Mysterious321
Posty: 23 (po ~299 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Mysterious321
  6 grudnia 2009 (pierwszy post)

Już za niespełna tydzień wielka gala MMA i od dawna zapowiadana walka Pudzianowski - Najman. Media zapowiadają ten pojedynek jako bardzo ekscytujący. Tak więc jak to zwykle bywa, wojna medialna trwa, obie strony są bardzo pewne siebie (tak przynajmniej twierdzą). Dodatkowego smaczku dostarcza fakt, że obaj zawodnicy za sobą nie przepadają i będą chcieli tym bardziej udowodnić kto jest lepszy. Obaj mają swoje atuty, Najman to zawodowy bokser i właśnie pięści będą jego największą bronią. Pudzian natomiast to wielokrotny mistrz świata strongmanów, przez wielu określany jako najsilniejszy człowiek świata, tak więc nie ma co ukrywać że siła fizyczna będzie stanowiła jego ogromną przewagę nad rywalem. Mariuszowi ponadto już w przeszłości walka nie była pojęciem obcym a ostatnie miesiące przygotowywania się pod okiem fachowców sprawiły, że ze strongmana przeistoczył się w prawdziwą ringową bestię, dochodzi do tego refleks który podobno również go nie zawodzi. Reasumując powyższe uważam, że Pudzianowski z takim przygotowaniem w połączeniu ze swoja nadludzką siłą cóż... zmiecie Najmana z maty w mgnieniu oka, zwłaszcza, że z całym szacunkiem dla Najmana, to nie jest on najwyższej klasy bokserem (choćby pojedynek z Wawrzykiem). Fakt że kibicuję Mariuszowi nie ma tutaj nic do rzeczy, po prostu przemawia za nim wiele argumentów, takie mam zdanie i naprawdę boję się o Najmana, bo jego życie 12 grudnia może być poważnie zagrożone, zwłaszcza jeśli zacznie prowokować Pudziana. To będzie rzeźnia, a rzeźnikiem bez dwóch zdań będzie Pudzianowski, a co Wy o tym sądzicie, zgadzacie się ze mną czy jest może ktoś kto wierzy w niemożliwe i zwycięstwo Najmana???

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 grudnia 2009
egze
egze: z tym, że pierwszy o tej walce był jakiś miesiąc temu :)

moglem nie zauwazyc, ale ten byl aktualny w ktorym piszemy
tak czy siak

jego zale sa zaiscie smieszne

i nie na miejscu
egze
egze
  12 grudnia 2009
LeonGrande
LeonGrande: moglem nie zauwazyc, ale ten byl aktualny w ktorym piszemy tak czy siak jego zale sa zaiscie smieszne i nie na miejscu


dziwisz się frustracji osoby, która w życiu nic nie osiągnęła i chciałaby choć przez chwilę zaistnieć? Bo ja nie :ziober2:
smencik
smencik
  12 grudnia 2009

Nie karmcie trolla.

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  12 grudnia 2009
egze
egze: dziwisz się frustracji osoby, która w życiu nic nie osiągnęła i chciałaby choć przez chwilę zaistnieć? Bo ja nie

To akurat było niezbyt grzeczne. :nie:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 grudnia 2009
egze
egze: i chciałaby choć przez chwilę zaistnieć?

wpuscic go na ring z Pudzianem :lol:
WueRZet
WueRZet
  12 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak ja siedzialem tu na forum to ty w badki robiles

Uwielbiam tego typu teksty.
Chociaż znam Cię. Baran jesteś.
egze
egze
  12 grudnia 2009

o moderator przyszedł, może tak bana delikwentowi na tydzień co najmniej :)
taki prezent na święta :D

Mysterious321
Posty: 23 (po ~299 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Mysterious321
  12 grudnia 2009

Ludzie wyluzujcie, zakładając ten temat myślałem, że będzie służył do dyskusji o walce a nie o tym czy przypadkiem nie ma innych takich tematów. Wracając do walki, sprawdziło się to co przewidywałem, to było oczywiste, PUDZIAN RZEŹNIK!!! Wielka kariera przed nim jeszcze...

thomas893
thomas893
  12 grudnia 2009

Szczerze powiedziawszy na miejscu Najmana nie chciałbym być... dostał szczekacz za swoje, należało mu się.

Swoją drogą obstawiałem, że walka potrwa 2 min, ale troche się pomyliłem :lol2:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego Pudzian walczyl w butach a Najman bez???????????? ~jaro,12.12.2009 14:13

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo na 44 sec. nie opłacało mu się ich ściągać. ~lolik, 12.12.2009 17:33


:crylol:
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  12 grudnia 2009
LeonGrande
LeonGrande: Cytat:dlaczego Pudzian walczyl w butach a Najman bez???????????? ~jaro,12.12.2009 14:13 Cytat:Bo na 44 sec. nie opłacało mu się ich ściągać. ~lolik, 12.12.2009 17:33

Mistrz ciętej riposty :crylol:
gife
gife
  13 grudnia 2009

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że kasa obu Panom szkodzi :] Najman powinien dostać po rhyu za szczekanie, a Pudzian faktycznie niech znajdzie sobie równie godnego siebie przeciwnika, do którego już nie będzie się uśmiechał jak to zrobił do Najmana po gongu :D
Efekt, jaki ta walka wywołała na skalę PL jest niesamowity. Pierwszy raz w życiu obejrzałem całą galę MMA :]

OsA162
OsA162
  13 grudnia 2009
LeonGrande
LeonGrande: dlaczego Pudzian walczyl w butach a Najman bez????????????

jeden z użytkowników YT napisał, że Pudzian miał buty ponieważ nie chciał poślizgnąć się na gównie Najmana haha :crylol: to jest dla mnie wystarczający argument :mrgreen:
krzychu7818
krzychu7818
  14 grudnia 2009
http://www.sport.pl/inne/1,102005,7362177,Kolecki_chce_walczyc_w_MMA.html

to MMA to chyba będzie nasz sport narodowy :D
smencik
smencik
  14 grudnia 2009

Niedługo Małysz rzuci narty i wskoczy do ringu.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.