'm.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Pchanymi i bez siły nie robiącymi wrażenia na Witaliju.

Ja szczerze wierzylem, ze Tomek moze wygrac ta walke, ale po pierwszym ciosie widzialem, ze dlugo nie wytrzyma niestety.Nie powinien sie rozstawac w ogole z Gmitrukiem, a nie na sile chcial do Stanow wyjechac.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: 1-2 walki w Stanach, przegra to po nim. Bo wygrywacie to sobie może u siebie na podwórku.

Zobaczylbym tego mopa z mocno bijacym Seth'em Mitchellem, bylym futbolista.
Ogolem dla mnie Helenius to beztalencie, a posiadanie w rekordzie skonczonego Brewstera czy Petera to dla mnie tak jak posiadanie przez Szpilke w rekordzie slabego Beck'a.Chociaz wiadomo, poziom nie ten.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No w ogole ja jestem pod wrazeniem z kim walczy Chisora jak na tyle walk, nie to co Tyson Fury(ktory o dziwo wygral z kompletnie nieprzygotowanym i chyba nieswiadomym swojego talentu Chisora), ktory zwakowal tytul wielkiej brytanii byleby nie walczyc z niepokonanym Price'm.

No nie przebiera w jaśkach tylko od razu idzie na głęboką wodę. Ale tej porażki z Furym też nie kumam, chyba kwesta motywacji.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja szczerze wierzylem, ze Tomek moze wygrac ta walke, ale po pierwszym ciosie widzialem, ze dlugo nie wytrzyma niestety.Nie powinien sie rozstawac w ogole z Gmitrukiem, a nie na sile chcial do Stanow wyjechac.

Każdy wierzył, ale było widać przepaść.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zobaczylbym tego mopa

:rotfl:
chyba już obciął te kudły ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ogolem dla mnie Helenius to beztalencie, a posiadanie w rekordzie skonczonego Brewstera czy Petera

No takie bicie ruchomego worka treningowego w wersji XL bez rąk

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  19 lutego 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: No nie przebiera w jaśkach tylko od razu idzie na głęboką wodę. Ale tej porażki z Furym też nie kumam, chyba kwesta motywacji.

No prawda.Przeciez teraz ten Fury lezalby na deskach.NAwet w ostatniej walce z jakims amatorem mimo, ze wygral to polizal deski.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Każdy wierzył, ale było widać przepaść.

Czekam na rewanz z Arreolą, ktory przypuszczam, ze znowu wygra, bo niewazne ile zrzuci ten Shrek, umiejętnosci czysto technicznych nie ma, a wlasnie w takiej walce technika Tomkowi najbardziej sie przyda.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: chyba już obciął te kudły ;D

A nie widzialem jakiegs aktualnego zdjecia, ale niezle musi placic swojej kobiecie skoro z nim jest, ja bym sie bal na jej miejscu z takim wikingiem wspolzyc.:mrgreen:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No prawda.Przeciez teraz ten Fury lezalby na deskach.NAwet w ostatniej walce z jakims amatorem mimo, ze wygral to polizal deski.

No jedno jest pewne, że o nim słuch szybko zaginie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czekam na rewanz z Arreolą, ktory przypuszczam, ze znowu wygra, bo niewazne ile zrzuci ten Shrek, umiejętnosci czysto technicznych nie ma, a wlasnie w takiej walce technika Tomkowi najbardziej sie przyda.

Przydałoby się jakieś podbudowujące zwycięstwo tylko Adamek sam powiedział, że takich pojedynków z leszczami nie chce. Po to ciężko trenuje, aby walczyć o pasy mistrzowskie.

Konto usunięte
Konto usunięte: A nie widzialem jakiegs aktualnego zdjecia, ale niezle musi placic swojej kobiecie skoro z nim jest, ja bym sie bal na jej miejscu z takim wikingiem wspolzyc.

ciekawe czy ją w ogóle ma.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

psychicznatortura
psychicznatortura
  19 lutego 2012

A ja chciałam tylko dodać ze Vladimir jest boski :ziober2:
Jak czarnuch go opluł tą wodą a ten jeszcze się oblizał i uśmiechnął, no mistrzostwo :ziober2:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak czarnuch go opluł tą wodą a ten jeszcze się oblizał i uśmiechnął, no mistrzostwo

Zrobi sobie peeling za 10mln euro w nagrodę.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  20 lutego 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Przydałoby się jakieś podbudowujące zwycięstwo tylko Adamek sam powiedział, że takich pojedynków z leszczami nie chce. Po to ciężko trenuje, aby walczyć o pasy mistrzowskie.

Tyle, ze wydaje mi sie to troche bzdura, bo Adamek niby nie chce walczyc z leszczami, ale biorac aguilere na pewno nie idzie naprzod.Niech sprobuje tego Heleniusa, Bojcowa, Mitchella itp, z tego jest progres, a nie bedzie znowu obijac McBridow.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: ciekawe czy ją w ogóle ma.

