Kociak
Kociak
  24 kwietnia 2011 (pierwszy post)

W piątek zakończyło się losowanie biletów na euro. Niektórzy otrzymali już maila z informacją, czy im się udało, czy nie. Podobno można to wcześniej sprawdzić logując się na swoje konto na portalu biletowym, jednak kiedy ja próbuję się zalogować to wyskakuje mi taki błąd:

Konto usunięte
Konto usunięte: Unfortunately you do not have permission to login.


Czy ktoś ma podobny problem? Da się temu jakoś zaradzić, czy trzeba czekać? A może ktoś już dostał odpowiedź w sprawie biletów? Pozdrawiam
Kociak
Kociak
  29 kwietnia 2011

Mi, mojej siostrze i tacie się nie udało : ((((( Czekamy na maila jeszcze dla mojego szwagra, może akurat :)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 kwietnia 2011

Mi też pozostało oglądanie Euro przed TV chyba, że siostra/szwagier coś wylosują.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  29 kwietnia 2011

mojemu kumplowi się udało :zly:

WueRZet
WueRZet
  29 kwietnia 2011

Wylosowałem trzy bilety na mecz numer 13 (C2-C4) w Poznaniu. Jeden kategorii 3, oraz dwa kategorii 2 :)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 kwietnia 2011

3 ? :szok:

A mi ani jednego nie dali złodzieje.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  29 kwietnia 2011

No to co ?

Licytacja ? :ziober2:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Licytacja ?

Wybieram opcję Kup Teraz :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  29 kwietnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wybieram opcję Kup Teraz :D

Byłoby to nie fair :nie:

:crylol:

I tak muszę zapłacić 760 zł ze swojej ręki za bilety :ninja:
thomas893
thomas893
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wylosowałem trzy bilety na mecz numer 13 (C2-C4) w Poznaniu. Jeden kategorii 3, oraz dwa kategorii 2 :)

Michał z Poznania, wylosował bilety na mecz w Poznaniu... ja tu czuję jakiś spisek :ninja:

:ziober2:
WueRZet
WueRZet
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Michał z Poznania, wylosował bilety na mecz w Poznaniu... ja tu czuję jakiś spisek

W bukmacherce tak dobrze już nie idzie :ziober2:
Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  29 kwietnia 2011

ee i lipa, Kręciny nakradły i tyle :/

WueRZet
WueRZet
  29 kwietnia 2011

Kurde. Myślałem, że bilet kategorii 2 to na prostą jest, a tu pupa :ninja:

thomas893
thomas893
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W bukmacherce tak dobrze już nie idzie

Coś za coś :P

Radomatu11
Radomatu11: ee i lipa, Kręciny nakradły i tyle :/

http://www.youtube.com/watch?v=24l_utmvUgs :rock:

Konto usunięte
Konto usunięte: Kurde. Myślałem, że bilet kategorii 2 to na prostą jest, a tu pupa

Już wybrzydza Janusz jeden :ziober2:
Undertaker
Undertaker
  29 kwietnia 2011

WueRZet = były piłkarz = reprezentacja hydepark za kadencji Marka Citka i Alucarda = Alucard wnuczek Bońka = Alucard i WueRZet znajomi z wspólnej gry a potem Alucard oddał mu opaskę kapitana i trenował = więcej biletów od Zbyszka= ma 3 bilety.
SZERLOK ZE MNIE!

WueRZet
WueRZet
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Już wybrzydza Janusz jeden

NIe wybrzydza, bo do tych miejsc, na tym stadionie to jestem przyzwyczajony :ziober2:

Undertaker
Undertaker: WueRZet = były piłkarz = reprezentacja hydepark za kadencji Marka Citka i Alucarda = Alucard wnuczek Bońka = Alucard i WueRZet znajomi z wspólnej gry a potem Alucard oddał mu opaskę kapitana i trenował = więcej biletów od Zbyszka= ma 3 bilety. SZERLOK ZE MNIE!

:crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.