Duratorq
Duratorq
  13 marca 2013 (pierwszy post)

Jako, że wiele użytkowników na portalu posiada własne samochody, postanowiłem, że stworzę temat w którym będziemy prezentować swoje wozidła.
Oczywiście dodajemy tylko swoje samochody.
Do zdjęć dodajemy opis tzn: silnik, wyposażenie, historia itd.

Sebastian1984men
Sebastian1984men
  26 lipca 2015

mam bmw 5 w najbogatszej wersji takze i nie wrzucam tutaj bo to masowka rozumiem wrzucic m3 a nie auto masowe ktorych jest do znudzenia pod kazdym marketem automat wielki minus z wyposazenia masz najnizszy standard co widac i niemasz klimy dwustrefowej :P a czujniki dzwiekowe niemasz wyswietlacza na srodku plastyk kiera i pokretla rodem z e46 jak cos tutaj wrzucasz to cos warte uwagi bo potem jest opinia o bmw jaka jest i rozumem na pewno auta nie kupiles tylko ze bylo tanie i mialo znaczek bmw :P bo madry unika automatu z 2.0dieslem kazdy dobrze wie ze 3.0diesle bmw jest najekonomiczniejszy i najtrwalszy

neuland
neuland: Może i masówka w wersji bieda, szukałem auta z automatyczną skrzynią biegów, czujnikami parkowania z tyłu i klimatyzacją. Reszta to dodatki. Przed zakupem myślałem również o octavii, vw jetta audi a4, wygrała wygoda. Wydaje mi się, że mam do czynienia z przeciwnikiem marki. Masz do tego prawo, każdy ma swoje poglądy. Pozdrawiam
cyckisom
cyckisom
  1 sierpnia 2015

Tutaj możemy prezentować nasze pojazdy
Tak jest w temacie, nie ma nic o tym, że te samochody mają być klasykami z 69' albo jakimiś najmocniejszymi, najbogatszymi wersjami.

Sebastian1984men
Sebastian1984men
  2 sierpnia 2015

ale jak tak bedzie to zrobi sie smietnik i tyle w temacie

Konto usunięte
Konto usunięte: Tutaj możemy prezentować nasze pojazdy Tak jest w temacie, nie ma nic o tym, że te samochody mają być klasykami z 69' albo jakimiś najmocniejszymi, najbogatszymi wersjami.
cyckisom
cyckisom
  2 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: smietnik


Akurat na forum motoryzacja nie grozi nam śmietnik, a raczej mała aktywność użytkowników.
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 670
esquilo
  2 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jak tak bedzie to zrobi sie smietnik i tyle w temacie

Nie sądzę. Może zamiast narzekać lepiej coś zapodać? :P
Daawidek96
Daawidek96
  4 sierpnia 2015

VW Passat B5 Fl 1.9 TDI 130 km,2004 rok, ok. 264 tys. przebiegu. W planach inna fela,gwint i wiele innych ale długo by pisać.. Planuje tez zrobić poprawki lakiernicze i eliminacje ognisk rudej :)

Sebastian1984men
Sebastian1984men
  6 sierpnia 2015

w oczekiwaaniu na nowe listwy

Zibi01
Zibi01
  7 sierpnia 2015


Mam Galardo - ktoś powie bujasz , to zapraszam do Toronto w Canadzie i przewiozę.To wersja sprowadzona z Wielkiej Brytanii,niestety cholernie droga w utrzymaniu,poza tym jest już samochodem dość starym , mam BMW 530d

To też Brytyjczyk bo tam kiedyś żyłem ,teraz Tuninguję E36 a miałem BMW Z4 ,Audi A3 ,Volvo V50 i jeszcze kilka innych,zmieniam auta często,jak chcesz pooglądać to zapraszam na mój profil,po za tym jestem między innymi Kierowcą zawodowym ale jak wspomniałem już nie w Anglii ale w Canadzie,więc auta mi brzydną po tylu latach i milionach kilometrów.Więc TIR-y na moim profilu też sobie możesz pooglądać.Teraz Planuję kupić w Canadzie Forda F150 jeszcze go nie mam ale będzie mój wkrótce.Pozdrawiam !










Zibi01
Zibi01
  7 sierpnia 2015




Zresztą co za różnica czym się jeździ-Rozbijesz Galardo-to obawiam się że naprawa będzie droga-temu trzymam ją na zloty,Teraz robię profesjonalny Tuning BMW E36 z roku 1997 i niestety koszt zamyka się w granicach 50 000 złotych polskich gdyby to liczył na złotówki.A w sumie idzie o to żeby dojechać z Pracy do domu i na zakupy.Pewnie i Maluch byłby dla mnie okay-te auta co mam i miałem-po prostu są kosztowne w utrzymaniu i niewiem czy warto??? A propos Lamborghini będę chciał puścić i znowu stracę bo w Canadzie z kierownicą po prawej dostanę sporo mniej.Było warto ją kupować? Nie ! I taki tego finał-straty.Ale BMW E36 jak zrobię to zostawię-zwyczajnie jest klasykiem i to tanim w utrzymaniu,bez zbędnych głupot elektronicznych.
Sebastian1984men
Sebastian1984men
  7 sierpnia 2015
finisz preludy teraz pora na celice gt4 st205 trd
Zibi01
Zibi01
  7 sierpnia 2015
Nie muszę podawać marki...??? Powiem tyle jak na Europę-było wygodne.
Zibi01
Zibi01
  7 sierpnia 2015

Jesus ( czytaj -Dżizas ! ;-) ) jeździłem kiedyś nawet w Polsce-to akurat Slowenia ale z Polskiej Firmy...
Zibi01
Zibi01
  7 sierpnia 2015
a po pracy wyskakiwałem po piwo... ( na pokład - do lodówki ) i spowrotem na zewnątrz - Tu akurat Neapol-Włochy , nie dajcie spokój ja mam z tras ponad 6000 zdjęć z TIR-ami i jakieś 600 z moimi osobowymi-nie będę tego tu wrzucał bo admin mnie powiesi,skolei jaki jest tego większy sens?
bartooh
bartooh
  13 sierpnia 2015
To moje wymarzone 4 kola teraz zbieram na B9....:P
pittsoon93
Posty: 7 (po ~192 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 42
pittsoon93
  8 listopada 2015


Mój Golf 3 GTI tuning, formułowa igła
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.