RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Przegląd wydarzeń z europejskich lig

Witam
Postanowiłem założyć eksperymentalny ( chyba że juz kiedyś był taki temat) temat w którym każdy będzie mógł podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie spotkań które odbywają w innych ligach, skomentować występy naszych rodaków itp.

Proszę : Bez zbędnego nabijania
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 września 2010
:crylol:

Szpilki na Giewoncie :rotfl:

I znowu moja młoda wygrała :zly:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kombatant
Kombatant
  10 września 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Szpilki na Giewoncie I znowu moja młoda wygrała

to jest jakas kpina, zeby otwarty polsat nie transmitowal meczy polskiego zespolu w europejskich pucharach bo wazniejszy jest jakis popiedolony serial o gownianej nazwie:zonk:

No mega zenada co odstawia stacja solorza. Dobrze ze mam tv4 ale sniezy mi do cholery !!!
Rafaeloo88
Rafaeloo88
  10 września 2010

WIELKA LIPA ;/

Ale juz 2 dni przed meczem zaczne sie bawic antena nie wazne ze reszty programow nie bedzie mecz musze widziec :swir:
a tv4 cos ciezko nakryc obejmuje zasiegiem tylko 70% podobno

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to jest jakas kpina, zeby otwarty polsat nie transmitowal meczy polskiego zespolu w europejskich pucharach bo wazniejszy jest jakis popiedolony serial o gownianej nazwie

No też jest to dla mnie dziwne.
Dobrze, że TV4 mam :-)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

egze
egze
  10 września 2010

Dobrze, że ktokolwiek to transmituje.
Wolę mieć wybór w tym co oglądam, niż tak jak jest na przykład w TVP, gdzie jeden mecz pokazuje się zarówno w TVP1 jak i TVP Sport.

egze
egze
  11 września 2010

Nieźle MU dzisiaj dało ciała :Ziober2:

Bobby Zamora złamał nogę :C

A w bundeslidze cudowna bramka Nuriego Sahina :-)

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  11 września 2010

Lewandowski kolejny meczyk na ławeczce - zgodnie z planem. A za rok wyjazd na Cypr...

Co MU tak cieniutko? A Barca? :D

Rafaeloo88
Rafaeloo88
  11 września 2010
LouisVanGaal
LouisVanGaal: A Barca? :D

nie wieze juz 0:2 przegrywa barca u siebie i to z kim... :D chyba najwieksza niespodzianka tego roku sie zapowiada
Gutek909
Gutek909
  11 września 2010

Barcelona :D:D:D:D:D:D:D z kim jak z kim, ale z Herculesem i to u siebie :lol:

egze
egze
  11 września 2010

Hercules Alicante będzie w górnej połówce tabeli w tym sezonie na pewno ;)
Z takimi transferami to można sobie wygrywać nawet z Barceloną :D

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  11 września 2010

Ja tam bym się za bardzo tym nie jarał że Barce przegrała
to już nie pierwszy raz kiedy na początku sezonu przegrywa u siebie z beniaminkiem
aczkolwiek osobiście cieszy mnie porażka :)

...Ignorance is bliss...
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  11 września 2010
Wypadek przy pracy w wykonaniu Barcy moim zdaniem. Bayern Monachium bezbramkowo remisuje z Werderem Brema. Jak widać zadyszki najlepszych poprzedniego sezonu na początek rozgrywek ligowych.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

egze
egze
  11 września 2010

No akurat remis Bayernu to jakaś wielka sensacja nie jest, bo Werder z meczu na mecz gra coraz lepszy futbol.

A co do Barcelony, to przecież i tak Real dziś nie wygra...

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  11 września 2010
egze
egze: Hercules Alicante będzie w górnej połówce tabeli w tym sezonie na pewno ;)

Bez przesady. Na mecze z takim rywalem jest po prostu inna motywacja.

A Bayern dał dupki dziś z mocno osłabionym Werderem. Tylko 0:0, to nie wróży dobrze przed LM...
egze
egze
  11 września 2010
LouisVanGaal
LouisVanGaal: Bez przesady. Na mecze z takim rywalem jest po prostu inna motywacja.


Siłę ofensywną Hercules ma naprawdę bardzo dobrą i wydaje mi się, że są w stanie wiele zdziałać w tej lidze.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.