Kociak
Kociak
  24 kwietnia 2011 (pierwszy post)

W piątek zakończyło się losowanie biletów na euro. Niektórzy otrzymali już maila z informacją, czy im się udało, czy nie. Podobno można to wcześniej sprawdzić logując się na swoje konto na portalu biletowym, jednak kiedy ja próbuję się zalogować to wyskakuje mi taki błąd:

Konto usunięte
Konto usunięte: Unfortunately you do not have permission to login.


Czy ktoś ma podobny problem? Da się temu jakoś zaradzić, czy trzeba czekać? A może ktoś już dostał odpowiedź w sprawie biletów? Pozdrawiam
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  30 kwietnia 2011
Renifer
Renifer: 164 biletów .

ojapiedole :rotfl:
Renifer
Renifer
  30 kwietnia 2011
Enkido
Enkido: Stary, odsprzedasz jakiś?

Tej jest tylu chętnych że nie ogarniam :ziober2:
Renifer
Renifer
  9 maja 2011

@WueRZet:
Do kiedy mamy zapłacić za bilety ?? ;]

WueRZet
WueRZet
  10 maja 2011

Z tego co wyczytałem w mailu to UEFA prześle jakiś list.

Renifer
Renifer
  10 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tego co wyczytałem w mailu to UEFA prześle jakiś list.

Czyli po biletach :And:
WueRZet
WueRZet
  10 maja 2011
Renifer
Renifer: Czyli po biletach

A czamu to ? :woot:
Renifer
Renifer
  10 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A czamu to ?

Mój listonosz kocha mylić skrzynki :and:
Renifer
Renifer
  16 maja 2011

@WueRZet:
Szykuj kasę.
Dziś dostałem list z UEFA'y .
Data nadania 11-05-2011
Czas na to by środki znalazły się na koncie UEFA 18-05-2011.
Trochę mało czasu ale jutro dokonam przelewu.

WueRZet
WueRZet
  16 maja 2011

Ja jeszcze listu nie mam :/

Masz tan jakiś numer konta, czy słać na to co masz w mailu ?

marcindst8
Posty: 51 (po ~115 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
marcindst8
  16 maja 2011

Ja z chcia bym pojechalem mimo ze miesdzkam w angli i mam pieniadze to swie nie straalem jakos pzerzyje ale bede na pewno jak ME beda trwac bede w naszym kraju hehe :D panowie to co poknamy niemcy portogalie i Holandie hehe :D a pokonaja nasz wyspy owcze tak :D hehe D nie no zart liczne na dobry wystep naszych

Renifer
Renifer
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jeszcze listu nie mam :/ Masz tan jakiś numer konta, czy słać na to co masz w mailu ?

Jest.
Pewnie wysyłają partiami a nie wszytko na raz.
Zawsze możesz skoczyć na pocztę i sprawdzić :]
WueRZet
WueRZet
  16 maja 2011

Ok. Mam list ;]

Jedno mnie zastanawia :

Konto usunięte
Konto usunięte: - Nie wolno regulować należności za kilka zamówień biletowych w ramach jednej wpłaty
To oznacza, że z jednego konta nie mogę wpłacić za wszystko, czy każdy bilet musi być kupiony z oddzielnego konta bankowego ? Bo jak to drugie to jestem w dupie.
Renifer
Renifer
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To oznacza, że z jednego konta nie mogę wpłacić za wszystko, czy każdy bilet musi być kupiony z oddzielnego konta bankowego ? Bo jak to drugie to jestem w dupie.

Czyli chodzi Ci o to że jak mam 8 biletów to na każdy muszę zrobić przelew z innego konta?
Wątpię , to by było co najmniej chore.
WueRZet
WueRZet
  16 maja 2011
Renifer
Renifer: Czyli chodzi Ci o to że jak mam 8 biletów to na każdy muszę zrobić przelew z innego konta? Wątpię , to by było co najmniej chore.

Właśnie tak z początku interpretowałem. Ale też wydaje mi się, że po prostu to chodzi o to, że nie możesz wszystkiego załatwić poprzez jeden numer rachunku. To wydaje się zdecydowanie bardziej logiczne.
Renifer
Renifer
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: UEFA przesunęła termin wpłaty za bilety na mecze przyszłorocznych mistrzostw Europy z 18 na 25 maja. - Niektórzy kibice dostali listy z poleceniem wpłaty zbyt późno - powiedział rzecznik spółki EURO 2012 Polska Juliusz Głuski. - Dostawaliśmy sygnały, że niektórzy kibice nie otrzymali w terminie listów od UEFA, na podstawie których mieli dokonać wpłaty. Dlatego federacja wyszła naprzeciw kibicom i wydłużyła termin do 25 maja. Były to jednak jednostkowe przypadki - powiedział PAP Głuski.

.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.