Mysterious321
Posty: 23 (po ~299 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Mysterious321
  6 grudnia 2009 (pierwszy post)

Już za niespełna tydzień wielka gala MMA i od dawna zapowiadana walka Pudzianowski - Najman. Media zapowiadają ten pojedynek jako bardzo ekscytujący. Tak więc jak to zwykle bywa, wojna medialna trwa, obie strony są bardzo pewne siebie (tak przynajmniej twierdzą). Dodatkowego smaczku dostarcza fakt, że obaj zawodnicy za sobą nie przepadają i będą chcieli tym bardziej udowodnić kto jest lepszy. Obaj mają swoje atuty, Najman to zawodowy bokser i właśnie pięści będą jego największą bronią. Pudzian natomiast to wielokrotny mistrz świata strongmanów, przez wielu określany jako najsilniejszy człowiek świata, tak więc nie ma co ukrywać że siła fizyczna będzie stanowiła jego ogromną przewagę nad rywalem. Mariuszowi ponadto już w przeszłości walka nie była pojęciem obcym a ostatnie miesiące przygotowywania się pod okiem fachowców sprawiły, że ze strongmana przeistoczył się w prawdziwą ringową bestię, dochodzi do tego refleks który podobno również go nie zawodzi. Reasumując powyższe uważam, że Pudzianowski z takim przygotowaniem w połączeniu ze swoja nadludzką siłą cóż... zmiecie Najmana z maty w mgnieniu oka, zwłaszcza, że z całym szacunkiem dla Najmana, to nie jest on najwyższej klasy bokserem (choćby pojedynek z Wawrzykiem). Fakt że kibicuję Mariuszowi nie ma tutaj nic do rzeczy, po prostu przemawia za nim wiele argumentów, takie mam zdanie i naprawdę boję się o Najmana, bo jego życie 12 grudnia może być poważnie zagrożone, zwłaszcza jeśli zacznie prowokować Pudziana. To będzie rzeźnia, a rzeźnikiem bez dwóch zdań będzie Pudzianowski, a co Wy o tym sądzicie, zgadzacie się ze mną czy jest może ktoś kto wierzy w niemożliwe i zwycięstwo Najmana???

OsA162
OsA162
  10 grudnia 2009

mecz ? :woot:

krzychu7818
krzychu7818
  10 grudnia 2009

ja tak czytam gazety , słucham radia i oglądam TV to nagle wszyscy stali się znawcami MMA :crylol:

DziQ
DziQ
  10 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tak czytam gazety , słucham radia i oglądam TV to nagle wszyscy stali się znawcami MMA


tak jest zawsze :p Kubica, Małysz, Adamek :P teraz MMA

ja typuje na Pudziana
AFCA
AFCA
  10 grudnia 2009

Jeśli Pudzianowski nie położy go szybko to zrobi to Najman ....

Kieruje się opinią - Strongman - Boxer ...

Nie wiem jak walczy Najman

miloszgkm
miloszgkm
  10 grudnia 2009

Ja akurat chodzę na MMA w Grudziądzu do Oknińskiego bo u nas również ma swój klub więc wiem co się dzieje na treningach u Pudziana jeśli on wstaje z maty z gościem który waży 130 kg i rzuca nim łamiąc mu dwa żebra nie widzę w tym pojedynku Najmana

Maniek
Maniek
  10 grudnia 2009

Już się nie mogę doczekać tej walki ;]

Jestem za Mariuszem

krzychu7818
krzychu7818
  10 grudnia 2009

no Pudzian troche zjechał z wagi , z prawie 140kg na 126

smencik
smencik
  10 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no Pudzian troche zjechał z wagi , z prawie 140kg na 126

I dobrze w sumie. Trochę szybkości mu to doda przynajmniej może.
Mysterious321
Posty: 23 (po ~299 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Mysterious321
  11 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: krzychu7818:no Pudzian troche zjechał z wagi , z prawie 140kg na 126 I dobrze w sumie. Trochę szybkości mu to doda przynajmniej może.


Szybkości na pewno mu to doda, a siła na tym nie ucierpiała, tak więc same korzyści, Najman tylko cudem może uniknąć nokautu w pierwszych sekundach...
OsA162
OsA162
  11 grudnia 2009

Mamed Khalidov twierdzi, że więcej plusów ma Najman. Trochę mnie to niepokoi bo jest obyty w MMA ale i tak moim faworytem jest Pudzian :mrgreen:

OsA162
OsA162
  11 grudnia 2009

..muszę sprostować swojego posta :) z obyciem chodziło mi oczywiście o Khalidova :mrgreen:

thomas893
thomas893
  11 grudnia 2009

Nie ma idioty Ibisza! :mrgreen:

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  11 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma idioty Ibisza!

On wyjechał już do Nyonu... Ma ponoć za tydzień prowadzić losowanie par II rundy LM i LE.

Co do tematu - ale nudne jest to MMA :ziew:
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  12 grudnia 2009

I co naoglądaliście się? :D

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  12 grudnia 2009

Poszedłem sobie kanapkę zrobić i już po walce... Kur... to samo było z Gołotą :/

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.