RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Przegląd wydarzeń z europejskich lig

Witam
Postanowiłem założyć eksperymentalny ( chyba że juz kiedyś był taki temat) temat w którym każdy będzie mógł podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie spotkań które odbywają w innych ligach, skomentować występy naszych rodaków itp.

Proszę : Bez zbędnego nabijania
...Ignorance is bliss...
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  13 października 2010

Ribery, Robben, Alaba, Contento, Klose i van Bommel - wszyscy kontuzjowani. Ciężko będzie Bayernowi w meczach przeciwko H96 i Cluj. :and:

egze
egze
  16 października 2010

Ależ fajna sytuacja była wczoraj pod koniec spotkania Kolonii z Borussią. Oglądałem tylko kilka ostatnich minut, ale i tak się nieźle uśmiałem.

90 minuta - w środku pola dochodzi do faulu Podolskiego na Sahinie. Turek jest wybitnie zdenerwowany, za to Podolski się z niego śmieje i pokazuje na palcach 3-0, co było nawiązaniem do niedawnego zwycięstwa Niemców nad drużyną Nuriego w eliminacjach EURO 2012. Sędzia się nie waha, obydwoje dostają po żółtej kartce.

Mija kilkanaście sekund - piłka trafia w pole karne Kolonii, po świetnym zachowaniu Goetzego i Lewandowskiego Sahin dosyć przypadkowym strzałem (kopnął prawą nogą, ale piłka odbiła mu się od lewej i tym rykoszetem kompletnie zmyliła bramkarza gospodarzy) strzelił zwycięskiego gola, po czym... podbiegł na środek boiska i przejechał po murawie obok zdołowanego Podolskiego.

Do akcji wkroczył także Roman Weidenfeller, który nie omieszkał pośmiać się z rodaka, za co dostał także żółtą kartkę. Wyraźnie zniesmaczony za to całą sytuacją był Tomasz Hajto, który komentował mecz w Eurosporcie 2. Gianni sugerował, że Sahin powinien dostać karę dyskwalifikacji za prowokacyjne zachowanie.

Moim zdaniem jednak Poldi sam sobie winien. Jak to mówią: raz na wozie, raz pod wozem.

Borussia począwszy od drugiej kolejki wygrywa każdy kolejny mecz Bundesligi i zajmuje pewne drugie miejsce w tabeli za rewelacyjną ekipą z Moguncji.

Gwoli uzupełnienia informacji. Pierwszą bramkę dla Borussii strzelił Kuba Błaszczykowski, wyrównał Podolski.

W pierwszym składzie BVB prócz Błaszczykowskiego pojawił się Łukasz Piszczek. Robert Lewandowski pojawił się na placu gry w drugiej połowie. Z kolei w drużynie gospodarzy od pierwszych minut można było oglądać Adama Matuszczyka.

Można zatem śmiało stwierdzić, że było to takie małe polskie derby w Bundeslidze.

Freddie2007
Freddie2007
  16 października 2010

Wreszcie Mainz przegrało, czas najwyższy:ziober2: A Stuttgart i Schalke ciągle w strefie spadkowej

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 października 2010
egze
egze: Moim zdaniem jednak Poldi sam sobie winien. Jak to mówią: raz na wozie, raz pod wozem.

i dobrze mu ..cwaniaczek
widziałem ten mecz i fakt zabawna sytuacja
ale bramke Poldi siekną ładną :tak:
...Ignorance is bliss...
Rafcio90WuWua
Rafcio90WuWua
  17 października 2010

gdy by Mainz wygrało to na prawdę by było mega już dla nich...teraz Borussia lider więc jest ładnie hehe.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wreszcie Mainz przegrało, czas najwyższy

Akurat jak do obstawienia był mecz to musieli przegrać. Nie wytrzymali presji ustanowienia rekordu.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Freddie2007
Freddie2007
  17 października 2010

Liverpool sięgnął dna masakra:|

Rafcio90WuWua
Rafcio90WuWua
  17 października 2010

Liverpool z najważniejszymi postaciami drużyny i nie daje sobie rady więc na prawdę coś jest nie tak...tak jak w serieA z Fiorentiną ;] może czas na Boruca wkońcu hehehea

chandlerr
chandlerr
  18 października 2010
egze
egze: Można zatem śmiało stwierdzić, że było to takie małe polskie derby w Bundeslidze.

Szczególnie, że Pedalski Polakiem nie jest.
wojtecky
wojtecky
  18 października 2010
http://www.youtube.com/watch?v=973IGr0cbdg&feature=player_embedded

czyżby Roonie wracał do dawnej formy? czy może to tylko przebłysk jego dawnej formy?
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  18 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczególnie, że Pedalski Polakiem nie jest.

:zonk:

A Matuschyk to kto?
Rafaeloo88
Rafaeloo88
  19 października 2010

Niech sie tak jest kim chce....Podolski, Klose, Obraniak, Trochowski niewiem kto tam jeszcze jest , ale gdyby mieszkali w Polsce od urodzenia to moze nawet piłki na oczy by nie widzieli, a juz na pewno nie byli by tacy dobrzy jak teraz sa

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  19 października 2010

Prawdopodobnie w zimowym okienku Rooney rozstanie się z ManU. Mam nadzieje, że nie skur-vvi się tak jak Beckham, RvN czy Cristiano R. i nie odejdzie do Realu....

tibauld
tibauld
  20 października 2010

Tottenham śpi :wtf:

Bajtek1878
Bajtek1878
  20 października 2010
LouisVanGaal
LouisVanGaal: Prawdopodobnie w zimowym okienku Rooney rozstanie się z ManU. Mam nadzieje, że nie skur-vvi się tak jak Beckham, RvN czy Cristiano R. i nie odejdzie do Realu....

juz sie skurfil...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.