DziQ
DziQ
  15 grudnia 2009 (pierwszy post)

Od kilku lat trwa protest kibiców Legii skierowany przeciwko rządzącej klubem spółce ITI. Jest to walka o możliwość normalnego chodzenia na mecze piłkarskie i kibicowania swej drużynie tak, jak mogą to czynić kibice we wszystkich innych polskich miastach. Ale przede wszystkim nasz protest jest walką o elementarne prawa obywatelskie, wolność słowa, możliwość wyrażania swoich poglądów, swobodę podróżowania po Polsce na mecze ligowe, o uchronienie stadionu przed przeistoczeniem się w sterylne więzienie, gdzie możliwość kupna biletu przysługuje jedynie nielicznej grupie bardzo zamożnych i posłusznych ITI osób.

Nie przechodź obok tej sytuacji obojętnie!
Wesprzyj nas swoim podpisem!
Jutro ITI-landem może zostać Twój ukochany klub!





1.Wypowiedzcie się co ogólnie o tym sądzicie?
2.Odwiedźcie stronę i się podpiszcie !
3.Czy waszym zdaniem ten protest coś zdobędzie?

DziQ
DziQ
  15 grudnia 2009

Większość osób nie wie chyba co było w Wilnie tam mógł wejść każdy ( nie tylko kibic Legii ) i z czym chciał ( nawet z granatami ) no ale po co ja to mówię jak wszystko pewnie słyszeliście w TVN :) mówicie co niektórzy że chuligani... a ja powiem tak był z was ktoś na meczu Legii ? czy tam dzieją się jakieś burdy ? kibice się zabijają ? bo ja nic takiego jeszcze nie widziałem.... gdyby ktoś dogłębnie poczytał co robi sobie ITI to jest śmieszne :) czy otrzymanie zakazu stadionowego na 2 lata za zwykłe wyjście w czasie meczu jest oznakiem agresji albo przejawem bandytyzmu ? bo dla ITI TAK !! Wyobraźmy sobie sytuacje, jesteśmy na meczu i nagle źle się czujemy jednak kiedy opuścimy stadion otrzymamy zakaz na 2 lata i co wtedy zrobić ? umrzeć na trybunie czy mieć zakaz wstępu na imprezy masowe ? czy po prostu pozbyć się ITI? odpowiedzcie sobie na to sami........

WueRZet
WueRZet
  15 grudnia 2009
DziQ
DziQ: 1.Wypowiedzcie się co ogólnie o tym sądzicie?

Mimo, że całą warszawkę zawsze serdecznie pozdrawiam (środkowym palcem ^^) to w tym przypadku jestem za kibicami Legii. Z oczywistych dla mnie względów.

DziQ
DziQ: 3.Czy waszym zdaniem ten protest coś zdobędzie?

Medialnie może i tak. Ale obawiam się, że realnych skutków nie będzie.

PS. Tak, jestem kibolem :tak:
DziQ
DziQ
  16 grudnia 2009

Dziwne to że tak krzyczycie na Warszawę a więcej niż połowa Poznaniaków uczy się w Warszawie :D

A co do tematu chciałbym jeszcze dodać że zachęcam do czytania strony ITI dla tych co maja czas :):):):):)

krzychu7818
krzychu7818
  16 grudnia 2009
DziQ
DziQ: Dziwne to że tak krzyczycie na Warszawę a więcej niż połowa Poznaniaków uczy się w Warszawie :D


skąd takie statystyki ? :szok2:

Konto usunięte
Konto usunięte: PS. Tak, jestem kibolem


no prosze :D
WueRZet
WueRZet
  16 grudnia 2009
DziQ
DziQ: Dziwne to że tak krzyczycie na Warszawę a więcej niż połowa Poznaniaków uczy się w Warszawie :D

:szok2: Padłem.
Nim wstanę proszę o jakieś źródło tego. Bo może znajomych nie mam liczonych w setkach, ale nie kojarzę choćby jednej osoby uczącej się w stolycy :ninja:

DziQ
DziQ: A co do tematu chciałbym jeszcze dodać że zachęcam do czytania strony ITI dla tych co maja czas :):):):):)

Pewnie znowu niedługo ktoś ja zaatakuje jak ostatnio :P

Konto usunięte
Konto usunięte: no prosze :D


Konto usunięte
Konto usunięte: no prosze :D

Po poznańskiemu to przecież znaczy ni mniej ni więcej niż "kibic" :P Tak więc z dumą mogę rzec, że jestem kibolem :crylol:
DziQ
DziQ
  16 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: skąd takie statystyki ?


wystarczy się rozejrzeć po Warszawskich uczelniach

Konto usunięte
Konto usunięte: Padłem.




Konto usunięte
Konto usunięte: Nim wstanę proszę o jakieś źródło tego. Bo może znajomych nie mam liczonych w setkach, ale nie kojarzę choćby jednej osoby uczącej się w stolycy


a czy na wszystko muszą być jakieś statystyki ?

wystarczy się rozejrzeć po Warszawskich uczelniach
19MiSka08
19MiSka08
  16 grudnia 2009
DziQ
DziQ: wystarczy się rozejrzeć po Warszawskich uczelniach

Może ujrzałeś osoby z Dębicy :ninja: Bo wielu moich znajomych studiuje w Stolycy :X

Konto usunięte
Konto usunięte: :szok2: Padłem. Nim wstanę proszę o jakieś źródło tego. Bo może znajomych nie mam liczonych w setkach, ale nie kojarzę choćby jednej osoby uczącej się w stolycy

Napij się redbulla doda ci skrzydeł :crylol:
A tak w ogole to pewnie zobaczył osoby z Dębicy wyglądające jak Poznaniaki :lol2:

DziQ
DziQ: Większość osób nie wie chyba co było w Wilnie tam mógł wejść każdy ( nie tylko kibic Legii )

Ha a ja wy. yebalalam z Ukrainą :lol2: ;x Z całym szacunkiem, że państwa pomyliłam ;x

DziQ
DziQ: imprezy masowe ?

