Mysterious321
Posty: 23 (po ~299 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Mysterious321
  3 marca 2010 (pierwszy post)

Jak sądzicie, jak potoczą się losy kryształowej kuli po zakończeniu igrzysk w Vancouver? Czy Simon Amman utrzyma wysoką formę i wywalczy kolejne trofeum czy po raz drugi w karierze dokona tego żądny rewanżu Gregor Schlierenzauer? Jak wypadnie Adam Małysz, czy skok formy z Vancouver ma już za sobą czy dostarczy nam jeszcze radości? No i ostatnie pytanie - kto mistrzem świata w lotach rozgrywanych w Planicy? Tutaj faworytem wydaje się być Schliri, ale wiemy jak ten chłopak walczy z presją na dużych imprezach. Ten sezon pozostawia jeszcze wiele znaków zapytania. Będzie ciekawie...

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 marca 2010
egze
egze: może nie wygrał złota olimpijskiego


W Soczii zdobedzie !

: D
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  10 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak Ammann utrzyma taką formę do Planicy to te 240m może skoczyć

Tutaj to musialo by byc spelnionych kilka warunkow. I stabilny wiatr z przodu no i predkosc na progu przynajmniej 102 a jezeli Amman dalej tak bedzie skakac to puszcza ich z niziutkiej belki i lipa.

Donald WHO YOU?

egze
egze
  13 marca 2010

Trochę szkoda tego Małysza, mógł wreszcie wygrać.
Myślę, że zwycięstwo zostawił sobie na Oslo.

Freddie2007
Freddie2007
  13 marca 2010

Małysz jest dobry, jak zajmuje 2 miejsce to nigdy nie powie nic o warunkach a jak zajmie 3 miejsce zamiast 1 to od razu wszystko zwala na warunki:lol2:
A przecież po to są te nowe przepisy żeby niby było sprawiedliwie:D
Poza tym z takim lądowaniem nie można było wygrać:nie:

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  13 marca 2010

No co za skok w kwalifikacjach:)

No jutro albo nigdy. Wczoraj to trzecie miejsce bylo przez podpalenie sie ale i warunki. Adam wiecej stracil na metrach odebranych przez wiatr niż oddaly mu dodatnie pkt. Ale zwyciestwo jutro było by czyms cudownym a potem trzeba wziąśc velikanke :crylol:

Donald WHO YOU?

Gutek909
Gutek909
  13 marca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: No co za skok w kwalifikacjach:)

w treningu :)
kwalifikacje się dopiero odbędą, ale fakt Małysz w Oslo zawsze się czuje wyśmienicie, to już nie ta stara skocznia, tylko nowo wybudowana a Małysz i tak tam króluje jak narazie :)

w Planicy Małysz będzie walczył o medal, nie sądzę aby Amman został mistrzem świata w lotach :)
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  13 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w treningu :)

Sorry zle mi sie napisalo :)

Kuźwa jak jutro znowu wygra Amman to mnie coś trafi. HS skoczni 128 a skaczą po 135 dziwne troche, chyba za nisko HS ustawili.

Donald WHO YOU?

Gutek909
Gutek909
  13 marca 2010

Kamil Stoch zwycięzcą kwalifikacji :) :szok2:
Adam Małysz najdalej z zawodników, którzy nie muszą się kwalifikować ;)

99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  13 marca 2010

Hahaha niezły ubaw miałem podczas kwalifikacji :lol2: Ach ten Chruścinski :loL: Co do Polaków to świetnie, tylko powtórzyć jutro a bedzie pięknie ;D

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  13 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ach ten Chruścinski

Chruścicki

WIek robi swoje nie ma sie co czepiać ale on ma swój urok. Jednak skacze Schlierenzauer a On przez 2 minuty mowi, ze to Morgenstern to było mocne hehe

Donald WHO YOU?

Gutek909
Gutek909
  13 marca 2010

No rozj:cenzura:bał mnie tym, że skacze Morgi , nie wiem czy on w monitor nie patrzał w ogóle :D

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  13 marca 2010
http://nonsensopedia.wikia.pl/wiki/Bogdan_Chruścicki niezle sie mozna posmiac z tego :D

Donald WHO YOU?

WueRZet
WueRZet
  13 marca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: WIek robi swoje nie ma sie co czepiać

Ciekawe, że jak Szpakowski walnie byka to wszyscy wyrzucają go na emeryturę :ninja:
egze
egze
  13 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe, że jak Szpakowski walnie byka to wszyscy wyrzucają go na emeryturę


i Chruścicki i Szpakowski powinni sobie dać spokój z komentowaniem...
może nie na stałe, ale na jakiś czas... i przede wszystkim nie powinni komentować najważniejszych wydarzeń.

Co do Polaków to bardzo dobry występ, oby tak dalej.
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  13 marca 2010

Zawsze mozna powiedziec, ze Szpakowski ma 59 lat a CHruścicki 63 hehe.

Jednak CHruścicki komentuje jak już to zawody dla mniejszej publiki i przeważnie nie komentuje najwazniejszych wydarzeń. Komentuje sobie na luziku i jakis tam swój styl ma. Pamietam jak jeszce komentował na początku ery Malysza i bylo bardzo dobrze. Ja tam nic do niego nie mam. CIesze sie, ze zawsze jezdzi po Neumayerze bo naj ego skoki na prawdę patrzeć sie nie da :D

WOle sluchac juz jego jak gwiazdy typu Szaranowicz,Jozwik itp itd

Donald WHO YOU?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.