Mysterious321
Posty: 23 (po ~299 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Mysterious321
  3 marca 2010 (pierwszy post)

Jak sądzicie, jak potoczą się losy kryształowej kuli po zakończeniu igrzysk w Vancouver? Czy Simon Amman utrzyma wysoką formę i wywalczy kolejne trofeum czy po raz drugi w karierze dokona tego żądny rewanżu Gregor Schlierenzauer? Jak wypadnie Adam Małysz, czy skok formy z Vancouver ma już za sobą czy dostarczy nam jeszcze radości? No i ostatnie pytanie - kto mistrzem świata w lotach rozgrywanych w Planicy? Tutaj faworytem wydaje się być Schliri, ale wiemy jak ten chłopak walczy z presją na dużych imprezach. Ten sezon pozostawia jeszcze wiele znaków zapytania. Będzie ciekawie...

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  20 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: chodziło mi raczej o zapalenie zielonego światła :]

Nie w tym życiu :)

Donald WHO YOU?

koraspl
koraspl
  20 marca 2010

Mowienie ze Malysz jest slaby na mamucich skoczniach jest dosc smieszne.
Zawodnik ktory ma na swoim koncie 84 loty poza granice 200 metrow ktory wielokrotnie stawal na podium PS w lotach wygrywajac 6 zawodow PS bijacy rekordy na skoczni mamuciej.Po prostu taki jest los i nie bylo pisane zdobycie medalu przez Malysza na MSwL.Tak samo jak Ahonen nie ma indywidualnego medalu na IO tak samo jak Ammann nigdy nie wygral TCS tak samo Malysz nie ma medalu MSwL i trzeba to zaakcepotwac a pisanie ze ten jest dobry lotnik ten slaby jest smieszne.Ammann do tej pory tez byl niby salbym lotnikiem:lol2:

thomas893
thomas893
  20 marca 2010

Nie ma to jak przegrać medal o 0,4 pkt na mamucie po 4 oddanych skokach :and:

egze
egze
  20 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mowienie ze Malysz jest slaby na mamucich skoczniach jest dosc smieszne.


nie słaby, ale też nie najlepszy.
zawsze ktoś jest od niego mocniejszy, zawsze ktoś wystrzeli z dłuższym skokiem, a Małyszowi się to nie udaje.
krzychu7818
krzychu7818
  20 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ammann do tej pory tez byl niby salbym lotnikiem


w sumie do tej pory rekord życiowy miał chyba 215metrów

jutro drużynówka , może nasi powalczą , rok temu w Planicy 2 miejsce było :)
koraspl
koraspl
  20 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie do tej pory rekord życiowy miał chyba 215metrów

219,5 mial i 233 podparte :)
Co Ciekawe Kasai ktory niebawem skonczy 38 lat pobil swoj rekord zyciowy prawie o 10 metrow:)
Kombatant
Kombatant
  20 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mowienie ze Malysz jest slaby na mamucich skoczniach jest dosc smieszne.

To przypomnij mnie kiedy Adam zdobył medał mś w lotach
:woot:
koraspl
koraspl
  20 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: To przypomnij mnie kiedy Adam zdobył medał mś w lotach

Czy wyznacznikiem tego czy dany zawodnik jest dobry na mamutach sa tylko medale na MS w lotach.
W takim razie Ahonen jest slaby na skoczniach duzych i normalnych bo nie ma medalu na takich skoczniach podczas IO
Spojrz na tabele wszechczasow PS w lotach.Statystyki nie klamia.
Pokaz mi rowniez zawodnika ktory skacze ponad 220 metrow z predkoscia 98 km/h na progu.Dzis zawodnicy mieli jakies 5 km/h jezeli Malysz w tym pamietnym skoku mialby ta predkosc moglby przeskoczyc ta skocznie i juz wtedy ustanowilby niebotyczny rekord swiata.
Z drugiej strony troche glupio mowic na bylego rekordziste swiata w dlugosci lotu ze nie jest czolowym zawodnikiem na mamutach:)
egze
egze
  21 marca 2010

W drużynówce obstawiam kolejność:
1. Austria
2. Norwegia
3. Słowenia
4. Finlandia
5. Czechy
6. Polska
7. Japonia
8. Niemcy

krzychu7818
krzychu7818
  21 marca 2010
egze
egze: 3. Słowenia


Słowenia tak wysoko ? , Kranjec jedynie w miarę poziom prezentuje tam , obstawiam , że będziemy lepsi od Słowenii
krzychu7818
krzychu7818
  21 marca 2010

4 miejsce po 1 serii , 14 punktów straty do Finów , którzy są na 3 miejscu , nie jest źle

99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  21 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 4 miejsce po 1 serii , 14 punktów straty do Finów , którzy są na 3 miejscu , nie jest źle


Jeśli Stoch skoczy ponad 200 metrów(niech powtórzy rekord zyciowy:D) a reszta ponad 190m a Adaś jak najdalej potrafi to jest szansa na brąz ale wtedy ktoś z Finów musiałby zepsuć skok... realne że ten Muotka zepsuje :tak: :mrgreen:
krzychu7818
krzychu7818
  21 marca 2010

nie oglądałem od początku , czemu nie ma Japończyków w konkursie ?

99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  21 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie oglądałem od początku , czemu nie ma Japończyków w konkursie ?


podobno Tochimoto doznał kontuzji ...
Gutek909
Gutek909
  21 marca 2010

Też " liczę " na Muotkę :mrgreen:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.