Ma, bo na walce ciagle ja pokazywali:P

w ogóle nauczylem sie dzis grac w texas holdem i sie jaram:mrgreen:
Chcę sobie zafundowac ten zestaw do gry:P
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Tyle, ze wydaje mi sie to troche bzdura, bo Adamek niby nie chce walczyc z leszczami, ale biorac aguilere na pewno nie idzie naprzod.Niech sprobuje tego Heleniusa, Bojcowa, Mitchella itp, z tego jest progres, a nie bedzie znowu obijac McBridow.

Prawda to

Konto usunięte
Konto usunięte: Ma, bo na walce ciagle ja pokazywali:P

Nie w mojej tv ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: w ogóle nauczylem sie dzis grac w texas holdem i sie jaram

jop, kilka $ zarobiłem na niej ;D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 lutego 2012

Dziennik "The Sun" spekuluje, że Chisora i Haye mogą zostać dożywotnio zawieszeni przez brytyjski związek bokserski.

Konto usunięte
Konto usunięte: British Boxing Board of Control - potwierdził, że Chisora musi się liczyć z dożywotnią dyskwalifikacją. Zapytany o taką możliwość sekretarz generalny BBBoC Robert Smith powiedział: - Oczywiście, że istnieje. Związek na wiele możliwości, może karać, zawieszać i odbierać licencje. Jeśli chodzi o Haye'a - dopóki nie ma on ważnej licencji, ze strony BBBoC nie spotka go żadna kara. Nie oznacza to jednak, że uniknie odpowiedzialności prawnej za swój wybryk z Monachium.


==

wypowiedź Tomka Adamka o zachowaniu "Hayemakera"i Chisory :

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem, co siedziało w głowie Haye’a. Może chciał na siebie zwrócić uwagę. Nie rozumiem tego, ale to jego problem. Każdy ma głowę na karku i musi odpowiadać, za to co robi. Całe zdarzenie może przynieść im więcej szkód, niż pozytywów


Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie jego zachowanie przed pojedynkiem, uderzenie Witalija i oplucie Władymira to nic innego, jak tylko "ulica". Ja nie mógłbym czegoś takiego zrobić


==

Po walce Kliczko udał się do szpitala gdzie stwierdzono powrót kontuzji lewego barku. Sam bokser przyznał, że w połowie walki poczuł ból i był zmuszony używać tylko prawej ręki.
Dziwne bo ja tego nie zauważyłem.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  21 lutego 2012

no i Chisora spokorniał ...prosze co może sprawić widmo zawieszenia :mrgreen:
cyrk jak to w boksie zawodowym zawsze był ogólnie Haye i Chisora siebie warci podobny poziom prezentują

PanHeisenberg
PanHeisenberg
  21 lutego 2012
Mysterious321
Mysterious321: Jak sądzicie, Chrisora ma jakieś szanse? Moim zadanie nie, a za gest na ważeniu życzę mu porażki przez K.O. w pierwszej rundzie, chociaż mam świadomość że może to potrwać dłużej, nie mniej jednak jestem prawie pewny zwycięstwa Witalija, a Wy jak myślicie?

Fakt, Chisora okazał się lepszy niż się tego spodziewać mogłem. Ale nie powinien kontynuować tego sportu. Dlaczego? Bo zachowuje się niesportowo, agresywnie i bez minimalnego szacunku dla...kogokolwiek. Podczas bijatyki na konferencji po walce nawet swoich odpychał. Przecież to zwierzęta są.
A agresywne zwierzęta powinny iść na odstrzał. Psuje piękno tego sportu.
Do Afryki niech wraca tam znajdzie miejsce między pawianami.
Z drugiej strony patrząc na to wszystko wydaje mi się, że gość był na doppingu.
Kto się tak zachowuje? Nawet Tyson był grzeczniejszy.
Haye'a też powinni wywieźć do Afrika. Tam ich miejsce.
Japiszony. Tyle.
http://www.youtube.com/watch?v=UBT2lFcW6Q0
ogarniamtemat
Posty: 347 (po ~145 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 10
ogarniamtemat
  21 lutego 2012

@PanHeisenberg:

Jakbyś był takim kozakiem jak jakikolwiek z nich to byś inaczej mówił. Tyson tez był zakala pod tym względem i co z tego. To są sporty walki nie siatkówka.

?

kuba92762
kuba92762
  22 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto się tak zachowuje? Nawet Tyson był grzeczniejszy. Haye'a też powinni wywieźć do Afrika. Tam ich miejsce.

A widziałes jakąś konferencję oprócz tej z Lenoxem?
PanHeisenberg
PanHeisenberg
  22 lutego 2012
ogarniamtemat
ogarniamtemat: Jakbyś był takim kozakiem jak jakikolwiek z nich to byś inaczej mówił. Tyson tez był zakala pod tym względem i co z tego. To są sporty walki nie siatkówka.

Co z tego, że sporty walki? Z tego co mi wiadomo w sportach walki też uczą pokory i szacunku.

Konto usunięte
Konto usunięte: A widziałes jakąś konferencję oprócz tej z Lenoxem?

Tak.
kuba92762
kuba92762
  22 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak.

Wydaje mi się, że nie.
Wielu było gorszych od Chisory, wystarczy dobrze na portalach bokserskich poszukać.
Przypuszczam, że teraz nawet Kliczko się cieczy, że tak to się potoczyło bo od wielu lat nie miał takiego zysku z oglądalności.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.