RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Przegląd wydarzeń z europejskich lig

Witam
Postanowiłem założyć eksperymentalny ( chyba że juz kiedyś był taki temat) temat w którym każdy będzie mógł podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie spotkań które odbywają w innych ligach, skomentować występy naszych rodaków itp.

Proszę : Bez zbędnego nabijania
...Ignorance is bliss...
Gutek909
Gutek909
  15 marca 2011

co ten Cesar wyprawia w tym dwumeczu z Interem...

Gutek909
Gutek909
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z Interem...

lol
z Bayernem miało być
smencikk
smencikk
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Manchester też 1:0. I chyba też ze spalonego

Wg mnie nie było spalonego, nawet bym się nie zastanawiał czy był, bo Hernandez świetnie pilnował ostatniego obrońcy którego miał przed sobą jak na tacy i był o krok za nim.

http://www.youtube.com/watch?v=Iw1hncFOs8A
WueRZet
WueRZet
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wg mnie nie było spalonego, nawet bym się nie zastanawiał czy był, bo Hernandez świetnie pilnował ostatniego obrońcy którego miał przed sobą jak na tacy i był o krok za nim. http://www.youtube.com/watch?v=Iw1hncFOs8A

No. Teraz widzę, że jednak nie.
Gutek909
Gutek909
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

jak tam obstawiasz jutrzejszy mecz ? ;>
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak Bayern odpadnie, minimalny spalony był :D

Aj dont fink soł, merdacze zegnaja sie z lm

full of win
Gutek909
Gutek909
  15 marca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Aj dont fink soł, merdacze zegnaja sie z lm

jeszcze 45 min, choć Bayern przeważa mocno, ale to jest piłka nożna..
smencikk
smencikk
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak tam obstawiasz jutrzejszy mecz ? ;>

Będzie ciężko, ale wiara jest ^^ Jak nie zostawią jaj w tunelu jak przed meczem z Barcą to będzie dobrze. Trzeba grać swoje z wysokim pressingiem i wierzyć, że Nemo zagra na swoim optymalnym poziomie a Benzema się nie spali i utrzyma formę. Cristiano bym chyba oszczędził przynajmniej w pierwszej połowie.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze 45 min, choć Bayern przeważa mocno, ale to jest piłka nożna..

2 gole musza pyknac, mam nadzieje ze im sie to nie uda

tradycji zreszta musi stac sie za dosc - odpadniecie zwycięscy poprzedniej edycji :)
Gutek909
Gutek909
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Cristiano bym chyba oszczędził przynajmniej w pierwszej połowie.

no ja to samo, wpuściłbym go dopiero na ostatnie 30 min na podmęczonych obrońców, bez Cristiano gra także się klei.
Ciekawi mnie czy wyjdziemy 3 pivotów ( Xabi, Lass, Sami ) osobiście Khediry ja nie widzę w tym meczu, jakoś nie mogę się do niego przekonać :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nemo zagra na swoim optymalnym poziomie a Benzema się nie spali i utrzyma formę.

Ozil z Herculesem zagrał dość słabo, miejmy nadzieję, że z Lyonem stanie na wysokości zadania. Co do Benzemy ostatnio gra bardzo dobrze, tak jak grać powinien.
Cieszy powrót Pipity :)
Gutek909
Gutek909
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Cieszy powrót Pipity :)

do treningów oczywiście, ktoś by mógł pomyśleć, że wraca już do składu :P
Gutek909
Gutek909
  15 marca 2011
LeonGrande
LeonGrande: 2 gole musza pyknac,

jeszcze jednego tylko :mrgreen:
smencikk
smencikk
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawi mnie czy wyjdziemy 3 pivotów ( Xabi, Lass, Sami ) osobiście Khediry ja nie widzę w tym meczu, jakoś nie mogę się do niego przekonać

Sami swoje robi w defensywie, ale niestety jest strasznie drewniany jeśli chodzi o atak i mimo dość częstych zakusów pod pole karne przeciwników, nic z tego nie wynika i wygląda to dość nieporadnie. Ale zamiast niego miło by było zobaczyć Granero, który całkiem nieźle pogrywał ostatnio. Chociaż ja bym nie grał trójką pivotów, tylko zamiast C. Ronaldo postawiłbym na Marcela na lewym skrzydle, który wspomagałby w defensywie Arbeloę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ozil z Herculesem zagrał dość słabo

Widać, że chłopaki oszczędzali się na Lyon, bo inaczej by mogli spokojnie skończyć jak Malaga mimo znacznie lepszej gry.

Konto usunięte
Konto usunięte: Cieszy powrót Pipity :)

Cieszy cieszy, zwłaszcza że teraz będzie bardzo potrzebny, bo terminarz jest napięty.
smencikk
smencikk
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: do treningów oczywiście, ktoś by mógł pomyśleć, że wraca już do składu :P

No ale to już ostatnia prosta ^^ Pewnie z Barcą będzie mógł posiedzieć na ławce, bo może mieć problem z przedarciem się do pierwszej 11 :mrgreen:
Gutek909
Gutek909
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale zamiast niego miło by było zobaczyć Granero, który całkiem nieźle pogrywał ostatnio. Chociaż ja bym nie grał trójką pivotów, tylko zamiast C. Ronaldo postawiłbym na Marcela na lewym skrzydle, który wspomagałby w defensywie Arbeloę.

a ja bym obronę zestawił z Arbeloi na prawej, Marcelo na lewej, środek Pepe i Ramos. Carvalho ostatnio nie grał zajebiście, odpoczywał z Herculesem, więc może mu się polepszy. Jose go na ławce nie posadzi. Także nie chciałbym żebyśmy grali 3 pivotów, Xabi i Lass starczą, nie zaryzukuje z Granero w takim meczu chyba..

Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie z Barcą będzie mógł posiedzieć na ławce, bo może mieć problem z przedarciem się do pierwszej 11

na Atleti pewnie powołania może jeszcze nie dostać, ale na następne ligowe spotkanie, kto wie :)
Zobaczymy jak Benzema będzie długo utrzymywał taką formę, ale Higuain się przyda, oj bardzo :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.