RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Przegląd wydarzeń z europejskich lig

Witam
Postanowiłem założyć eksperymentalny ( chyba że juz kiedyś był taki temat) temat w którym każdy będzie mógł podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie spotkań które odbywają w innych ligach, skomentować występy naszych rodaków itp.

Proszę : Bez zbędnego nabijania
...Ignorance is bliss...
AdRianoXX
AdRianoXX
  14 marca 2011
Renifer
Renifer: Zastanawiam się nad kursem sędziowskim albo trenerskim

kursy trenerskie to u mnie w Katowicach na AWFie sa fajne i chodzi tam brat naszego Jurka Dudka :))
Robin1990
Posty: 3 (po ~46 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Robin1990
  14 marca 2011
AdRianoXX
AdRianoXX: Renifer:Zastanawiam się nad kursem sędziowskim albo trenerskim kursy trenerskie to u mnie w Katowicach na AWFie sa fajne i chodzi tam brat naszego Jurka Dudka :))

i to na sedziego max na IV lige? czy wyzej?
Robin1990
Posty: 3 (po ~46 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Robin1990
  14 marca 2011

znaczy na trenera:D

AdRianoXX
AdRianoXX
  15 marca 2011
Robin1990
Robin1990: i to na sedziego max na IV lige? czy wyzej?


Robin1990
Robin1990: znaczy na trenera:D

jest wszystko po kolei, pierw kurs instruktora później SPECJALISTYCZNY KURS TRENERSKI II KLASY dalej to SPECJALISTYCZNY KURS TRENERA I KLASY a na końcu Specjalistyczny Kurs Trenera Klasy Mistrzowskiej tylko że do każdego z tych 4 etapów trzeba mieć np do I-go kursu tylko wyksz. średnie ale do Kursu trenera I klasy trzeba mieć co najmniej świadectwo dojrzałości, minimum trzyletni staż pracy trenerskiej ze stopniem trenera drugiej klasy oraz udokumentowany dorobek w pracy szkoleniowej.
Więc na każdy etap trzeba być już dokładnie przygotowanym, a praktyki czy też staż to się odbywa pierw jako asystent a poźniej jako trener w jakimś klubie, nie mówie że to ma być I, II czy też III liga bo wiadomo że na start to ciężko się tam załapać ale ogólnie nie ma źle :)
Renifer
Renifer
  15 marca 2011
Robin1990
Robin1990: znaczy na trenera:D

Zobaczymy ;]

Taka ciekawostka :
Powołania do litewskiej kadry na mecz z Polską otrzymali Andrius Skerla i Tadas Kijanskas z Jagiellonii Białystok, Darvydas Šernas i Mindaugas Panka z Widzewa Łódź, Vytautas Andriuškevičius z Lechii Gdańsk, Dominykas Galkevičius z Zagłębia Lubin orastądas Labukas z Arki Gdynia.
Gutek909
Gutek909
  15 marca 2011

no to co, dziś odpada i Bayern i Manu :D
nie no, Bayern może awansować, ale Manu niech odpada :D

WueRZet
WueRZet
  15 marca 2011

Zastanawiam się który mecz obejrzeć :and:

WueRZet
WueRZet
  15 marca 2011

Żadnej polskiej stacji na sopcaście nie widzę....a FOX ma mecz ManU, więc chyba będę dziś na Old Traford :ziober2:

Gutek909
Gutek909
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Żadnej polskiej stacji na sopcaście nie widzę....

ja tam drhtv i Bayern - Inter po polsku, chyba, że znowu vshare się będzie zawieszać :and:
WueRZet
WueRZet
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam drhtv i Bayern - Inter po polsku, chyba, że znowu vshare się będzie zawieszać

Cholernie nie lubię przez przeglądarkę oglądać.

Zarzuć link do transmisji z komentarzem Wojtka Jagody :ziober2:
Gutek909
Gutek909
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zarzuć link do transmisji z komentarzem Wojtka Jagody

http://drhtv.tnb.pl/viewpage.php?page_id=1

nie mam pojęcia kto komentuje, nie znam gości, tego Jagody też :mrgreen: nie oglądam na ence meczów często :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Cholernie nie lubię przez przeglądarkę oglądać.

ja lubię :P
ładnie 1-0 :mrgreen:
Gutek909
Gutek909
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ładnie 1-0

oj Marcin będzie wkur:cenzura:wiony jak Bayern odpadnie, minimalny spalony był :D
WueRZet
WueRZet
  15 marca 2011

Manchester też 1:0. I chyba też ze spalonego :ninja:

WueRZet
WueRZet
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mam pojęcia kto komentuje, nie znam gości, tego Jagody też nie oglądam na ence meczów często :P

To na pewno nie jest Jagoda :and:
Gutek909
Gutek909
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Manchester też 1:0. I chyba też ze spalonego

to liniowi spotkania zaczęli :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: To na pewno nie jest Jagoda

nie lubie tych komentatorów z enki
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.