Mysterious321
Posty: 23 (po ~299 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Mysterious321
  6 grudnia 2009 (pierwszy post)

Już za niespełna tydzień wielka gala MMA i od dawna zapowiadana walka Pudzianowski - Najman. Media zapowiadają ten pojedynek jako bardzo ekscytujący. Tak więc jak to zwykle bywa, wojna medialna trwa, obie strony są bardzo pewne siebie (tak przynajmniej twierdzą). Dodatkowego smaczku dostarcza fakt, że obaj zawodnicy za sobą nie przepadają i będą chcieli tym bardziej udowodnić kto jest lepszy. Obaj mają swoje atuty, Najman to zawodowy bokser i właśnie pięści będą jego największą bronią. Pudzian natomiast to wielokrotny mistrz świata strongmanów, przez wielu określany jako najsilniejszy człowiek świata, tak więc nie ma co ukrywać że siła fizyczna będzie stanowiła jego ogromną przewagę nad rywalem. Mariuszowi ponadto już w przeszłości walka nie była pojęciem obcym a ostatnie miesiące przygotowywania się pod okiem fachowców sprawiły, że ze strongmana przeistoczył się w prawdziwą ringową bestię, dochodzi do tego refleks który podobno również go nie zawodzi. Reasumując powyższe uważam, że Pudzianowski z takim przygotowaniem w połączeniu ze swoja nadludzką siłą cóż... zmiecie Najmana z maty w mgnieniu oka, zwłaszcza, że z całym szacunkiem dla Najmana, to nie jest on najwyższej klasy bokserem (choćby pojedynek z Wawrzykiem). Fakt że kibicuję Mariuszowi nie ma tutaj nic do rzeczy, po prostu przemawia za nim wiele argumentów, takie mam zdanie i naprawdę boję się o Najmana, bo jego życie 12 grudnia może być poważnie zagrożone, zwłaszcza jeśli zacznie prowokować Pudziana. To będzie rzeźnia, a rzeźnikiem bez dwóch zdań będzie Pudzianowski, a co Wy o tym sądzicie, zgadzacie się ze mną czy jest może ktoś kto wierzy w niemożliwe i zwycięstwo Najmana???

MisioPrzytulanka
MisioPrzytulanka
  6 grudnia 2009

Zabraknie prądu zgasnie swiatło i będzie coś czeko nikt się nie spodziewa: D

MisioPrzytulanka
MisioPrzytulanka
  6 grudnia 2009

Atak naprawde nie wiadomo kto wygra skoro to 1 walka Pudziana to co możemy mówic ze on wygra skoro nie wiemy jak zachowuje się na macie.

WueRZet
WueRZet
  7 grudnia 2009

Walka będzie jeszcze nudniejsza niż Gołota-Adamek.
Kasa Misiu, kasa ! :ninja:

Nimfoman69
Nimfoman69
  7 grudnia 2009

dajcie Pudzianowi Popka

19kfiatuszek89
19kfiatuszek89
  7 grudnia 2009

pudzian na 100% powali najmana...
już nie moge doczekać sie walki :w00t:

krzychu7818
krzychu7818
  7 grudnia 2009

ani mnie grzeje ani ziębi mnie ta walka , ale fakt faktem Pudzian ma sporo do stracenia w przypadku ewentualnej porażki

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  7 grudnia 2009

jest gdzies transmisja live ? w tv ?

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  7 grudnia 2009

Pudzian podobno połamał jakiegoś sparingpartnera...
wydaje się być mocnym, ale kto go tam wie,

golden18
Posty: 695 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
golden18
  7 grudnia 2009

w polsacie bedzie gala do obejrzenia na zywo

ja mysle ze wygra pudzian

OsA162
OsA162
  7 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro to 1 walka Pudziana to co możemy mówic ze on wygra skoro nie wiemy jak zachowuje się na macie.

A Najmana która ? Setna ? :mrgreen:
Nimfoman69
Nimfoman69
  9 grudnia 2009
miloszgkm
miloszgkm
  9 grudnia 2009

moim zdaniem wygra Pudzian
Co jak co siłę ma ogromną cały czas pracuje nad techniką
Jeśli sprowadzi Najmana na ziemie to zadusi :)

smencik
smencik
  9 grudnia 2009

Jak Pudzian wytrzyma kondycyjnie, to pewnie wygra.

DjHirek
Posty: 3086 (po ~82 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 0
DjHirek
  10 grudnia 2009
Na pewno bedzie to ostra gra bo oni przeciez sie nie lubia ;D.Oczywiscie stawiam na Pudziana ;).
Masz problem z fotka?Masz jakies pytania ?.Pisz na PW ;).Free Pomoc.
Nikt nie będzie mi mówił, jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.
ostrowski
ostrowski
  10 grudnia 2009

a kiedy ten mecz?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.