RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Przegląd wydarzeń z europejskich lig

Witam
Postanowiłem założyć eksperymentalny ( chyba że juz kiedyś był taki temat) temat w którym każdy będzie mógł podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie spotkań które odbywają w innych ligach, skomentować występy naszych rodaków itp.

Proszę : Bez zbędnego nabijania
...Ignorance is bliss...
omoachifari
omoachifari
  30 sierpnia 2010
egze
egze: Amelia jaki jest taki jest, ale na mundialu bronił Marchetii, który się nie popisał. To już bym wolał De Sanctisa, Storariego czy nawet Flavio Romę.

wszyscy trzej to wg mnie niska półka lepszy choby Abbiati ale Amelia to naprawde dobry bramkarz po za tym kadra powołana przez Prandelliego wprowadza dużo swiezosci

egze
egze: ja nie mam żadnych kompleksów włoskich, ba podobała mi się gra Włochów w tamtym turnieju, chcę tylko zauważyć jak niewiele brakowało by przeciętni Australijczycy ich wykończyli.

kazdy zespol ma w turnieju czy lidze taki delikatny moment i byłaby dogrywka a nie Australijczycy wykonczyli:P
ikes
ikes
  30 sierpnia 2010

Wczoraj Milan wygrał w pięknym stylu z Lecce 4:0 chociaż mogło być o wiele więcej goli. Widać, że przygotowali się do sezonu bardzo dobrze. Ronaldinho rozegrał naprawdę świetny mecz. Miał kilka genialnych naprawdę podań.
Forza Milan!!!

omoachifari
omoachifari
  30 sierpnia 2010
ikes
ikes: Wczoraj Milan wygrał w pięknym stylu z Lecce 4:0 chociaż mogło być o wiele więcej goli. Widać, że przygotowali się do sezonu bardzo dobrze. Ronaldinho rozegrał naprawdę świetny mecz. Miał kilka genialnych naprawdę podań. Forza Milan!!!

nie wpadałbym w huuuura optymizm:) nastepna kolejka pokaze co i jak swoja droga jednak Ronaldinho wczoraj sie nawet wracal do obrony :wtf::wtf: co mnie zadziwiło:D podania fakt genialne no ale skoro takiemu zawodnikowi da sie miejsce to wtedy sie patrzy jak na pojedynek pasa z gołą dupą :lol::lol:
ikes
ikes
  30 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wpadałbym w huuuura optymizm:) nastepna kolejka pokaze co i jak swoja droga jednak Ronaldinho wczoraj sie nawet wracal do obrony co mnie zadziwiło:D podania fakt genialne no ale skoro takiemu zawodnikowi da sie miejsce to wtedy sie patrzy jak na pojedynek pasa z gołą dupą

Zobaczysz że to będzie bardzo dobry sezon Milanu. Jeszcze jak ibra dojdzie do składu, chociaż Boriello mi chyba bardziej pasuje. Nie wiem co zrobi trener... Mógłby zmienić ustawienie na 3 napastników :D
omoachifari
omoachifari
  30 sierpnia 2010
ikes
ikes: Zobaczysz że to będzie bardzo dobry sezon Milanu. Jeszcze jak ibra dojdzie do składu, chociaż Boriello mi chyba bardziej pasuje. Nie wiem co zrobi trener... Mógłby zmienić ustawienie na 3 napastników :D

a widziałes jak zagrał boriello? Ibra to jest dobry napastnik nawet bdb ale on nie jest teraz tym co Milan potrzebuje a potrzeba wzmacniac obrone i pomoc:)
ikes
ikes
  30 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a widziałes jak zagrał boriello? Ibra to jest dobry napastnik nawet bdb ale on nie jest teraz tym co Milan potrzebuje a potrzeba wzmacniac obrone i pomoc:)

Nie wiem o którym zagraniu boriello teraz mówisz. No też tak właśnie myślę, przydałoby się obronę wzmocnić bo dużo bramek tracili w zeszłym sezonie. Mnie to zadziwia pozytywnie jeszcze inzaghi :D to jest gość :D
egze
egze
  30 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wszyscy trzej to wg mnie niska półka lepszy choby Abbiati ale Amelia to naprawde dobry bramkarz po za tym kadra powołana przez Prandelliego wprowadza dużo swiezosci


ja bym chcial tylko zobaczyć jak ci piłkarze potrafią współpracować na boisku.
bo póki co widzę zlepek nazwisk.

