DziQ
DziQ
  15 grudnia 2009 (pierwszy post)

Od kilku lat trwa protest kibiców Legii skierowany przeciwko rządzącej klubem spółce ITI. Jest to walka o możliwość normalnego chodzenia na mecze piłkarskie i kibicowania swej drużynie tak, jak mogą to czynić kibice we wszystkich innych polskich miastach. Ale przede wszystkim nasz protest jest walką o elementarne prawa obywatelskie, wolność słowa, możliwość wyrażania swoich poglądów, swobodę podróżowania po Polsce na mecze ligowe, o uchronienie stadionu przed przeistoczeniem się w sterylne więzienie, gdzie możliwość kupna biletu przysługuje jedynie nielicznej grupie bardzo zamożnych i posłusznych ITI osób.

Nie przechodź obok tej sytuacji obojętnie!
Wesprzyj nas swoim podpisem!
Jutro ITI-landem może zostać Twój ukochany klub!

1.Wypowiedzcie się co ogólnie o tym sądzicie?
2.Odwiedźcie stronę i się podpiszcie !
3.Czy waszym zdaniem ten protest coś zdobędzie?

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 grudnia 2009
DziQ
DziQ: 1.Wypowiedzcie się co ogólnie o tym sądzicie?

Pomimo, że nie mieszkam w stolicy a zupełnie gdzie indziej od małego mam sentyment do Legii. Zawsze jej kibicowałem ale teraz co tam się dzieje, to normalnie tragedia. Szkoda, że jest protest. Gdyby był mega doping Legia grałaby jeszzccze lepiej.

DziQ
DziQ: Odwiedźcie stronę i się podpiszcie !

Dorzucę wpis, żeby ITI się odwaliło.

Żyleta nigdy nie zginie;)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

gife
gife
  15 grudnia 2009

Witam.
Była niedawno rozmowa kibiców z rządem w sprawie jednolitej karty kibica, która ułatwi wszystkim wejście na każdy stadion w Polsce. Więc tylko przegłosować to muszą :]
Pozdrawiam.

wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  15 grudnia 2009
DziQ
DziQ: 1.Wypowiedzcie się co ogólnie o tym sądzicie?


cóz to jest właśnie polska.

DziQ
DziQ: 2.Odwiedźcie stronę i się podpiszcie !


jako fan wisły nie raczej nie skorzystam z tej opcji:)

DziQ
DziQ: 3.Czy waszym zdaniem ten protest coś zdobędzie?


nie
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  15 grudnia 2009
wodzu2377
wodzu2377: jako fan wisły nie raczej nie skorzystam z tej opcji:)

Ja jestem fanem WIsly i się dawno podpisałem nie rozumiem ciebie. Poczuj się gdybyt o WIsła na była na miejscu Legii. Ciężko walczyć z ITI, gdyz kontrolują media i mogą sobie rysować opis kibica jaki chcą. ALe coś trzeba robić bo ten konflikt sprawił, ze Legia poszła gęboko w dół. Teraz widać jak dużo znaczą kibice. Dawniej nawet jak Legia miała słabszych piłkarzy to i tak wszyscy bali się przyjeżd;zac na Ł3 i nogi miękły na widok i na słuch zylety. Teraz przyjazd tam nie znaczy nic. WIdać jak Walter sobie oczyścił publikę, że gdy wynoszono starucha to nikt się nawet nie ruszył. Gdyby takie cos spróbowali na żylecie to ochrona wylatywała by na zbity pysk zresztą nawet by nie podeszli. ALe jak wygrać z tym betonem i komuszkiem Walterem oraz jego chordą.

Oni trzymają łape na mediach. Pamiętacie rozmowe pseudo dziennikarzyny Lisa z pseudo kibicem Legii Owsiakiem>? Jakieś jazdy o rasizmie itp wszystko byle zdyskredytowac prawdziwych kibiców no i może sobie zrobić podwaliny pod robótke w TVN.

Legia bez kibiców choćby miała budżet 100mln zł, najlepszych graczy itp. to nie bedzie ta Legia z kibicami jeszcze z przed paru lat.

Jestem kibicem Wisły ale trzeba wczuć się w sytuacje fana Legii.Dzisiaj Oni jutro My. 3majcie się.

Donald WHO YOU?

19MiSka08
19MiSka08
  15 grudnia 2009
DziQ
DziQ: 1.Wypowiedzcie się co ogólnie o tym sądzicie? 2.Odwiedźcie stronę i się podpiszcie ! 3.Czy waszym zdaniem ten protest coś zdobędzie?

1. Nie lubię Legii i się do tego przyznam. Ale co się tam dzieje na tym stadionie to pożal się Boże. Młynowego ściągają z płotu, bo tylko zaśpiewał, by jeszcze jedna osoba zginęła z tej przeklętej grupy ITI...śmiech na sali. Nie możecie mieć własnego zdania w ogole. I to ma być normalne ?
2. Nie podpiszę się, gdyż to jest tak jak walka z KONIEC PZPN-u
3. Nie.

wodzu2377
wodzu2377: jako fan wisły nie raczej nie skorzystam z tej opcji:)

Tu nie trzeba byc fanem Wisły. Co za głupi tok myslenia. !
19MiSka08
19MiSka08
  15 grudnia 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: WIdać jak Walter sobie oczyścił publikę, że gdy wynoszono starucha to nikt się nawet nie ruszył. Gdyby takie cos spróbowali na żylecie to ochrona wylatywała by na zbity pysk zresztą nawet by nie podeszli.

