Duratorq
Duratorq
  13 marca 2013 (pierwszy post)

Jako, że wiele użytkowników na portalu posiada własne samochody, postanowiłem, że stworzę temat w którym będziemy prezentować swoje wozidła.
Oczywiście dodajemy tylko swoje samochody.
Do zdjęć dodajemy opis tzn: silnik, wyposażenie, historia itd.

KajoZG
KajoZG
  11 stycznia 2015

W Sharanie może nie powalać, ale w golfie robi wrażenie. Większej mocy na przedniej osi mu nie potrzeba, bo już mechanizm różnicowy ma problemy. Za to przy 4x4 założył bym mu turbo :] To by była miazga :D Był by lepszy niż E36 V8 :) A swoją drogą to mam dokładnie ten sam plan. E36 coupe 4,4 V8. Wnętrze idzie na śmietnik, na jego miejsce wchodzi klatka, do tego gwint, powiększony skręt, hydrauliczny ręczny, szpera i każdy zakręt bokiem :D Orientujesz się kosztuje budowa takiego auta +- starając się oszczędzać, ale tak żeby to miało ręce i nogi? A tak wgl to co Ty masz pod machą w tej Hondzie?

Sebastian1984men
Sebastian1984men
  12 stycznia 2015

del sole mialy b16b 185KM takze nie zapominaj i jeszcze byly odmiany hond mugen produkowane

Konto usunięte
Konto usunięte: @kajoZG chyba Cię nie uraziłem tak pisząc, bo nie nazwałem Cię źle, ale jeśli tak to sorry. B16A był już w 89" w crx i civic 4g (ee8 i ee9). I nie jest to po prostu civic po swapie. Mocne heble, zwrotnice, grube staby. Niby 26 lat, a wciągnie na prostej i na torze wiele mocnych "półsportowych" samochodów z teraźniejszych roczników. Mogę się założyć, że seryjne ee9 bez problemu by objechało seryjnego golfa vr6. Nawet del sole miały w najwyższej wersji b16a2 - przecież te swapy muszą skądś się brać
Sebastian1984men
Sebastian1984men
  12 stycznia 2015

budowa zalezy czy masz zaplecze do tego jak nie to duzo wydasz trzeba przerabiac pompe oleju i miske nowa robic cala wiazka do przerobki kolektor wydechowy lapy silnika itd lista dluga a v8 dlatego bo pieknie brzmi i tyle a jak brak mocy bedzie zawsze mozna dodac kompresor a co do hondy ostatnia wyjechala z h22a mocno zmodyfikowana zmieniony calkowicie dolot z ssakiem przepustnica wykonany nowy kolektor ssacy i doolot poprowadzony z zderzaka ,wydechowy 4x2cale-2x2,25"-1x2,5" i caalosc przelot zakonczony wydechem supersprint strojenie jogal na wiosne bedzie buda robiona:D jak malo mocy bedzie zostaje kompresor eaton

Konto usunięte
Konto usunięte: W Sharanie może nie powalać, ale w golfie robi wrażenie. Większej mocy na przedniej osi mu nie potrzeba, bo już mechanizm różnicowy ma problemy. Za to przy 4x4 założył bym mu turbo :] To by była miazga :D Był by lepszy niż E36 V8 :) A swoją drogą to mam dokładnie ten sam plan. E36 coupe 4,4 V8. Wnętrze idzie na śmietnik, na jego miejsce wchodzi klatka, do tego gwint, powiększony skręt, hydrauliczny ręczny, szpera i każdy zakręt bokiem :D Orientujesz się kosztuje budowa takiego auta +- starając się oszczędzać, ale tak żeby to miało ręce i nogi? A tak wgl to co Ty masz pod machą w tej Hondzie?
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  17 stycznia 2015

Ten golf co tu dałeś typie to w nim mozna sie ze wstydu spalić w środku.

