Duratorq
Duratorq
  13 marca 2013 (pierwszy post)

Jako, że wiele użytkowników na portalu posiada własne samochody, postanowiłem, że stworzę temat w którym będziemy prezentować swoje wozidła.
Oczywiście dodajemy tylko swoje samochody.
Do zdjęć dodajemy opis tzn: silnik, wyposażenie, historia itd.

cyckisom
cyckisom
  8 listopada 2015
pittsoon93
pittsoon93: formułowa igła


Mógłbyś rozwinąć? Pochwalić się coś więcej.
JanuszN
Posty: 2 (po ~184 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
JanuszN
  2 grudnia 2015

Marka: VW
Model: Polo 6n1
Silnik: 999cm3 benza 45km
Karoseria: 5cio drzwiowa

Modyfikacje:
- przedni zderzak+hokej
- filtr stożkowy
- przelot na 3"+program
- żółta folia na halogenach

Car audio:
W planach ;)

Koła:
- alufelgi "exlusive" 13"
sezon 2k16 zaczynam od szerokiej stali z naciągiem ;)

Jak na razie plany są lecz cashu brak ;)

xMadridista
wpis jest ukryty
LoczeQ123
LoczeQ123
  13 grudnia 2015


Laguna 2 ph1 1.6 16v Na złość wszystkim całkowicie bezawaryjny :D
Powiem Wam że miałem "niby" super hiper niezniszczalnego Passata B5 TDI 115 KM i uwaga: W MOIM PRZYPADKU BYŁ ON BARDZIEJ AWARYJNY NIŻ MOJA LAGUNA 2 1.6. W Passacie nagminnie psuło mi się zawieszenie przednie. W tym aucie to jakiś koszmar. Jeździłem nim mniej niż teraz Laguną 2 a pomimo tego zawieszenie robiłem min 2 razy w roku wiecznie coś w nim stukało. Wliczając w to że w passacie musiałem naprawić skrzynie biegów, wtryski i regeneracje turbiny . W zimie przy -10 auto nie odpalało POMIMO NOWEGO AKUMULATORA. (Uciekał gdzieś prąd) Nigdy wiecej nic ze stajni VW przeżyłem koszmar z tym autem. Wstawałem rano i modliłem się by te auto w ogóle odpaliło. Teraz w lagunie pomimo tego że auto jest bardziej mułowate. Zawieszenie wytrzymuje mi dłużej niż w Passacie. Jedyna wada że Laguna (mam z 2001 roku czyli niby najgorsze roczniki) jest źle spasowana i mówiąc krótko trzeszczy na nierównościach. Aż mi żal że Renault tworząc takie auto które miało być konkurencją dla Passata tak te auta źle montował. I dla mnie to Passat jest najgorszym autem jakie dotychczas miałem. ( A miałem Renault 19, Renault Twingo, Nissana Almere, tego szczęsnego Passata no i teraz Lagune 2) najczęściej mi się psuł Passat..
cyckisom
cyckisom
  13 grudnia 2015

Nie chcę wyjść na obrońcę passatów, bo mi to one zwyczajnie się nie podobają i moim skromnym zdaniem pasują do typowe Mirka handlarza, albo innego Janusza robiącego w Niemczech na budowie, ale passat w dieslu miał pewnie nakulane sporo więcej niż laguna.

Konto usunięte
Konto usunięte: zawieszenie robiłem min 2 razy w roku


Jak można robić zawieszenie dwa razy w roku? Robiłeś zawieszenie czyli co? Pojedyncze części wymieniałeś i to rozumiesz przez dwa razy w roku, bo chyba nie zrobiłeś kompleksowo wszystkiego, a za pół roku powtórka. Odpalanie to miałeś jak w większości zjeżdżonych starych diesli.
Takie auta jak renault czy jakiś inny fiat są zdecydowanie lepsze niż niemieckie czy japońskie (uogólniam tu). Jeżeli szukasz samochodu do tyrania to te są lepsze, części tańsze, w zakupie tańsze, mniej popularne więc teoretycznie mniejsza szansa nadziania się na minę u handlarza, psuć za takie pieniądze to tak samo się popsuje passat, audi czy rzeczone renault albo... nie wiem, dacia:lol:.
LoczeQ123
LoczeQ123
  13 grudnia 2015

Nagminnie pukały te nieszczęsne wahacze, komplet dobrych wahaczy bardzo drogi . Średnio KOMPLET 8 wahaczy wymieniamy co 50 tys :D (a wiadomo ze wszystkie nie psują się w tym samym okresie. Średnio co 10-20 tys zaczynają się stuki od jakiegoś wachacza i po okolo 50 tys mamy do wymiany już wszystkie) to samo końcówki drążków kierowniczych, jak ja codziennie jeżdżę autem do pracy prawie 50 km w jedną strone, w dwie strony dziennie robię 90-100 km tylko do samej pracy... wiec rocznie nabijam trochę tego przebiegu :D. Co do przebiegu jak kupowalem Passata mial nakulane niecale 260 tys przy sprzedazy okolo 350 tys

cyckisom
cyckisom
  14 grudnia 2015

To co miał na liczniku to przebieg teoretyczny. Nie taniej było zrobić raz, a porządnie? Drożej czasami wychodzi taniej.

LoczeQ123
LoczeQ123
  15 grudnia 2015

Wymieniane byly pojedyncze wachacze i komplet tez problem jest taki ze to zawieszenie jest aluminiowe ktore przy duzych przebiegach po prostu nie nadaje sie na nasze drogi chyba ze ktos tym robi do 10 tys rocznie...przy moich przebiegach te zawieszenie ujawnialo wszystkie swoje wady.

dawidbulicz
dawidbulicz
  14 stycznia 2016

Mazda rx 8 :) Moje kochanie ;*

dawidbulicz
dawidbulicz
  14 stycznia 2016
mazda rx 8
dawidbulicz
dawidbulicz
  18 stycznia 2016
Mazda rx8
dawidbulicz
dawidbulicz
  18 stycznia 2016
Moja miłość
cyckisom
cyckisom
  19 stycznia 2016

Edytuj posty.

many1984
many1984
  19 stycznia 2016

Witam chciałem wam zaprezentować mój projekcik . Corsa A z 1984 r w bardzo ciekawej wersji TR ( trójbryłowa) z Jednostką napędowa C20let pochodzącą z Calibry Turbo skrzynia 6 biegowa do celowo ma być +- 350 Ps . Auto rozebrane do najmniejszej śrubki piaskowane i poszerzane według swojej koncepcji :)
[/URL]
[/URL]
[/URL]
[/URL]
[/URL]
[/URL]
A tak wyglądała w Orginale 1.2 40 ps i 4 biegi :)
[/URL]

cyckisom
cyckisom
  20 stycznia 2016

Oryginalna to straszna pokraka :lol:. A ten Twój projekt całkiem całkiem;).

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.