RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Przegląd wydarzeń z europejskich lig

Witam
Postanowiłem założyć eksperymentalny ( chyba że juz kiedyś był taki temat) temat w którym każdy będzie mógł podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie spotkań które odbywają w innych ligach, skomentować występy naszych rodaków itp.

Proszę : Bez zbędnego nabijania
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 marca 2011
Renifer
Renifer: Tylko Braga gra w jeszcze większą kratkę niż Liverpool

Ale nie na swoim terenie :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  10 marca 2011

Patrząc na wyniki zakończonych spotkań jak na te trwające jestem zaskoczony :Szok:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  10 marca 2011
Renifer
Renifer: Patrząc na wyniki zakończonych spotkań jak na te trwające jestem zaskoczony


Dynamo i Szewa jak za dawnych lat :)
Renifer
Renifer
  10 marca 2011

Twente ma patent na Ruskich :ninja:

egze
egze
  11 marca 2011

Oglądałem dzisiaj dwa spotkania: Bayer Leverkusen - Villarreal i Dynamo Kijów - Manchester City.

Pierwsze spotkanie to taki typowy mecz, w którym wszystko się zdarzyć mogło. Teoretycznie to Bayer miał optyczną przewagę, kontrolował grę, ale jak przyszło co do czego, to Hiszpanie świetnie wykańczali swoje akcje. Przed rewanżem nie skreślałbym jednak Bayeru, choć do wygranej potrzebują zwycięstwa 2-0.

W drugim spotkaniu zgodnie w prognozami, to znaczy Dynamo wygrało. No bo skoro Lech był w stanie wygrać u siebie z City, to czemu świetna ukraińska ekipa nie miałaby tego zrobić. Gra MC poniżej swojego poziomu, za to Dynamo było w stanie stworzyć kilka ciekawych akcji, a bramka na 2-0 naprawdę palce lizać.
Na pewno ciekawy będzie mecz rewanżowy, jeśli Shevchenko i spółka strzelą gola, to City będzie w naprawdę trudnej sytuacji.

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  11 marca 2011
egze
egze: Pierwsze spotkanie to taki typowy mecz, w którym wszystko się zdarzyć mogło. Teoretycznie to Bayer miał optyczną przewagę, kontrolował grę, ale jak przyszło co do czego, to Hiszpanie świetnie wykańczali swoje akcje. Przed rewanżem nie skreślałbym jednak Bayeru, choć do wygranej potrzebują zwycięstwa 2-0.

No cztery strzały Hiszpanów i trzy bramki. Nilmar... W rewanżu Bayer bez Vidala więc nie ma co liczyć na dobry rezultat dla Aptekarzy.

egze
egze: No bo skoro Lech był w stanie wygrać u siebie z City, to czemu świetna ukraińska ekipa nie miałaby tego zrobić.

Taki argument od ciebie? :wtf:

"Skoro Bayern pokonał Inter na wyjeździe to czemu miałby nie pokonać Hannoveru"

"Skoro Wisła dwa sezony temu pokonała Barcę u siebie w kwalifikacjach LM to znaczy, że byli lepsi od Bayernu który w 1/4 finału tych rozgrywek u siebie z Barcą zremisował" :P

Lech w starciu z Juve jak i z MC miał sporo szczęścia... Brak formy rywali i przede wszystkim kontuzje.

---

Plotka dnia - Jeśli Bayern nie zapewni sobie udziału w przyszłorocznej LM Robben przejdzie do Milanu... :mrgreen:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  11 marca 2011
LouisVanGaal
LouisVanGaal: Lech w starciu z Juve jak i z MC miał sporo szczęścia... Brak formy rywali i przede wszystkim kontuzje.

Nie ma co też zabierać piłkarzom Kolejorza. Z City zagrali fenomenalnie w Poznaniu.

LouisVanGaal
LouisVanGaal: Plotka dnia - Jeśli Bayern nie zapewni sobie udziału w przyszłorocznej LM Robben przejdzie do Milanu...

O byłoby ciekawie, ale chyba Bayern odrobi punkty do czołówki i zagra chociaż w kw. LM.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  11 marca 2011
LouisVanGaal
LouisVanGaal: Plotka dnia - Jeśli Bayern nie zapewni sobie udziału w przyszłorocznej LM Robben przejdzie do Milanu...

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak informuje hiszpańska prasa, València poważnie interesuje się zakupem reprezentanta Polski i gracza Borussii Dortmund Roberta Lewandowskiego.

To jest plotka dnia :rotfl:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 marca 2011
LouisVanGaal
LouisVanGaal: Robben przejdzie do Milanu...


Nie mam nic przeciwko temu, pod warunkiem ze limit kontuzji sie wyczerpał.
Milan z checia dorzuci w pakiecie rozliczeniowym Bonere.
tibauld
tibauld
  12 marca 2011

Jeśli Bayern Monachium nie zdoła zakwalifikować się do przyszłej edycji Ligi Mistrzów, Franck Ribery (na zdjęciu) najpewniej zmieni barwy klubowe. Ostatnio piłkarz ów jest łączony również z Juventusem - który, zaznaczmy, również może prawa do udziału we wspomnianym turnieju nie wywalczyć.

Ribery nie może narzekać na brak zainteresowania. Chcą go mieć w swoim klubie szefowie Interu, Chelsea, Manchesteru United i Realu Madryt. Wyceniany jest na jakieś 35 milionów euro.

Do Juventusu z pewnością przejdzie :crylol:

tibauld
tibauld
  12 marca 2011
LouisVanGaal
LouisVanGaal: Jeśli Bayern nie zapewni sobie udziału w przyszłorocznej LM Robben przejdzie do Milanu...

Lepszy jednak jest G. Bale a Berlusconi więcej na rozprawy sądowe wydaje niż na piłkarzy. Nie licząc już pań do towarzystwa, bo same drogie bierze :ziober2:
WueRZet
WueRZet
  12 marca 2011

Robben to nie za młody jest ? :ziober2:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  12 marca 2011

Dziś czytałem już o Schweinsteigerze i Realu... :mrgreen: Bayernowi się nie wiedzie i brukowce od razu to wykorzystują...

AdRianoXX
AdRianoXX
  12 marca 2011

a ja przed chwilą przeczytałem że Valencia interesuje sie Robertem L. z BVB :D tylko podobno cena może być dla nich przeszkodą :D xD

Gutek909
Gutek909
  12 marca 2011
LeonGrande
LeonGrande: pod warunkiem ze limit kontuzji sie wyczerpał.

nie w tym życiu :crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.