MaxBiadzixD
MaxBiadzixD
  12 marca 2015

185KM miał tylko B16B w Civicu Type R 1-szej generacji, nie żaden Del Slow

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  13 marca 2015

Dokładnie, w del solu najmocniejsze były b16a 167KM

Sebastian1984men
Sebastian1984men
  22 czerwca 2015

Preluda BA4 z h22a prawie ukonczony projekt :D

Sebastian1984men
Sebastian1984men
  22 czerwca 2015

Preluda BA4 z h22a prawie ukonczony projekt :D mody silnik h22a ssacy rozwiercony usuniete motylki dolot z zderzaka wydech 2,5cala przelot kolektor by Miras 4x2-2x2,25-1x2,5cala poduszki silnika home made polietylen skrzynia u2q7 zawias -100 elektryka obd1 przeniesiona puszka bezpiecznikow kolo sciany grodziowej i ukryte kable , calkowite wygluszenie samochodu plus car audio z zabudowa subwofera w bagazniku strojenie by Jogal kola 17 8j opony 195/40 r17 srodek seryjny szare plastyki obszyte w czerni

xkruk
xkruk
  25 czerwca 2015

wrzuć więcej zdjęć! d83dde0a kolor nh0?

Sebastian1984men
Sebastian1984men
  25 czerwca 2015

wiecej zdjec jak bedzie finalnie skonczone :D czyli listwy i umyte:P kolor to najcystsza biel jaka jest:D

Konto usunięte
Konto usunięte: wrzuć więcej zdjęć! kolor nh0?
kikacz
kikacz
  15 lipca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Preluda BA4 z h22a prawie ukonczony projekt :D mody silnik h22a ssacy rozwiercony usuniete motylki dolot z zderzaka wydech 2,5cala przelot kolektor by Miras 4x2-2x2,25-1x2,5cala poduszki silnika home made polietylen skrzynia u2q7 zawias -100 elektryka obd1 przeniesiona puszka bezpiecznikow kolo sciany grodziowej i ukryte kable , calkowite wygluszenie samochodu plus car audio z zabudowa subwofera w bagazniku strojenie by Jogal kola 17 8j opony 195/40 r17 srodek seryjny szare plastyki obszyte w czerni


Z silnikiem cos robiłeś?
Sebastian1984men
Sebastian1984men
  22 lipca 2015

pojechalo nie zdarzylem zrobic zdjec :P teraz pora na klasyka wrc toyota celica gt4 st205 z rynku japonskiego docelowo moc 400KM i jak najblizej serii plus polepszenie srodka :D

Konto usunięte
Konto usunięte: wiecej zdjec jak bedzie finalnie skonczone :D czyli listwy i umyte:P kolor to najcystsza biel jaka jest:Dxkruk: wrzuć więcej zdjęć! kolor nh0?
neuland
Posty: 55 (po ~216 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
neuland
  23 lipca 2015

Moje pierwsze auto:
BMW E46 320D 136KM - miałem go przez 3 lata, sprzedałem - nie rozwaliłem :)



Obecnie:
BMW E91 320D 163KM z 6-biegowym automatem
Klima dwustrefowa, czujniki parkowania tył
Założyłem nowe opony Goodyear EfficientGrip Performance 205/55R16 91W
Wymieniłem olej w skrzyni biegów

Sebastian1984men
Sebastian1984men
  26 lipca 2015

niema jak sie pochwalic masowka w wersji bieda ale znaczek na masce sie liczy a w srodku nic

neuland
neuland: Moje pierwsze auto: BMW E46 320D 136KM - miałem go przez 3 lata, sprzedałem - nie rozwaliłem :) Obecnie: BMW E91 320D 163KM z 6-biegowym automatem Klima dwustrefowa, czujniki parkowania tył Założyłem nowe opony Goodyear EfficientGrip Performance 205/55R16 91W Wymieniłem olej w skrzyni biegów
neuland
Posty: 55 (po ~216 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
neuland
  26 lipca 2015

Może i masówka w wersji bieda, szukałem auta z automatyczną skrzynią biegów, czujnikami parkowania z tyłu i klimatyzacją. Reszta to dodatki. Przed zakupem myślałem również o octavii, vw jetta audi a4, wygrała wygoda. Wydaje mi się, że mam do czynienia z przeciwnikiem marki. Masz do tego prawo, każdy ma swoje poglądy.
Pozdrawiam

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.