RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Przegląd wydarzeń z europejskich lig

Witam
Postanowiłem założyć eksperymentalny ( chyba że juz kiedyś był taki temat) temat w którym każdy będzie mógł podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie spotkań które odbywają w innych ligach, skomentować występy naszych rodaków itp.

Proszę : Bez zbędnego nabijania
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 października 2010

Samobój jakiego świat nie widział :

http://www.youtube.com/watch?v=yBaOjw2yqCU&feature=player_embedded

:crylol: x 100 !!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  1 października 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Samobój jakiego świat nie widział : http://www.youtube.com/watch?v=yBaOjw2yqCU&feature=player_embedded x 100 !!

LouisVanGaal
LouisVanGaal: 7 dni temu o 18:38 http://video.eurosport.pl/pilka-nozna/strzelil-posladkiem_vid149448/video.shtml Taka trochę bramka z dupy jak to się mawia. :D


Pierwszy! :jezyk:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 października 2010
LouisVanGaal
LouisVanGaal: Pierwszy!

Nie zauważyłem :lol:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  2 października 2010
http://www.youtube.com/watch?v=3qrTrl-vE7U

: )
Freddie2007
Freddie2007
  3 października 2010

Ale ta Serie A jest slaba, jesli tak slabo grajacy Milan jest liderem:lol:
Ale ten Mainz mnie zadziwia:szok:
No i Valencia bardzo pozytywnie:tak:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  3 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ta Serie A jest slaba, jesli tak slabo grajacy Milan jest liderem Ale ten Mainz mnie zadziwia No i Valencia bardzo pozytywnie

To jest sezon po MŚ - wszystko wróci do normy dopiero na początku rundy rewanżowej...

Kibicie BVB dziś są zapewne mocno podekscytowani no i słusznie - lepszej okazji na pokonanie Bawarczyków nie można sobie wymarzyć bo nie dość, że są bez formy to jeszcze mocno osłabieni. ;>
Freddie2007
Freddie2007
  3 października 2010

Liverpool,Roma,Schalke,Legia,Lech sięgają dna:szok:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  3 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Liverpool,Roma,Schalke,Legia,Lech sięgają dna

Bayern goni...

Szkoda tego meczu z BVB - pierwsza połowa i powinno być przynajmniej 0:2 dla Bawarczyków ale Borussia miała więcej szczęścia niż umiejętności a drugie trzy kwadranse?
Demichelis to jest po prostu skończony klaun - dwie bramki zawalone i ż. kartka w 45 minut kur...!!! oO

Ale w rundzie rewanżowej już z Roberym i Contento będzie rewanż z nawiązką...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  3 października 2010

No teraz mozna powiedziec....

Bayern! co? rozwin tabele:ninja:
Odwróć tabele, Schalke na czele :ninja:

Dziwny poczatek Bundesligi, to cale Mainz patrzylem nie ma jakis asów w składzie, tym bardziej podziw, zaskakuje mnie rowniez pozycja Hanoweru, zajmuja 3 miejsce obecnie. Stuttgart osatatni wtf...

Co do SerieA, mam nadzieje ze Juve dzis przynajmniej zremisuje na San Siro:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Liverpool,Roma,Schalke,Legia,Lech sięgają dna


Fakt, to jakieś anormalne, ale dobrze że tak sie dzieje, przynajmniej nie ma nudy w najwiekszych ligach tak samo jak i naszej.
Sa ciagle niespodzianki czy tez sensacje.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 października 2010

Ponownie na angielskich boiskach łamanie kości.

http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Brutalne-wejscie-De-Jonga-dramat-Ben-Arfy,wid,12722456,wiadomosc.html

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Rafaeloo88
Rafaeloo88
  4 października 2010
LeonGrande
LeonGrande: Dziwny poczatek Bundesligi, to cale Mainz patrzylem nie ma jakis asów w składzie, tym bardziej podziw,

Rekord wyrownany 7 zwyciestw z rzedu, czy jest mozliwa mega sensacja ze w meczu Mainz - Hamburg znowu wygraja i pobija ten rekord?
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  4 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Rekord wyrownany 7 zwyciestw z rzedu, czy jest mozliwa mega sensacja ze w meczu Mainz - Hamburg znowu wygraja i pobija ten rekord?

Akurat HSV nie gra źle... Śmierdzi mi tu remisem. ;>
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
Rafaeloo88
Rafaeloo88
  8 października 2010

Klose strzelil z główki Niemcy - Turcja 1:0 , smiac mi sie chce ;d Co sadzicie o tym piłkarzu ? moje zdanie jest takie ze on tylko z paru metrow od bramki potrafi trafic gola i to najczesciej jeszcze do pustej bramki ma po prostu szczescie ze znajduje sie w takich sytuacjach

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  8 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Klose strzelil z główki Niemcy - Turcja 1:0 , smiac mi sie chce ;d Co sadzicie o tym piłkarzu ? moje zdanie jest takie ze on tylko z paru metrow od bramki potrafi trafic gola i to najczesciej jeszcze do pustej bramki ma po prostu szczescie ze znajduje sie w takich sytuacjach

Klose, Toni, RvN... Lisy pola karnego. :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.