DziQ
DziQ
  15 grudnia 2009 (pierwszy post)

Od kilku lat trwa protest kibiców Legii skierowany przeciwko rządzącej klubem spółce ITI. Jest to walka o możliwość normalnego chodzenia na mecze piłkarskie i kibicowania swej drużynie tak, jak mogą to czynić kibice we wszystkich innych polskich miastach. Ale przede wszystkim nasz protest jest walką o elementarne prawa obywatelskie, wolność słowa, możliwość wyrażania swoich poglądów, swobodę podróżowania po Polsce na mecze ligowe, o uchronienie stadionu przed przeistoczeniem się w sterylne więzienie, gdzie możliwość kupna biletu przysługuje jedynie nielicznej grupie bardzo zamożnych i posłusznych ITI osób.

Nie przechodź obok tej sytuacji obojętnie!
Wesprzyj nas swoim podpisem!
Jutro ITI-landem może zostać Twój ukochany klub!





1.Wypowiedzcie się co ogólnie o tym sądzicie?
2.Odwiedźcie stronę i się podpiszcie !
3.Czy waszym zdaniem ten protest coś zdobędzie?

karpik1916
karpik1916
  16 grudnia 2009

ufff...wreszcie koniec blokady:D btw. za podobny temat :mrgreen:

wodzu2377
wodzu2377: jako fan wisły nie raczej nie skorzystam z tej opcji:)


nie nazywaj sie w takim razie fanem...raczej piknik, Janusz to lepsze dla Ciebie okreslenie:D

Predator007TSW
Predator007TSW: który pójdzie na mecze innych sekcji jezeli klub tak owe ma,


ogolnie to szacunek. Widze,ze znasz temat;]

w sobote wszyscy na kosza!:)

a na "Ukrainie" fajnie bylo ;p
krzychu7818
krzychu7818
  16 grudnia 2009
DziQ
DziQ: wystarczy się rozejrzeć po Warszawskich uczelniach


bez przesady , przecież Poznań nie jest jakąś akademicką pustynią , żeby ludzie musieli wyjeżdzać na studia do miasta oddalonego o ponad 300km

karpik1916
karpik1916
  16 grudnia 2009

no Dziqu wyolbrzymil, ale co nie zmienia faktu, ze Poznań ma kompleks Warszawy;] przeciez jak z nami wygraja to swietuja jakby mistrza zdobyli:mrgreen:

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  16 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ogolnie to szacunek. Widze,ze znasz temat;]

Sam chodze chocby na mecze WIsły koszykarek bo ja dopinguje Wisłe i nie dziele tego czy to jest piłka czy kosz. WIelu sie pytam idziesz na kosza? Odpowiedz brzmi: niee ja tylko piłke lubie:/. Bez jaj, Ja uwielbiam kosza ale nawet jakbym nie lubił to przyszedł bym dopingowac bo to grają moje barwy.

wodzu2377:

Jeesteś fanem to pewnie dzisiaj pojawisz się na eurolidze.

Donald WHO YOU?

karpik1916
karpik1916
  16 grudnia 2009

mnie tez kosz nie interesi ;]

ogolnie to robimy koszulki swojej dzielnicy, temat ITI aktualny i raczej trwały;] ma ktos pomysł na haslo z tylu zamiast tego? fajne pomysły mile widziane:)

thomas893
thomas893
  16 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ahh no tak albo pseudokibice też uzywaja

Ogólnie media używają tego wzrotu... a w GW już zwrotu "kibic" nie zauważysz, non stop tylko "kibol" i "kibol" :lol2:

Predator007TSW
Predator007TSW: Czy mnie się wydaje czy tutaj 95% ludzi to janusze?

Tutaj spora liczba osób wierzy GóWnie, tefauenom itd.

Predator007TSW
Predator007TSW: ale czy to była jedyna zadyma polskich kibiców?

niektórzy nadal żyją latami 90.
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  16 grudnia 2009


:mrgreen:

Donald WHO YOU?

gife
gife
  16 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: PS. Tak, jestem kibolem

serio? od kiedy?
częściej na forum czy w życiu rzeczywistym?