=========
Co do Ronaldinho to przecież ten facet ma taki potencjał, że nawet jak 1/3 będzie pokazywał to będzie najlepszym zawodnikiem Serie A :ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 sierpnia 2010
ikes
ikes: . Mógłby zmienić ustawienie na 3 napastników :D

Jezeli juz to widze ustawienie

Pato - Ibra - Ronaldinho

: >

w dodatku ma dojsc jeszcze Robinho, takze Boriello najpewniej odejdzie
gdzie? glosno mowi sie o Juventusie.
Zreszta sam wyznaje ze rola rezerwowergo mu sie nie widzi, przy przyjsciu Ibry i gdy nie ma kontuzji Pato, bedzie lawka jak nic.
egze
egze
  30 sierpnia 2010
LeonGrande
LeonGrande: Robinho


a o tym Robinho to nie marzą przypadkiem także kibice Barcelony?
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 sierpnia 2010
egze
egze: a o tym Robinho to nie marzą przypadkiem także kibice Barcelony?

Nie wiem czy marzą, mozliwe....

ale gdzies czytal ze on najchetniej poszedłby do Wloch grac:ninja:
a wiadomo ze w Milanie czulby sie jak w wielkiej brazylijskiej rodzinie:mrgreen:

Kto wie... moze znow Berlusconi z Gallianim zaskoczą i sprowadza kolejnego "wielkiego mistrza" :ninja:

ale zeby przyszedl, ktos musi odejsc- taka jest polityka obecnie
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: "Transfer Robinho do Milanu jest jak najbardziej prawdopodobny. Dla Brazylijczyka nie ma już miejsca w planach Manchesteru City, a oferta Milanu jest już praktycznie zaakceptowana. Pytanie tylko czy Robinho przeprowadzi się do Mediolanu teraz czy dopiero w styczniu".


:ninja:

czas pokaze:ziober2: co z tego bedzie
egze
egze
  30 sierpnia 2010

Robinho do tej pory nie wykorzystał w pełni potencjału jaki w nim drzemie. Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu zapowiadał się na piłkarza największego światowego formatu. W sumie w Milanie mógłby się odbudować i pograć do starości, ale może też skończyć jak Rivaldo :D

ikes
ikes
  30 sierpnia 2010
LeonGrande
LeonGrande: czas pokaze co z tego bedzie

Wszystko spoko, tylko po co tylu napastników w tym Milanie? Boriello moim zdaniem pasuje bardziej niż ibra, choć nie twierdzę że ibra to zły napastnik. Poza tym był najlepszym strzelcem Milanu w poprzednim sezonie. Zreszta ja mogę wyrazić jedynie swoją opinię. Ale jeżeli Robinho przyjdzie do Milanu to tak jak napisałeś doa Boriello najlepiej będzie odejść.
egze
egze
  30 sierpnia 2010

Ronaldinho-Robinho-Pato to byłby ekstra tercet + jeszcze najsolidniejszy napastnik świata - Zlatan - Magia!

A co do Borriello to przecież mógłby być świetnym jokerem razem z Inzaghim. Sezon jest długi, jest Liga Mistrzów. Szanujący się zespół musi mieć szeroki skład.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 sierpnia 2010
ikes
ikes: Wszystko spoko, tylko po co tylu napastników w tym Milanie? Boriello moim zdaniem pasuje bardziej niż ibra, choć nie twierdzę że ibra to zły napastnik. Poza tym był najlepszym strzelcem Milanu w poprzednim sezonie. Zreszta ja mogę wyrazić jedynie swoją opinię. Ale jeżeli Robinho przyjdzie do Milanu to tak jak napisałeś doa Boriello najlepiej będzie odejść.

Mnie tam szkoda Huntera, ktory za malo dostawal szansy, Boriello to jednak nie ta półka co Ibra : P
ale niech zostanie, bedzie dobrym zmiennikiem ,bardzo solidnym.

egze
egze: Ronaldinho-Robinho-Pato to byłby ekstra tercet + jeszcze najsolidniejszy napastnik świata - Zlatan - Magia!

Na papierze wyglada to imponujaco:tak:

Ronaldinho w sumie moglby za plecami operowac ataku Pato-Ibra-Robinho
:ninja:

bo dla kazdego z nich ławka to po prostu porazka:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.