Kociak
Kociak
  24 kwietnia 2011 (pierwszy post)

W piątek zakończyło się losowanie biletów na euro. Niektórzy otrzymali już maila z informacją, czy im się udało, czy nie. Podobno można to wcześniej sprawdzić logując się na swoje konto na portalu biletowym, jednak kiedy ja próbuję się zalogować to wyskakuje mi taki błąd:

Konto usunięte
Konto usunięte: Unfortunately you do not have permission to login.


Czy ktoś ma podobny problem? Da się temu jakoś zaradzić, czy trzeba czekać? A może ktoś już dostał odpowiedź w sprawie biletów? Pozdrawiam
WueRZet
WueRZet
  16 maja 2011

Jednostkowe przypadki ? Nas dwóch + jeden mój znajomy. Trzy osoby o których wiem, że wylosowali bilety maja ten problem. Ładna skuteczność.

A ja już jutro wpłacam, pierniczę :D

Renifer
Renifer
  16 maja 2011

Mój kumpel miał datę nadania 27.04.2011, a dostał jako ostatni.
Też wolę jutro wpłacić :ziober2:

Renifer
Renifer
  26 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Euro 2012: Ostatecznie przesunięto termin wpłat za bilety 26 maja 2011, 1218, Źródło: PAP, Autor: Andrzej Kosowski Do 20 czerwca został przesunięty termin wpłat za bilety na mecze przyszłorocznych mistrzostw Europy dla osób, które do tej pory nie otrzymały w tej sprawie listów od UEFA - poinformował rzecznik spółki EURO 2012 Polska Juliusz Głuski. - Osoby, które do tej pory nie otrzymały listu określającego sposobu płatności zostaną drogą elektroniczną powiadomione o tym, że termin dokonania wpłat został dla nich przesunięty do 20 czerwca - powiedział Głuski.

Czy wszyscy co mieli wpłacili :ssh:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.