RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Przegląd wydarzeń z europejskich lig

Witam
Postanowiłem założyć eksperymentalny ( chyba że juz kiedyś był taki temat) temat w którym każdy będzie mógł podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie spotkań które odbywają w innych ligach, skomentować występy naszych rodaków itp.

Proszę : Bez zbędnego nabijania
...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz czasem samo laboratorium nie wystarcza, trzeba jeszcze umieć piłkarzy do sezonu przygotować i takie tam. Czasem się zastanawiam się jak to jest w Juve :D

Swego czasu z Maldiniego Costacurty Cafu robili wydolnosciowo 24latków :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio ukazał się wywiad z DD, który powiedział, że po powrocie do Serie A zarządał 4 klasowych piłkarzy. Jakby to mu wtedy spełnili i postawili na niego pewnie teraz ten klub wyglądałby inaczej :D

Od kiedy zostali zdegradowani zle sie dzieje w Juve

byly przeciez lata ze w LM to oni rzadzili w Europie, a Milan zajmowal 10 miejsce w Serie A albo bił sie w uefa....
tibauld
tibauld
  12 marca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Swego czasu z Maldiniego Costacurty Cafu robili wydolnosciowo 24latków

Może akurat się do tego nadawali. Tak jak teraz Giggs zapieprza aż miło się na niego patrzy :D

LeonGrande
LeonGrande: Od kiedy zostali zdegradowani zle sie dzieje w Juve byly przeciez lata ze w LM to oni rzadzili w Europie, a Milan zajmowal 10 miejsce w Serie A albo bił sie w uefa....

Przyszło niestety nowe. Wtedy jak byli potęgą rządził tym wszystkim stary Angelli, to była inna epoka. :D Teraz przychodzą do klubu za słabi ludzie, może umiejętności posiadają ale nie czują się częścią wielkiego, zwycięskiego klubu. :) Poza tym, po tym jak Moggi został zawieszony, tak na prawdę nie ma tam dobrej głowy do transferów. :)

Odwróciło się to, może jak skończy sie budowa stadionu, to zaczną bardziej przykładać się z transferami, większą gotówką będą dysponowali.

Jest już 2:2. Mówiłem, że nie wytrzymają. A jak kibic klubu tak pisze, to w tym klubie musi się dziać na prawdę źle :D
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: może jak skończy sie budowa stadionu,

Jakis fajny bedzie stadionik ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Jest już 2:2.

[*]
tibauld
tibauld
  12 marca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Jakis fajny bedzie stadionik ?

Będzie dosyć nowoczesny, mają skończyć przed rozpoczęciem nowego sezonu. Dla mnie trochę za mały jest ale oni wiedzą lepiej :)

LeonGrande
LeonGrande: [*]

Zakończył się remisem z cienką jak mówisz drużyną ;)
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  12 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie dziś Arjen potwierdził klasę, ciekawe tylko kiedy znowu mu się kontuzja trafi :D

Dwie pierwsze bramki takie dość szczęśliwe. trzecia po asyście Francka.

Gdyby Arjen grał od początku sezonu... Dortmund biłby się z Leverkusen o drugie miejsce. :and:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Djourou na noszach opuścił boisko, został pożegnany przez kibiców Manchesteru gromkimi brawami. Jako, że Arsene Wenger dokonał wcześniej trzech zmian, Arsenal musiał kończyć mecz w dziesiątkę. Ostatecznie "Kanonierzy" przegrali 0:2 i odpadli z Pucharu Anglii.

Dostał z kolanka od kolegi z zespołu, przypadek. Mecz został przedłużony o 8 minut.
Robin1990
Posty: 3 (po ~46 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Robin1990
  13 marca 2011

ale jak Roben czy van der Vaart odrodzili sie na nowo po odejściu z Realu

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  13 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zakończył się remisem z cienką jak mówisz drużyną ;)

Spoko, Juve gralo na wyjezdzie i nie z ostatnią druzyna..... natomiast Rossoneri

Milan - Bari 1:1

[*] ręce opadają
Gutek909
Gutek909
  13 marca 2011
Robin1990
Robin1990: ale jak Roben czy van der Vaart odrodzili sie na nowo po odejściu z Realu

Robben gdy w Realu nie był kontuzjowany to grał bardzo dobrze, więc wypowiedź wyssana z palca, Vaart także notował dobre występy tak jak i gorsze
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  13 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Robben gdy w Realu nie był kontuzjowany to grał bardzo dobrze, więc wypowiedź wyssana z palca, Vaart także notował dobre występy tak jak i gorsze

Po prostu Bayern ma jednego z najlepszych jeśli nie najlepszego lekarza sportowego w swoim sztabie medycznym u którego leczą się wszelkiej maści sportowcy.
AdRianoXX
AdRianoXX
  13 marca 2011

Bojan Krkić strzelił bramke na 1-0 w meczu z Sevilla a podobno Pep chce do sprzedać i 2 innych graczy żeby szykować oferte na Cesca

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  13 marca 2011
AdRianoXX
AdRianoXX: Bojan Krkić strzelił bramke na 1-0 w meczu z Sevilla a podobno Pep chce do sprzedać i 2 innych graczy żeby szykować oferte na Cesca

Warto dodać, że zrobił to w 30 min., a 16 min. wcześniej zmienił kontuzjowanego Pedro.
W 49 min. Jesus Navas po asyście Alvaro Negredo wyrównał wynik meczu więc po godzinie gry mamy remis 1:1.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

AdRianoXX
AdRianoXX
  13 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: więc po godzinie gry mamy remis 1:1.

i tak też się ten mecz zakończył :)
Renifer
Renifer
  13 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wypożyczony z Warty Poznań do Polonii Środa Wielkopolska młody bramkarz Adrian Lis w dniach 14-19 marca przebywać będzie na testach we włoskim SSC Napoli.

Ten sam Lis któremu dwie bramki strzeliłem :rotfl:
AdRianoXX
AdRianoXX
  13 marca 2011
Renifer
Renifer: Ten sam Lis któremu dwie bramki strzeliłem

to chyba zdupiles sobie kariere bo skoro on ma byc testowany w Napoli to Ty bys mogl byc testowany z Fiorentinie :P
a mi kontuzja przeszkodziła kiedyś i może też bym był testowany w Napoli albo gdzies... :(
Renifer
Renifer
  14 marca 2011
AdRianoXX
AdRianoXX: to chyba zdupiles sobie kariere bo skoro on ma byc testowany w Napoli to Ty bys mogl byc testowany z Fiorentinie :P

:rotfl:
Fakt obronił jednego mojego karnego , ale nie pamiętam czy trafiłem w spojenie/poprzeczkę czy on to sparował :woot:

AdRianoXX
AdRianoXX: a mi kontuzja przeszkodziła kiedyś i może też bym był testowany w Napoli albo gdzies... :(

Zastanawiam się nad kursem sędziowskim albo trenerskim :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.