RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Przegląd wydarzeń z europejskich lig

Witam
Postanowiłem założyć eksperymentalny ( chyba że juz kiedyś był taki temat) temat w którym każdy będzie mógł podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie spotkań które odbywają w innych ligach, skomentować występy naszych rodaków itp.

Proszę : Bez zbędnego nabijania
...Ignorance is bliss...
Malin88
Malin88
  19 marca 2011

NuTiiiii ja bym wcale Schalke nie skreslał, Inter to juz nie ten sam Inter co w tamtym sezonie, graja zdecydowanie gorzej, mieli duzo szczescia eliminujac Bayern

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: NuTiiiii ja bym wcale Schalke nie skreslał, Inter to juz nie ten sam Inter co w tamtym sezonie, graja zdecydowanie gorzej, mieli duzo szczescia eliminujac Bayern

Nie skreślam ich, ale daję im niewielkie szanse na awans. Ostatnio zauważyłem, że Shalke zdobywa wyłącznie bramki po błędach rywali, mało po dobrych składnych akcjach i chyba 1/4 to dla nich maks.

Inter pokazał, że potrafić grać z niemieckimi zespołami chociaż właśnie wspomniane błędy mogą być dla nich groźne. Gdyby Shalke wpadło na Barce czy Real w ogóle bym się nie wahał w kwestii awansu do 1/2.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

AdRianoXX
AdRianoXX
  19 marca 2011

dobry pogrom w Hamburgu :D

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 marca 2011

Barca - Getafe 2:1

Zespół Pepa Guardioli objął prowadzenie w 17. minucie spotkania. Obrońcy Getafe wybijali piłkę z pola karnego, jednak ta trafiła do Daniego Alvesa, który oddał potężny strzał. Piłka tuż przy słupku wpadła do bramki Codiny.

W 50. minucie było już 2:0. Bojan Krkić przyjął piłkę w polu karnym i oddał strzał, po nodze Diaza posyłając piłkę do bramki Getafe.

Na dwie minuty przed końcem gola honorowego dla Getafe zdobył Manu, który znakomicie uderzył z woleja, umieszczając futbolówkę w okienku bramki Barcelony.

==

W sobotnim meczu 28. kolejki Ligue 1 Auxerre pokonało na swoim stadionie drużynę Sochaux 2:0. Obie bramki dla "AJA" zdobył polski napastnik Ireneusz Jeleń.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  20 marca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Obie bramki dla "AJA" zdobył polski napastnik Ireneusz Jeleń.

I już piszą pismaki że po jednym występie Jeleń znów w formie :zonk:
tibauld
tibauld
  20 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gordan Bunoza nie zagra do końca tego sezonu. Podstawowy zawodnik Białej Gwiazdy w trakcie sobotniego treningu złamał nogę w kostce - poinformował serwis wisla.krakow.pl. Obrońca źle stanął na murawie w trakcie zmiany kierunku biegu, co spowodowało uraz. Zawodnik od razu został przewieziony do szpitala, gdzie wykonano mu zdjęcie rentgenowskie. Wykazało ono złamanie nogi w kostce.


Nie wiem czemu ale śmieszy mnie to :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak podają angielskie media, szefowie Blackburn chcą kupić Leonardo Bonucciego. Proponują Juventusowi za niego kwotę 15 milionów euro, jako że zależy im na wzmocnieniu linii defensywy.

Pewnie go oddadzą :ninja:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 marca 2011
Renifer
Renifer: I już piszą pismaki że po jednym występie Jeleń znów w formie

Coś w tym jest, raczej ciężko zdobyć 2 bramki w lidze francuskiej gdzie w większości meczach padają po 1-2 bramki :>

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Alucard
Alucard
  20 marca 2011
Renifer
Renifer: I już piszą pismaki że po jednym występie Jeleń znów w formie

Bo jest.
tibauld
tibauld
  20 marca 2011

Pały z Juventusu remisują z Brescią. :(

A Milan wczoraj zaliczył wpadkę, tak się po mistrzostwo nie idzie!
Choć na razie Inter też remisuje z Lecce. :D

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  20 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A Milan wczoraj zaliczył wpadkę, tak się po mistrzostwo nie idzie!


0:1

na swoje zyczenie znow przerzna majstra:) opadaja rece , wtedy gdy potrzeba formy to jej brak

no i Juve niestety mnie zawodzi, nie bedzie jokera:(
tibauld
tibauld
  20 marca 2011
LeonGrande
LeonGrande: 0:1 na swoje zyczenie znow przerzna majstra:) opadaja rece , wtedy gdy potrzeba formy to jej brak

Wystarczy, że dziś Inter wygra to załapie wiatr w żagle, zobaczysz :D

LeonGrande
LeonGrande: no i Juve niestety mnie zawodzi, nie bedzie jokera:(

Mówiłem Ci, że stawianie na Juventus to zły pomysł, najgorszy chyba z możliwych. Są nieprzewidywalni. :)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  20 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wystarczy, że dziś Inter wygra to załapie wiatr w żagle, zobaczysz :D

2 pkt bedzie straty i za tydzien derby, nie daj boze wygraja i juz Milan moze planowac nastepny sezon.

Konto usunięte
Konto usunięte: Mówiłem Ci, że stawianie na Juventus to zły pomysł, najgorszy chyba z możliwych. Są nieprzewidywalni. :)

W koncu kiedys wygraja 2:0 :rotfl:
lub ktos inny w serie A :rotfl:
tibauld
tibauld
  20 marca 2011
LeonGrande
LeonGrande: 2 pkt bedzie straty i za tydzien derby, nie daj boze wygraja i juz Milan moze planowac nastepny sezon.

No tak to wygląda, chyba że dzisiaj Inter nic nie ustrzeli :)

LeonGrande
LeonGrande: W koncu kiedys wygraja 2:0 lub ktos inny w serie A

Jak zrobią zakupy na stałe a nie tylko ludzi wypożyczą :rotfl:
Roma się nastrzelała dziś! Z Fiorentiną jak dobrze pamiętam :woot:
Było 2:2 :D
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  20 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hyba że dzisiaj Inter nic nie ustrzeli :)

Pazzini 52min.

wychodze, czesc:ziober2:
tibauld
tibauld
  20 marca 2011
LeonGrande
LeonGrande: wychodze, czesc

:rotfl:

Nie pozostaje nic jak życzyć miłego :ziober2:
:bye:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.