RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Przegląd wydarzeń z europejskich lig

Witam
Postanowiłem założyć eksperymentalny ( chyba że juz kiedyś był taki temat) temat w którym każdy będzie mógł podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie spotkań które odbywają w innych ligach, skomentować występy naszych rodaków itp.

Proszę : Bez zbędnego nabijania
...Ignorance is bliss...
Gutek909
Gutek909
  16 marca 2011

Uefa nie zezwoliła zawodnikom Realu i Lyonu wyjść na dzisiejszy mecz w koszulkach ze wsparciem dla Abidala :and:
jak dla mnie skandaliczna decyzja uefy, co zależy frajerom

tibauld
tibauld
  16 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Uefa nie zezwoliła zawodnikom Realu i Lyonu wyjść na dzisiejszy mecz w koszulkach ze wsparciem dla Abidala

Szkoda chłopa. :and: Zdrowia mu trzeba życzyć :)
tibauld
tibauld
  16 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak donoszą dziennikarze w kręgu zainteresowań Bayernu Monachium znalazł się pomocnik Juventusu, Felipe Melo (na zdjęciu). Bawarczycy podobno już wystąpili do władz Starej Damy z zapytaniem o dostępność Brazylijczyka. Piłkarz, który został sprowadzony do Turynu za 25 milionów euro, jest obecnie wyceniany przez Bianconerich na 18 milionów euro. Niemiecki zespół kusi wymianą Melo na 27-letniego Bastiana Schweinsteigera, którym Juve interesuje się już od jakiegoś czasu. Na drodze do realizacji takiej transakcji mogą stanąć Królewscy z Madrytu, których trener Jose Mourinho, widziałby Bastiana w swojej drużynie.


To chyba jakieś żarty jak z Pirlo :mrgreen:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  16 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Niemiecki zespół kusi wymianą Melo na 27-letniego Bastiana Schweinsteigera,

:crylol:
tibauld
tibauld
  16 marca 2011
LeonGrande
LeonGrande:

Nie dość, że Niemiec na to nie pójdzie, bo po co mu spadać o dwie klasy niżej, to jeszcze za mało kasy by mu zaproponowali. Dziwna ta plota, chyba że z Bastianem jest coś nie tak :)

Podobno chrapkę na Melo ma własnie Mourinho ale po co mu nastepny zawodnik o takiej specyfikacji na boisku :woot:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  16 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie dość, że Niemiec na to nie pójdzie, bo po co mu spadać o dwie klasy niżej, to jeszcze za mało kasy by mu zaproponowali. Dziwna ta plota, chyba że z Bastianem jest coś nie tak :)


Ciekawi mnie czy Bayern sie rozsypie po sezonie:woot:
tibauld
tibauld
  16 marca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Ciekawi mnie czy Bayern sie rozsypie po sezonie

Pożegnanie z trenerem to nic takiego, po prostu musi klub przejąć ktoś, kto wszystko postawi znowu na nogi. Potencjał kadrowy mają, coś tak tam chyba nie trybi :)

Postawiłeś na Juventus, to niedobrze :ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  16 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Postawiłeś na Juventus, to niedobrze

Lubie niespodzianki :ziober2: : D

zreszta...gdybys przeanalizowal moje typowanko od 1 kolejki cos bys zauwazyl :ninja:
tibauld
tibauld
  16 marca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Lubie niespodzianki : D

Tego w wynikach Juventusu nie brak :ziober2:

LeonGrande
LeonGrande: zreszta...gdybys przeanalizowal moje typowanko od 1 kolejki cos bys zauwazyl

Że stawiasz na zespoły, na które inni nie stawiają i są skazane na porażkę? :ziober2:

Co ten Łoś zrobił? :rotfl:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  16 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tego w wynikach Juventusu nie brak

Uznam wygraną Juve za niespodzianke:rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Że stawiasz na zespoły, na które inni nie stawiają i są skazane na porażkę?

Nie, pudlo, jak wypali to, wtedy zdradze swoj pierwotny pomysl:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Co ten Łoś zrobił?

Ktory?
tibauld
tibauld
  16 marca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Uznam wygraną Juve za niespodzianke

No ja też tak uznam :ziober2:
Oprócz Leonardo i Allegriego to już chyba wszyscy włoscy trenerzy dementują pogłoski o zainteresowaniu nimi Juve :rotfl:

LeonGrande
LeonGrande: Nie, pudlo, jak wypali to, wtedy zdradze swoj pierwotny pomysl

Nie przyglądam się za bardzo, bo jestem na Cl, także i się wypowiadać nie moge, więc nie analizuje :D

LeonGrande
LeonGrande: Ktory?

Hehaka
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  16 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to już chyba wszyscy włoscy trenerzy dementują pogłoski o zainteresowaniu nimi Juve

Nie mialbym nic przeciwko, gdyby Ancelotti wrocil do Wloch i poprowadził (ponownie) Juve :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Hehaka

Nie pierwszy juz raz skasowala konto, wroci, zawsze wraca:mrgreen:
tibauld
tibauld
  16 marca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Nie mialbym nic przeciwko, gdyby Ancelotti wrocil do Wloch i poprowadził (ponownie) Juve :)

A ja bym wolał któregoś z Niemców, dwaj dobrzy trenerzy są teraz dostępni :mrgreen:
Zobaczyliby co to jest ciężki trening, pot na boisku i jak się walczy do ostatnich minut :D

LeonGrande
LeonGrande: Nie pierwszy juz raz skasowala konto, wroci, zawsze wraca

Ale będzie już po typerze :D
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  16 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja bym wolał któregoś z Niemców, dwaj dobrzy trenerzy są teraz dostępni

Rozumiem ze masz na mysli Klinsmana i Felixa Magatha?

ten drugi daje niezle w kosc pilkarzom, dziwie sie ze go zwolnili z Schalke w koncu awansowali dalej w LM, co prawda w lidze im za dobrze nie idzie, no ale i w Pucharze Niemiec graja dalej...
tibauld
tibauld
  16 marca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Rozumiem ze masz na mysli Klinsmana i Felixa Magatha?

Tak właśnie ich. Lub Holendra - Louis van Gaal'a.
To czego trzeba lidze włoskiej, lepszej myśli szkoleniowej :ninja:

LeonGrande
LeonGrande: ten drugi daje niezle w kosc pilkarzom, dziwie sie ze go zwolnili z Schalke w koncu awansowali dalej w LM, co prawda w lidze im za dobrze nie idzie, no ale i w Pucharze Niemiec graja dalej...

Być może jeszcze tego pożałują. Tamten sezon w lidze mieli lepszy, więc teraz trochę dołują :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.