RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Przegląd wydarzeń z europejskich lig

Witam
Postanowiłem założyć eksperymentalny ( chyba że juz kiedyś był taki temat) temat w którym każdy będzie mógł podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie spotkań które odbywają w innych ligach, skomentować występy naszych rodaków itp.

Proszę : Bez zbędnego nabijania
...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 sierpnia 2010
egze
egze: ale może też skończyć jak Rivaldo :D

a propo....

Bunyodkor Taszkent - 53 mecze (33 gole)

jest nadal królem...w uzbekistanie:ziober2:
egze
egze
  30 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: J. Zanetti: Ibrahimovic w Milanie? Spodziewałem się tego po kimś takim jak on. Z. Ibrahimovic: Zanetti? Gdybym był na jego miejscu, byłbym zadowolony mówiąc o Ibrahimoviciu bo dopóki Ibrahimovic nie pojawił się w Interze, Zanetti niczego nie wygrał.


to mnie rozwaliło :rotfl:
egze
egze
  30 sierpnia 2010
LeonGrande
LeonGrande: Bunyodkor Taszkent - 53 mecze (33 gole) jest nadal królem...w uzbekistanie


z tego co wiem plan pod szyldem "wielka piłka w Uzbekistanie" właśnie upadł i Rivaldo już tam nie pogra, podobnie zresztą jak kilku innych najlepszych piłkarzy tejże ligi.

a statystyki jak statystyki. Tomek Frankowski nie miałby pewnie gorszych :ziober2:
omoachifari
omoachifari
  30 sierpnia 2010
egze
egze: z tego co wiem plan pod szyldem "wielka piłka w Uzbekistanie" właśnie upadł i Rivaldo już tam nie pogra, podobnie zresztą jak kilku innych najlepszych piłkarzy tejże ligi.

Rivaldo juz s brazyli chyba Santos czy cos innego;P Scolari zreszta tez jest w tym samym klubie:)

egze
egze: J. Zanetti: Ibrahimovic w Milanie? Spodziewałem się tego po kimś takim jak on. Z. Ibrahimovic: Zanetti? Gdybym był na jego miejscu, byłbym zadowolony mówiąc o Ibrahimoviciu bo dopóki Ibrahimovic nie pojawił się w Interze, Zanetti niczego nie wygrał.

po czesci prawda:P ostro nadszarpnieta ale z drugiej strony nie wiem czemu taka zawisc kibicow Interu jak przechodzil do Interu to byl cacany a pukali sie w czoło na kibicow Juve a teraz robia to samo;/
Maizter
Maizter
  30 sierpnia 2010

Grałem w FMie ligą uzbekistańską i Rivaldo był najlepszy. w ogóle co sądzicie o meczu Degrefshap-Ajax?? Czy jakoś tak bo oglądałem i nie pamiętam nazyw ale słabi byli strasznie i Ajax wygrał

omoachifari
omoachifari
  30 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Grałem w FMie ligą uzbekistańską i Rivaldo był najlepszy. w ogóle co sądzicie o meczu Degrefshap-Ajax?? Czy jakoś tak bo oglądałem i nie pamiętam nazyw ale słabi byli strasznie i Ajax wygrał

a ja grałem w nowego FM i strasznie sie mi nie spodobał:P hmmmm ciezko powiedziec :)
Maizter
Maizter
  30 sierpnia 2010

ja tam tne teraz Feyenoordem już 11 sezon mam w ogóle Feyenoord wegług mnie wygra mistzostwo oglądał ktoś ich ostatni mecz?? co sądzisie o WIjnaldumie?? xD

MisterKulka
MisterKulka
  31 sierpnia 2010

W Serie A zgodnie falstart zanotowały Juventus, Roma i Inter.
Mistrz Włoch w poniedziałek zremisował tylko na wyjeździe z Bolgną 0:0.

Maizter
Maizter
  1 września 2010

No i czemu tu sie dziwić Bologna od kilkulat na przyzwoitych piłkarzów moze sobie pozwolić oglądałem ich mecze wiele razy chociaż sobie skróty zobacz
Mudingayi, Vigiani czy Gimenez byli świetni mieszali nieziemsko niczym Pauleta w 2002 roku mają potencjał!!

TrupiaCzacha
TrupiaCzacha
  1 września 2010

Chyba potencje hehehe:P

egze
egze
  7 września 2010

Może warto by ten temat podwiesić?

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  8 września 2010
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,8351665,Primera_Division__Rekordowe_dochody_Realu_Madryt_w.html

No cóż - obok kolejnych transferowych "(s)hitów" to jedyna rzecz którą mogą ekscytować się kibicie Królewskich... Ale ze mnie lamus i hejter... No nie mogłem się powstrzymać.
smencikk
smencikk
  8 września 2010

Rekordowe przychody przy wydaniu 250 mln na transfery to mimo wszystko wyczyn godny podziwu.

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  9 września 2010
http://sport.interia.pl/raport/Barcelona-Real/news/maja-58-mln-kibicow-w-europie,1529798

Konto usunięte
Konto usunięte: Czołówka najpopularniejszych klubów piłkarskich w Europie: 1. FC Barcelona 57,8 mln kibiców 2. Real Madryt 31,3, 3. Manchester United 30,6 4. Chelsea Londyn 21,4 5. Bayern Monachium 20,7 6. Arsenal Londyn 20,3 7. AC Milan 18,4 8. Inter Mediolan 17,5 9. FC Liverpool 16,4 10. Juventus Turyn 13,1


Gdyby nie brano pod uwagę tzw kibiców sukcesu to zapewne podium wyglądało by mniej więcej tak: 1. Man. Utd, 2. Bayern, 3. Arsenal.
Dziwny ten ranking - ACM i LFC tak nisko? ;>
Kombatant
Kombatant
  10 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Stacja Polsat nie pokaże meczów Lecha Poznań w fazie grupowej Ligi Europejskiej. Godziny spotkań kolidują ze sztandarowymi programami Polsatu - informuje "Gazeta Wyborcza". Program informacyjny "Wydarzenia" i nowy serial "Szpilki na Giewoncie" - te dwa programy wygrały rywalizację z meczami Lecha Poznań w Lidze Europejskiej. Spotkania "Kolejorza" wyemituje stacja TV 4.


Hahahahahahahaha padłem :lol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.