RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Przegląd wydarzeń z europejskich lig

Witam
Postanowiłem założyć eksperymentalny ( chyba że juz kiedyś był taki temat) temat w którym każdy będzie mógł podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie spotkań które odbywają w innych ligach, skomentować występy naszych rodaków itp.

Proszę : Bez zbędnego nabijania
...Ignorance is bliss...
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  19 sierpnia 2010

Werder jeszcze nie może być pewien awansu - ale najważniejsze, że Niemcy powiększyli przewagę nad Włochami w rankingu UEFA . Mam nadzieje, że Braga awansuje.

rafcii1989
rafcii1989
  19 sierpnia 2010
LouisVanGaal
LouisVanGaal:

No tak tylko że wiesz, Włosi jak to Włosi u siebie zawsze groźni i niebezpieczni, a Braga to nowa siła ligi Portugalskiej i czwarty do kolekcji w walce o mistrzostwo Portugali. Tam ligi zaczynają się robić coraz bardziej ciekawsze, i to mi się podoba, szkoda że w Polsce taki niski poziom mamy.
ookashz
ookashz
  19 sierpnia 2010

W ogóle wg mnie Werder nie zasłużył na tak wysokie zwyciestwo. Ale w rewanżu jeśli Sampdoria poprawi skuteczność to Niemcy mogą zapomnieć o LM. Jak na Włochów grają naprawdę dobrze...

Renifer
Renifer
  19 sierpnia 2010

Chelsea obserwuje bramkarza Piotra Leciejewskiego - informują angielskie media. Polak występuje w norweskim Sogndal.

Wcześniej 25-letni golkiper grał m.in. w ŁKS, Koronie Kielce, Górniku Łęczna, Górniku Zabrze i GKS Katowice.

Polska siła bramkarska :)

Malin88
Malin88
  19 sierpnia 2010

Siła? Gdzie Ty widzisz siłe? Fabiański co ma okazje do grania to zajebie jakaś bramke, Boruc przeszedł do Fiory i grzeje ławe, chodź z jego formą w Celticu tez nie było za dobrze. Jedynie kto został to Kuszczak w MU, chociaż i tak nie ma za dużo okazji do grania

egze
egze
  19 sierpnia 2010

Liverpool pokonał dzisiaj na własnym boisku Trabzonspor w 4 rundzie Ligi Europejskiej 1-0. Joe Cole niestety po raz kolejny pokazał się z niezbyt dobrej strony, nie wykorzystując rzutu karnego. Jedyną bramkę dla The Reds zdobył Ryan Babel, który jednak prócz tego niczym więcej się nie wyróżnił i już po 45 minutach został zmieniony przez Fernando Torresa. Cały mecz w barwach gości zagrał Arkadiusz Głowacki, którego podobno ma w planach powołać Franciszek Smuda na kolejne towarzyskie mecze naszej reprezentacji.
Wracając do LFC to widać, że nowy trener Roy Hodgson ma zamiar podobnie jak to było w Fulham stosować wariant rotacyjny, to znaczy w meczach europejskich pucharów wystawiać teoretycznie drugi skład. W zasadzie z pierwszej jedenastki z weekendowego meczu z Arsenalem ostali się tylko nieszczęsny Pepe Reina, Jamie Carragher, Milan Jovanović i wspomniany wcześniej Joe Cole. Strzelec jedynej bramki w pojedynku z kanonierami David N'gog wszedł na boisko dopiero w samej końcówce spotkania.
Na uwagę zasługuje również fakt, iż debiut w ekipie z Anfield Road zaliczył Christian Poulsen, który ma być ewentualnym następcą Javiera Mascherano (mam jednak cichą nadzieję, że ten jeszcze z Anfield nie odejdzie).
Na pewno angielski zespół czeka bardzo trudne zadanie w rewanżu. Wiadomo jakie warunki mogą czekać piłkarzy i kibiców w Turcji. Będzie gorąco.

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  21 sierpnia 2010

Barca z superpucharem Hiszpanii, gra bajeczna, tylko kontuzje mogą przeszkodzić w powtórzeniu roku 2009:)

Donald WHO YOU?

egze
egze
  22 sierpnia 2010

Oglądałem mecz Chelsea z Wigan i trzeba przyznać, że wynik zdecydowanie lepszy od gry. Ekipa Carlo Ancelottiego była do bólu skuteczna. W sumie szkoda mi trochę Wigan, bo mają fajnego młodego trenera, całkiem utalentowanych piłkarzy, ale na Chelsea to w tej chwili zbyt mało. Nie mniej uważam, że drużyna z Londynu wcale nie może być taka pewna siebie. Terminarz póki co maja wprost wyborny, ale ciekawe jak będą grali z lepszymi drużynami.

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  22 sierpnia 2010

te wyniki po 6-0 dla Chelsea są kompletnie nie odzwierciedlające gre, CHelsea wykorzystuje wszystko co ma i nawet poad to.

Donald WHO YOU?

Alucard
Alucard
  22 sierpnia 2010

Dzisiaj diabły mają trudnego rywala, lecz myślę że wygrają 1:0
Newcastle rozgromi moim zdaniem AV z 3:0
PSG z Bordo, chodź PSG nie ma statusu jak kiedyś myślę że wygra jednobramkowo.
PSV z AZ to będzie wojna, i liczę na Alkmaar.
W Izraelu ciekawy bój: M. Tel aviv z M. Haifa zobaczyłbym to spotkanie.
Dziś zobaczymy Debiucik Lewego, liczę że pierdyknie bramę.
W Rosji rarytasy: Dinamo Moskwa z Moskiewską Lokomotywą ho ho ho
Dziś dzień ostatniej szansy ma Załuska, czy to on będzie number 1 czy ktoś nowy przyjdzie.
Na Ukrainie również smaczek wersji Rywala Lecha z Dinamo Kijów.

Freddie2007
Freddie2007
  22 sierpnia 2010

Lewy i Piszczek wchodzą na plac gry przy stanie 0:2 oby cos pokazali:tak:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  22 sierpnia 2010

W BL dość szczęśliwa wygrana Bayernu i mnóstwo niespodzianek - ale to normalka na początku sezonu.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 sierpnia 2010

W meczu 2. kolejki Premiership drużyna Newcastle United pokonała na St James Park ekipę Aston Villa 6:0 (3:0). To trzeci wynik 6:0 w 2. kolejce Premiership. W sobotę Chelsea w takich rozmiarach pokonała Wigan, a Arsenal - Blackpool.

Trzeba będzie w typerze wziąć pod uwagę wynik 6:0 :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

egze
egze
  23 sierpnia 2010

Newcastle naprawdę mi wczoraj zaimponowało swoją postawą. Carroll i Nolan mogą jeszcze wiele zdziałać w tej lidze ;)

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 sierpnia 2010

Ciekawe spotkanie odbyło się w Paryżu gdzie PSG podejmowało Bordeaux (1:2)
momentami miałem wrażenie że ktoś mi przyśpiesza obraz, bo akcje odbywały się na takiej szybkości że szok. Szczęśliwe zwycięstwo Bordeaux gol w 94 min.
Marsylia natomiast po sprzedaniu Mamadou Nianga uzbroiła się w Andre-Pierre Gignaca i Loic Remy
ciekawe co pokażą Ci napastnicy

...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.