RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Przegląd wydarzeń z europejskich lig

Witam
Postanowiłem założyć eksperymentalny ( chyba że juz kiedyś był taki temat) temat w którym każdy będzie mógł podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie spotkań które odbywają w innych ligach, skomentować występy naszych rodaków itp.

Proszę : Bez zbędnego nabijania
...Ignorance is bliss...
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  26 sierpnia 2010

Grupa A najmocniejsza. A najsłabsza? Nie jestem w stanie napisać która - wszystkie wyrównane jeżeli o poziom chodzi.

Bayern, Barca, Manchester i Chelsea - dla tych zespołów faza grupowa powinna być spacerkiem.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 sierpnia 2010

Mega grupa Irka Jelenia.
Więcej się wypowiem jak mi net zrobią. lapa i chatę :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

thomas893
thomas893
  26 sierpnia 2010

No i Lech w LE :brawo: :)

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  26 sierpnia 2010

Honor uratowany, czekamy na Liverpool albo Juventus w grupie : P

MisterKulka
MisterKulka
  26 sierpnia 2010

No to jednak Lechowi się udało dowieść zaliczkę z Ukrainy.
Dobrze, bo bynajmniej jednego przedstawiciela będziemy mieli w fazie grupowej europejskich pucharów.

egze
egze
  26 sierpnia 2010

Celtic dzisiaj ładne baty zbiera w Utrechcie :rotfl:
w pierwszym meczu 2-0 a dziś już 0-4 :DDDDDD

Liverpool wymęczył wygraną w Turcji i dobrze :ziober2:

MisterKulka
MisterKulka
  26 sierpnia 2010
LeonGrande
LeonGrande: Liverpool albo Juventus w grupie : P

Zdecydowanie w potyczce z Lechem wolałbym ujrzeć Liverpool.
Juventus wymęczone 1:0 w meczu z austriackim Sturmem, do tego pozbycie się Diego nie wróży zbyt dobrze przed startem serie A...

egze
egze: Celtic dzisiaj ładne baty zbiera w Utrechcie

Pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno potrafił grać jak równy z równym z Milanami czy innymi Manchesterami.
krzychu7818
krzychu7818
  26 sierpnia 2010

dobry mecz był Aston Villa - Rapid

Rydzyk555
Rydzyk555
  26 sierpnia 2010

Co do meczu Lecha to ja na miejscu Smudy dałbym szansę Kiełbowi.

ManUtd1878
ManUtd1878
  27 sierpnia 2010
egze
egze: jakie grupy byś sobie życzył?skoro wszystkie drużyny są takie marne, to jakim cudem się dostały do Ligi Mistrzów?

Nie są Wszystkie marne ale niektóre to straszą tylko nazwa. Np. grupa smierci jest tego najlepszym przykladem... AC Milan ,ktory w tamtym sezonie dostal dwa razy wpiedol od Manchesteru United z wieloma wypalonymi i starymi pilkarzami ,Real Madryt ktory regularnie zatrzymuje sie na 1/8 finalu i majacy wielkie problemy finansowe Ajax Amsterdam ktory od dawna nie jest juz tak silny w Eredevisie jak dawniej.
Najciekawsze jak dla mnie będą mecze Bayernu monachium z AS Roma ,Benifici z Schalke , Interu z Werderem , Interu z Tottenhamem, Tottenhamu z Werderem ,Manchesteru z Valencia ,Realu z Auxerre i AC Milanu z Ajaxem.
krzychu7818
krzychu7818
  27 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie są Wszystkie marne ale niektóre to straszą tylko nazwa. Np. grupa smierci jest tego najlepszym przykladem... AC Milan ,ktory w tamtym sezonie dostal dwa razy wpiedol od Manchesteru United z wieloma wypalonymi i starymi pilkarzami ,Real Madryt ktory regularnie zatrzymuje sie na 1/8 finalu i majacy wielkie problemy finansowe Ajax Amsterdam ktory od dawna nie jest juz tak silny w Eredevisie jak dawniej. Najciekawsze jak dla mnie będą mecze Bayernu monachium z AS Roma ,Benifici z Schalke , Interu z Werderem , Interu z Tottenhamem, Tottenhamu z Werderem ,Manchesteru z Valencia ,Realu z Auxerre i AC Milanu z Ajaxem.


sam sobie zaprzeczasz , wpierw piszesz , że ta grupa G słabiutka a później wymieniasz mecze z tej grupy jako najciekawsze

Rydzyk555
Rydzyk555
  27 sierpnia 2010

No to Lech sobie pogra tylko, albo też aż 6 meczów w LE
Zwiedzą sobie chłopcy przynajmniej Manchester, Turyn i Salzburg- naprawdę ładne miejsca. :mrgreen:

WueRZet
WueRZet
  27 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No to Lech sobie pogra tylko, albo też aż 6 meczów w L

6 spotkań w grupie :tak: Potem kolejna runda :ziober2:
Darek
Darek
  27 sierpnia 2010

Chciałbym zdobyć bilet na mecz Lecha z Juve, ale chyba by mnie zlinczowali, bo oczywiście kibicowałbym Juventusowi:).

MisterKulka
MisterKulka
  27 sierpnia 2010
Darek
Darek: Chciałbym zdobyć bilet na mecz Lecha z Juve, ale chyba by mnie zlinczowali, bo oczywiście kibicowałbym Juventusowi:).

Mam to samo... chętni obejrzałbym mecz na żywo, ale cóż ;]
Lech ma raczej marne szanse na ugranie czegokolwiek w tej grupie... cóż.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.