DziQ
DziQ: Większość osób nie wie chyba co było w Wilnie tam mógł wejść każdy ( nie tylko kibic Legii ) i z czym chciał ( nawet z granatami ) no ale po co ja to mówię jak wszystko pewnie słyszeliście w TVN :) mówicie co niektórzy że chuligani... a ja powiem tak był z was ktoś na meczu Legii ? czy tam dzieją się jakieś burdy ? kibice się zabijają ? bo ja nic takiego jeszcze nie widziałem.... gdyby ktoś dogłębnie poczytał co robi sobie ITI to jest śmieszne :) czy otrzymanie zakazu stadionowego na 2 lata za zwykłe wyjście w czasie meczu jest oznakiem agresji albo przejawem bandytyzmu ? bo dla ITI TAK !! Wyobraźmy sobie sytuacje, jesteśmy na meczu i nagle źle się czujemy jednak kiedy opuścimy stadion otrzymamy zakaz na 2 lata i co wtedy zrobić ? umrzeć na trybunie czy mieć zakaz wstępu na imprezy masowe ? czy po prostu pozbyć się ITI? odpowiedzcie sobie na to sami........


Panie..Wilno, Kopenhaga itd to możemy sobie odpuścić..
Wystarczy spojrzeć, ile razy w sezonie, zanim ITI zaczęło rządzić, wiara z Żylety robiła dym w stronę fosy (sektor gości)..Swoi niszczyli swoich..W Poznaniu do tego nawet nie dopuszczamy by demolować swój stadion..Lejemy swoich po mordach za sikanie pod mur, za brak poszanowania dla barw klubowych i wiele innych..

Ktoś pisał o kompleksie Warszawy..to już było dawno..
Janki się napinają zarówno w Poznaniu, Warszawie jak i innych klubach Ekstraklasy..
Zwycięstwo na wagę 3 pkt i Mistrzostwo PL też byście świętowali jak dzieci..

Problem kibiców Legii jest też problemem kibiców innych drużyn. Mnie osobiście ich kurnik mało interesuje, ale na ITI i całą spółkę jest sposób..
Tak samo jak kibice Lecha zbojkotowali KP, tak samo Warszawa może zbojkotować ITI..
wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  16 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie nazywaj sie w takim razie fanem...raczej piknik, Janusz to lepsze dla Ciebie okreslenie:D


bede nazywał sie fanem bo wisła to moja ulubiona druzyna, a jesli chodzi o legi to kibice sa sami sobie winni i nie dziwie sie włascicielom druzyny ze tak traktuja swoich kibiców. Włodaze doszli do wniosku ze jak nie moze byc spokoju na meczach i kulturlnego dopingu to lepiej zamknąc stadion i wcale sie im nie dziwie , ile to razy prosili i błagali a (pseudo)kibice i tak robili swoje. Kierownictwo zespołu pewnie kieruje sie zasada "jeden za wszystkich i wszyscy za jednego" dlatego prawdziwi kibice musza cierpiec. Tyle w tym temacie

Predator007TSW
Predator007TSW: Jeesteś fanem to pewnie dzisiaj pojawisz się na eurolidze.


nie pojawie sie, bo szczerze wole piłke od kosza:) ale paniom koszykarką kibicuje i zycze dalszych sukcesów.
WueRZet
WueRZet
  16 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bez przesady , przecież Poznań nie jest jakąś akademicką pustynią , żeby ludzie musieli wyjeżdzać na studia do miasta oddalonego o ponad 300km

Myślę, że na PW sobie z DziQiem wyjaśniliśmy te kwestie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: serio? od kiedy? częściej na forum czy w życiu rzeczywistym?

Czytaj moje późniejsze rozwinięcie ;) Gwary nie używasz, tey ? :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak samo jak kibice Lecha zbojkotowali KP, tak samo Warszawa może zbojkotować ITI..

Tylko, że u nas KP mimo wszystko nie była nigdy głównym sponsorem od którego zależał budżet klubu.
DziQ
DziQ
  16 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak samo jak kibice Lecha zbojkotowali KP, tak samo Warszawa może zbojkotować ITI..