Na Górniku by było tak samo ! Nie pozwoliliby na coś takiego. !
Zgadzam się z Tobą.
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  15 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tu nie trzeba byc fanem Wisły. Co za głupi tok myslenia. !

Nie przejmuj się tak raczej postepują piknikowcy itp, którzy nie solidaryzują się z innymi kibicami. Rozumiem waśni czy inne sprawy ale tak jak na stadionie gdy idą pały wszyscy się jednocza przeciwko nim tak samo tutaj też musi być jednoczenie w takiej sprawie. Tylko, ze przeciwko PZPN tez były media i było łatwiej, mimo, ze ruszyć ich się i tak nie da. Z ITI jest gorzej bo wszystkie media nie mają zielonego pojęcia o sytuacji kkibicowskiej, dla nich wzorem kibica jest siedzący janusz z colą i kiełbaską oraz czapeczką. Znajdą jakąs mała zadymę i od razu z tego jest robione wielkie booom i z tych kibiców, którzy najwięcej poswięcają klubowi robi się zwierzęta. Niech zrozumieją, że poziom piłki amy denny to chociaz naszych kibiców się boją, to chociaż śpiewy i oprawy dodają kolorytu. I niech pamiętają, że gdy ze stadionów zniknie wszelki blask....

WAlterowi i tak wystarczy jak nowy stadion będzie zapełniać w 1/3 i będzie miał swoich klakierów na trybunach.

ALe tutaj się nic nie zrobi jak coś to lepiej udzielaj się na forum legia.net

Donald WHO YOU?

19MiSka08
19MiSka08
  15 grudnia 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: tak jak na stadionie gdy idą pały wszyscy się jednocza przeciwko nim tak samo tutaj też musi być jednoczenie w takiej sprawie.

Dokładnie.

Predator007TSW
Predator007TSW: Tylko, ze przeciwko PZPN tez były media i było łatwiej, mimo, ze ruszyć ich się i tak nie da. Z ITI jest gorzej bo wszystkie media nie mają zielonego pojęcia o sytuacji kkibicowskiej, dla nich wzorem kibica jest siedzący janusz z colą i kiełbaską oraz czapeczką. Znajdą jakąs mała zadymę i od razu z tego jest robione wielkie booom i z tych kibiców, którzy najwięcej poswięcają klubowi robi się zwierzęta.

Tylko, że oni tego niestety nie zrozumieją. Dla nich kibic to taka osoba, ktora dokladnie jak to opisales siedzi i nic nie robi tylko mecz ogląda. To jest osoba, która przyszla oglądać mecz. Kibic to taka osoba, która poświęca swój wolny czas na to by móc kibicować w jak najlepszej postaci swojemu klubowi: śpiewając czy tam w robieniu oprawy na mecz a najwazniejsze jeżdżąc na wyjazdy, by w ten sposob lepiej dopingować swoją drużynę !

Predator007TSW
Predator007TSW: Niech zrozumieją, że poziom piłki amy denny to chociaz naszych kibiców się boją, to chociaż śpiewy i oprawy dodają kolorytu. I niech pamiętają, że gdy ze stadionów zniknie wszelki blask....

Może by wtedy zrozumieli, czego by brakowało ?
Właśnie bez tych opraw nie było by tej całej zabawy i kibicowania ! Którego to te ciule nie rozumieją i nie zrozumieją pewnie nigdy !

Predator007TSW
Predator007TSW: WAlterowi i tak wystarczy jak nowy stadion będzie zapełniać w 1/3 i będzie miał swoich klakierów na trybunach.

Ja sobie nie wyobrazam na Górniku grupe ITI...;/ Chyba by mnie ...;/
folkemon
folkemon
  15 grudnia 2009

nie podpiszę się, zawsze możecie przecież pojechać za granicę przerwać jakiś mecz i coś zdemolować : )

19MiSka08
19MiSka08
  15 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie podpiszę się, zawsze możecie przecież pojechać za granicę przerwać jakiś mecz i coś zdemolować : )

:wtf:.....;x
Na Twoim miejscu bym sie głęboko zastanowiła co piszę.
wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  15 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tu nie trzeba byc fanem Wisły. Co za głupi tok myslenia. !


nie głupi, ale kibice sami sa sobie winni gdyby była kultura na stadionach i chodz troche dobrej woli ze strony ITI wszystko dało by sie rozwiazac pokojowo i z korzyscia dla obu stron:)
koraspl
koraspl
  15 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na Twoim miejscu bym sie głęboko zastanowiła co piszę.

Podniecilas sie :ziober2:
No co dobrze napisal zawsze maja taka opcje;D
19MiSka08
19MiSka08
  15 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Podniecilas sie No co dobrze napisal zawsze maja taka opcje;D

Ojej....:P
Dobra Ty nie podskakuj już lepiej, bo wynajdę zaraz haczyk na Ciebie :ziober2:
19MiSka08
19MiSka08
  15 grudnia 2009
wodzu2377
wodzu2377: nie głupi, ale kibice sami sa sobie winni gdyby była kultura na stadionach i chodz troche dobrej woli ze strony ITI wszystko dało by sie rozwiazac pokojowo i z korzyscia dla obu stron:)

Tylko, że nie każdy przychodzi na mecze po to by się bić !
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.