RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Przegląd wydarzeń z europejskich lig

Witam
Postanowiłem założyć eksperymentalny ( chyba że juz kiedyś był taki temat) temat w którym każdy będzie mógł podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie spotkań które odbywają w innych ligach, skomentować występy naszych rodaków itp.

Proszę : Bez zbędnego nabijania
...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Robben to nie za młody jest ?

Słabe, stare i przeterminowane juz.

Konto usunięte
Konto usunięte: jest G. Bale

Za drogi, poza zasiegiem.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie w tym życiu

Bo gdyby byl zdrowy, to byloby swietne wzmocnienie, jestem fanem jego talentu.
tibauld
tibauld
  12 marca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Za drogi, poza zasiegiem.

Pisałem o wydatkach Silvio, jak tak policzyć to wszystko, na co wydaje, to by kasę znalazł :ziober2:

LeonGrande
LeonGrande: jestem fanem jego talentu.

Jak jest zdrowy i w formie, to ja też jestem.
A on jest fanem swoich lekarzy :ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pisałem o wydatkach Silvio, jak tak policzyć to wszystko, na co wydaje, to by kasę znalazł

Jednak wole by za tą kase (plus jeszcze troche dorzucil) skupil sie na sprowadzeniu :
-Montolivo
-Sandro
-Boateng (wykupienie z Genoi)
-Ganso lub Lamela

jak dodatmy do tego ewentualne przyjscie Robbena, Mexesa no i Kaki (w co bardzo watpie) a odejscie Ambrosiniego, Pirlo, Seedorfa, Bonery, Jankula....

bylby dobry sklad:)

Konto usunięte
Konto usunięte: A on jest fanem swoich lekarzy

No wlasnie, zeby nie bylo z nim jak swego czasu z Redondo, przyszel i sobie zbytnio nie pogral.
Gutek909
Gutek909
  12 marca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Bo gdyby byl zdrowy, to byloby swietne wzmocnienie, jestem fanem jego talentu.

także go cenie, ale to kontuzje psują mu karierę niestety. na początku żałowałem, że odszedł z Realu, ale z później uświadomiłem sobie, że tak olbrzymia strata to nie była, zważając, że Arjen pół sezonu spędza u lekarzy a nie na boisku, co nie umniejsza, że to świetny zawodnik :)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 marca 2011

Bayern wygrywa zawsze wtedy, kiedy ma go w typerze :ziober2:

5:0 i jeszcze kilka minut zjedzenia Hamburgera.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  12 marca 2011

Ribery zagrał dziś po prostu fenomenalnie... Brak słów. Przypomina się jego pierwszy sezon w BL.

Jestem spokojniejszy o pojedynek z Interem.

Gutek909
Gutek909
  12 marca 2011

no właśnie dziś Arjen potwierdził klasę, ciekawe tylko kiedy znowu mu się kontuzja trafi :D

tibauld
tibauld
  12 marca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Jednak wole by za tą kase (plus jeszcze troche dorzucil) skupil sie na sprowadzeniu : -Montolivo -Sandro -Boateng (wykupienie z Genoi) -Ganso lub Lamela

Boatenga pewnie wykupi :ziober2:

LeonGrande
LeonGrande: Pirlo,

Pewnie zostanie, bo gdzie pójdzie? :mrgreen:

Ciekawe jak będzie po przerwie, skoro Juventus został w 10 na kolejne 45 minut. Czyżby kolejna przegrana choć teraz stan meczu pokazuje 2:1 dla nich? :woot:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Boatenga pewnie wykupi

Boa to geniusz, musi zostać :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie zostanie, bo gdzie pójdzie?

Moze do Londynu, Carlo z checia by go przyjął plus Ambrosiniego tez chce : D

Konto usunięte
Konto usunięte: 2:1 dla nich?

Z takimi ogórkami Juve nie przegra, byli na fali na poczatku sezonu, teraz juz tylko tendecja spadkowa, serie B czeka.
tibauld
tibauld
  12 marca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Boa to geniusz, musi zostać

Widziałem parę meczy, po nich jest piłkarzem na plus :D

LeonGrande
LeonGrande: Moze do Londynu, Carlo z checia by go przyjął plus Ambrosiniego tez chce : D

Carlo z transferami chce poszaleć, widzę :rotfl:

LeonGrande
LeonGrande: Z takimi ogórkami Juve nie przegra, byli na fali na poczatku sezonu, teraz juz tylko tendencja spadkowa, serie B czeka.

No niby, na papierze też nie ale z nimi to różnie bywa :D
Jak ich się ogląda to nie wiadomo jak złego wyniku się spodziewać :D
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Carlo z transferami chce poszaleć, widzę

Teraz tam zrobi dom spokojnej starosci :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ich się ogląda to nie wiadomo jak złego wyniku się spodziewać :D

Beda el. LM w tym sezonie? jak rokujesz?
tibauld
tibauld
  12 marca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Teraz tam zrobi dom spokojnej starosci

Ale takiej kliniki to tam nie mają, chyba że Abramowicz wybuduje :D

LeonGrande
LeonGrande: Beda el. LM w tym sezonie? jak rokujesz?

Wydaje mi się a nawet jestem przekonany, że nie będzie eliminacji do LM. Może będzie LE ale to też przy dobrych wiatrach. Mają potencjał ale gdzieś się on rozchodzi w trakcie sezonu, do tego te ciągłe kontuzje mięśni i słabe kierownictwo klubu jednak :nie:

Podobno mają oddać Giovinco definitywnie, nawet ze swoich talentów korzystać nie umieją.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale takiej kliniki to tam nie mają

MilanLab to juz nie ten sam MilanLab co przed paroma latami, w tym roku plaga kontuzji, kiepsko...

Konto usunięte
Konto usunięte: Podobno mają oddać Giovinco definitywnie, nawet ze swoich talentów korzystać nie umieją.

To najwieksza glupota, chlopak dobrze sie rozwija, szkoda.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 marca 2011

Do dramatycznych scen doszło podczas ćwierćfinałowego meczu Pucharu Anglii pomiędzy Manchesterem United i Arsenalem Londyn. Johan Djourou doznał poważnej kontuzji i nie zagra do końca sezonu.
Sytuacja miała miejsce w 84. minucie meczu sobotniego spotkania. Szwajcar padł na murawę po zderzeniu Bacarym Sagną. Przez kilka minut na murawie udzielano mu pomocy, między innymi podano tlen.

Djourou na noszach opuścił boisko, został pożegnany przez kibiców Manchesteru gromkimi brawami. Jako, że Arsene Wenger dokonał wcześniej trzech zmian, Arsenal musiał kończyć mecz w dziesiątkę. Ostatecznie "Kanonierzy" przegrali 0:2 i odpadli z Pucharu Anglii.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

tibauld
tibauld
  12 marca 2011
LeonGrande
LeonGrande: MilanLab to juz nie ten sam MilanLab co przed paroma latami, w tym roku plaga kontuzji, kiepsko...

Wiesz czasem samo laboratorium nie wystarcza, trzeba jeszcze umieć piłkarzy do sezonu przygotować i takie tam. Czasem się zastanawiam się jak to jest w Juve :D

LeonGrande
LeonGrande: To najwieksza glupota, chlopak dobrze sie rozwija, szkoda.

Tyle co oni głupot popełniają, to chyba nawet beniaminki serie A nie robią ;D

Ostatnio ukazał się wywiad z DD, który powiedział, że po powrocie do Serie A zarządał 4 klasowych piłkarzy. Jakby to mu wtedy spełnili i postawili na niego pewnie teraz ten klub wyglądałby inaczej :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.