Wam się nie udało z Amicą jakoś :)
gife
gife
  16 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko, że u nas KP mimo wszystko nie była nigdy głównym sponsorem od którego zależał budżet klubu.

ITI jest właścicielem paździerzu tey :D

DziQ
DziQ: Wam się nie udało z Amicą jakoś :)

Amica to Amica. Obecny Lech gra na jej licencji więc ma niewiele z nią wspólnego. Właściciel jest Pan Rutkowski (osoba fizyczna, nie firma)..

Konto usunięte
Konto usunięte: Czytaj moje późniejsze rozwinięcie ;)

serio Janek jesteś? :D

http://www.iti.pl/_fl/index.htm ilu Legionistów na Świecie unika tego wszystkiego co jest na tej stronie jak ognia? http://www.iti.pl/_fl/index.htm pewnie niewielu, bo ich społeczeństwo korzysta z eNki, Multikin i t d i d na co dzień, czytają Wyborczą, więc dają im hajs, hajs, hajs..

Co do uczelni. Żaden szanujący się kibic nie ujawni swoich barw w obcym mieście w obawie o swoją dupę. Więc i na uczelni nikt nie będzie się obchodził z tym, za kim jest.
WueRZet
WueRZet
  16 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ITI jest właścicielem paździerzu tey :D

Skrót myślowy :D De facto chodzi o podmiot wykładający najwięcej bejmów na klub :P

Konto usunięte
Konto usunięte: serio Janek jesteś? :D

Wąsaty i kiełbasiaty :rock: :crylol:
Przecież kibol to w gwarze po prostu kibic :P Przynajmniej u mnie na osiedlu tak wołali zawszę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Obecny Lech gra na jej licencji

Według prawa to obecny Lech gra na licencji KKS Lech Poznań :D Wiem, że to może tylko czysta semantyka, ale jakoś kłuje mnie w oczy takie stwierdzenie.
tibauld
tibauld
  16 grudnia 2009
DziQ
DziQ: 2.Odwiedźcie stronę i się podpiszcie !

podpisałbym się pod klubem, któremu kibicuję, z Legią nie łączy mnie nic, nawet wspomnienia dawnych lat ;)

DziQ
DziQ: 3.Czy waszym zdaniem ten protest coś zdobędzie?

tak kibice swojemu klubowi nie pomogą ;P
chyba, że mają sporo kasy na zbyciu i go od ITI przejmą ;p
karpik1916
karpik1916
  16 grudnia 2009
wodzu2377
wodzu2377: wisła to moja ulubiona druzyna, a jesli chodzi o legi


po raz kolejny widze jaki z Ciebie kibic, jesli nie masz szacunku do swojego klubu jak i "Legii". Jakoś nowe zdanie potrafisz z duzej litery zaczac...tyle

Konto usunięte
Konto usunięte: Wystarczy spojrzeć, ile razy w sezonie, zanim ITI zaczęło rządzić, wiara z Żylety robiła dym w stronę fosy (sektor gości)..Swoi niszczyli swoich..


a skad Ty to wiesz? ile razy byl jakis dym u nas? ;] ja pamietam tylko Widzew i lekkie pobudzenie na Zaglebiu L. i Cracovii chyba...

wodzu2377
wodzu2377: Włodaze doszli do wniosku ze jak nie moze byc spokoju na meczach i kulturlnego dopingu to lepiej zamknąc stadion i wcale sie im nie dziwie


widze wielka znajomosc tematu, brawo!:mrgreen: my stadion mamy otwarty. Fakt, że tylko jedna trybune, ale i tak nikt nie chce chodzic...ciekawe dlaczego?;]

Konto usunięte
Konto usunięte: podpisałbym się pod klubem, któremu kibicuję, z Legią nie łączy mnie nic, nawet wspomnienia dawnych lat ;)


nie ma to jak solidarnosc kibicowska...dobrze,ze to tylko fotka...bo normalnie kazdy nas wspiera.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.