Mysterious321
Posty: 23 (po ~299 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Mysterious321
  3 marca 2010 (pierwszy post)

Jak sądzicie, jak potoczą się losy kryształowej kuli po zakończeniu igrzysk w Vancouver? Czy Simon Amman utrzyma wysoką formę i wywalczy kolejne trofeum czy po raz drugi w karierze dokona tego żądny rewanżu Gregor Schlierenzauer? Jak wypadnie Adam Małysz, czy skok formy z Vancouver ma już za sobą czy dostarczy nam jeszcze radości? No i ostatnie pytanie - kto mistrzem świata w lotach rozgrywanych w Planicy? Tutaj faworytem wydaje się być Schliri, ale wiemy jak ten chłopak walczy z presją na dużych imprezach. Ten sezon pozostawia jeszcze wiele znaków zapytania. Będzie ciekawie...

koraspl
koraspl
  14 marca 2010

Adam mial 1,88 m/s pod narty czyli jezeli bylby to konkurs dostalby prawie -20 pkt.

Gutek909
Gutek909
  14 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Adam mial 1,88 m/s pod narty czyli jezeli bylby to konkurs dostalby prawie -20 pkt.

no, ale w treningu też te punty są odliczane za wiatr...
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  14 marca 2010

Tak czy siak 142 tam wylądowac i poleciec nie wazne w jakich warunkach to miazga.

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  14 marca 2010

Jakim że znawca jest pan Szczęsny Sebastian. Fettner podczas konkursu w 2001r w Bisofschofen nie byl przedskoczkiema zajoł miejsce w 1 dziesiątce, był młodziutki skakał w masce wtedy.

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  14 marca 2010

Ja zrozumiem jeszce pkt za wiatrale po cholere po co to obnizanie rozbiegu dać dzieciom zabawkę cholera

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  14 marca 2010

NIe mam pytań to jest skandal po prostu jak tylko ma forme do te xku.:cenzura:.aa świnie xje.:cenzura:.e mu tak robią soryy ale musialem

Donald WHO YOU?

Gutek909
Gutek909
  14 marca 2010

Nie wydaję mi się żeby Małysz w tym skoku miał tak jednostajny silny wiatr pod narty, jeśli by tak było to by odleciał ponad 140 m :/

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  14 marca 2010

xku.:cenzura:.a grabież w biały dzien. Najgorsze to t rzymanie najpierw mial pewnie lepszy wiatr niz ptm widac bylo jak nim aż rzucalo i mial 17pkt na minusie. No nie da sie skakac przez te nowe przepisy bo robią co chcą. Juz tego nie ogladam nerwowo nie wytrzymam. Widzą co Malysz wyprawia codziennie to muszą go jakos uwalic, sku.:cenzura:.ysyny

Donald WHO YOU?

koraspl
koraspl
  14 marca 2010

Malysz -17 pkt Kofler -10 pkt czyli Malysz mial 2m/s pod narty a Austriak 1m/s tak wynika z tych punktow.Wydaje mi sie ze cos nie tak jest z tymi przelicznikami.
Wyraznie bylo widac po wyjscu z progu ze Malysz dostal boczny podmuch .Kofler mial ciag pod narty i to ostry.Wystarczylo poczekac 2 minuty przed skokiem Malysza puscic przedskoczka i czolowka skakala by w rownych warunkach.Ogolnie to zrobil sie maly cyrk ze skokow naraciarskich

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  14 marca 2010

Po co te nowe przepisy jeszce wczesniej myslalem, ze bedą ok ale granda

Donald WHO YOU?

Gutek909
Gutek909
  14 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Malysz -17 pkt Kofler -10 pkt czyli Malysz mial 2m/s pod narty a Austriak 1m/s tak wynika z tych punktow.Wydaje mi sie ze cos nie tak jest z tymi przelicznikami. Wyraznie bylo widac po wyjscu z progu ze Malysz dostal boczny podmuch .Kofler mial ciag pod narty i to ostry.Wystarczylo poczekac 2 minuty przed skokiem Malysza puscic przedskoczka i czolowka skakala by w rownych warunkach.Ogolnie to zrobil sie maly cyrk ze skokow naraciarskich

dokładnie, mam nadzieję, że te przepisy nigdy nie wejdą w życie.. przecież to jest ku:cenzura:rwa kpina !
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  14 marca 2010

Na prawdę mimo tego, ze jestesmy rodakami Adama to mozna mowic, ze te cwele od lat mu przeszkadzają a juz dzisiaj miarka się przebrała. Gdyby mial te warunki co Kofler i reszta z pierwszej dziesiątki to byloby ze 140. Cyrk i skandal

Donald WHO YOU?

mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  14 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ogolnie to zrobil sie maly cyrk ze skokow naraciarskich

Mały?! Przecież to jest kpina. To nie ma nic wspólnego ze sportową rywalizacją! Jakim cudem ktoś im na to pozwala to ja nie mam pojęcia, przecież na dzień dzisiejszy oni mogą okraść z punktów dosłownie każdego. Jakim cudem Adam w wyśmienitej formie z witrem 2m/s pod wiatr skacze 128.5m , a Kofler bez formy z 1m/s skacze 139m? To jest chore... Hoffer jest po prostu świoetny...
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  14 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie, mam nadzieję, że te przepisy nigdy nie wejdą w życie.. przecież to jest ku..a kpina

JEszce nie same przepisy to kpina ale ich stosowanie. Majstrowanie przy belce co 2minuty i zawsze przed Malyszem oraz ściaganie go. Przelicznik tez jest lipny bo nie uznaje tekich rzeczy jak podmuch jaki np dostał Adam. No i to trzymanie na belce cyrk. DLaczego tylko on tak ma no cholera jasna powiesiłbym tych bufonów za jaja ale ich nie maja pewnie.

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  14 marca 2010

WIem, ze Adam jest honorowy i spokojny ale naprawde na jego miejscu bym jakoś zaprotestował bo ile ta patologia ma jeszce trwać. Powinien ostentacyjnie nie skakać w drugiej serii moim zdaniem bo coś z tą klika zrobic trzeba

Donald WHO YOU?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.