Nazwałabym w sumie wtedy kiedy jest mecz podwyższonego ryzyka. Jak narazie robią z igły widły tym podwyższonego ryzyka a nic sie nie dzieje ;x No chyba ze przed Derbami Śląska bądź Dębicy :mrgreen: o ile sięgnę pamięcia :mrgreen:

DziQ
DziQ: odpowiedzcie sobie na to sami........

Kibice, którzy się zabijają na polach bitwy (łąkach) to huulsy, ale niech się tam leją mam to w dupie. Byleby nie w centrum i okolicach stadionu ;] !:ninja:
WueRZet
WueRZet
  16 grudnia 2009
DziQ
DziQ: a czy na wszystko muszą być jakieś statystyki ?

Na każdą wygłaszaną tezę powinno być jakieś źródło które by je dobrze argumentowało.

DziQ
DziQ: wystarczy się rozejrzeć po Warszawskich uczelniach

Wątpię. Chyba, że Poznaniaków łączysz z ludźmi z województwa Wielkopolskiego. Bo z byłej Kongresówki to pewnie ludzi dalej pcha do Warszawy, ale to nie są Poznaniacy :P Koniec OT :D

Konto usunięte
Konto usunięte: A tak w ogole to pewnie zobaczył osoby z Dębicy wyglądające jak Poznaniaki

Że niby w Dębicy też same piękności :ziober2: ? :P

DziQ
DziQ: czy po prostu pozbyć się ITI?

To jest niewykonalne. Mimo protestu spółka musi na Legii zarabiać hajs. Bo gdyby tak nie było Walter komużka i biznesman w jednej skórze dawno by opuścił ten okręt.
WueRZet
WueRZet
  16 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To jest niewykonalne. Mimo protestu spółka musi na Legii zarabiać hajs. Bo gdyby tak nie było Walter komużka i biznesman w jednej skórze dawno by opuścił ten okręt.

Czyli dopóki dla ITI bilans zysków będzie większy niż bilans strat to nie widzę ich wyjścia z Ł3.
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  16 grudnia 2009
DziQ
DziQ: Większość osób nie wie chyba co było w Wilnie tam mógł wejść każdy ( nie tylko kibic Legii ) i z czym chciał ( nawet z granatami ) no ale po co ja to mówię jak wszystko pewnie słyszeliście w TVN :) mówicie co niektórzy że chuligani... a ja powiem tak był z was ktoś na meczu Legii ? czy tam dzieją się jakieś burdy ? kibice się zabijają ? bo ja nic takiego jeszcze nie widziałem.... gdyby ktoś dogłębnie poczytał co robi sobie ITI to jest śmieszne :) czy otrzymanie zakazu stadionowego na 2 lata za zwykłe wyjście w czasie meczu jest oznakiem agresji albo przejawem bandytyzmu ? bo dla ITI TAK !! Wyobraźmy sobie sytuacje, jesteśmy na meczu i nagle źle się czujemy jednak kiedy opuścimy stadion otrzymamy zakaz na 2 lata i co wtedy zrobić ? umrzeć na trybunie czy mieć zakaz wstępu na imprezy masowe ? czy po prostu pozbyć się ITI? odpowiedzcie sobie na to sami........

Brawo za ten post:) ALe znajdzie się jeszce jakaś grupa kretynów grzmiących jaki to kibol jest fe.

NIe od dzisiaj wiadomo, że największy kompleks Wa-wy oraz Legii mają Poznaniacy, widac to po ich napince na meczach i po innych reakcjach.

Donald WHO YOU?

19MiSka08
19MiSka08
  16 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Że niby w Dębicy też same piękności ? :P

Do cholery wy myślicie, że tylko w Poznaniu piękności ? Na Podkarpaciu o wiele więcej :lol2:
A tak poza tym napisałam Poznaniaki a nie Poznanianki ;) :P
Literówka się pomylila he ?:D
WueRZet
WueRZet
  16 grudnia 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: NIe od dzisiaj wiadomo, że największy kompleks Wa-wy oraz Legii mają Poznaniacy, widac to po ich napince na meczach i po innych reakcjach.

Galicyjskie włażenie w dupę stolicy ciągle ma miejsce :>
Ja tam kompleksu nie mam :ziew: Chyba tylko pod względem metra :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: A tak poza tym napisałam Poznaniaki a nie Poznanianki ;) :P Literówka się pomylila he ?:D

Oj tam pomyłka :P Ale nie taka jak nieznajomość państwa w którym leży Wilno :kv3: ^^
19MiSka08
19MiSka08
  16 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj tam pomyłka :P Ale nie taka jak nieznajomość państwa w którym leży Wilno ^^

Wybacz ale nazwy miasta też zapomniałam :X
:lol2: Chwile temu to było :lol2:
koraspl
koraspl
  16 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wybacz ale nazwy miasta też zapomniałam :X Chwile temu to było

Gdyby nie moje korepetycje z geografii to bys nic nie wiedziala :lol2:
Choc jak sie myli Litwe z Ukraina to korepetycje poszly na marne ;P
19MiSka08
19MiSka08
  16 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby nie moje korepetycje z geografii to bys nic nie wiedziala Choc jak sie myli Litwe z Ukraina to korepetycje poszly na marne ;P

Ejjj już się tak nie podniecaj :lol2: !!
Ja wiem z geografii marny pionek ze mnie xD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.