BuziaczkiOdJusti
Posty: 446 (po ~111 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
BuziaczkiOdJusti
  25 listopada 2009 (pierwszy post)
Jaki samochód był pierwszym waszym nabytkiem??:)
Pochwalcie się:) i jak sie sprawowało:)

...Street Racing is not a Crime...

WujekBeton
WujekBeton
  30 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie masz ambicji na coś lepszego niż astra diesel '93

:woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: z deka się przyjeebałem

i masz racje :)

Konto usunięte
Konto usunięte: cała kase ładować na auto bo są ważniejsze rzeczy

sa, ale...

Konto usunięte
Konto usunięte: ibiza 1991 r 1,2 benzyna potem passat 1993 1,9 diesel następnie opel calibra 1992 2,0
i
Konto usunięte
Konto usunięte: vectra A 2,0 benzyna no i obecnie nieśmiertelny opel astra 1,7 diesel isuzu 1993

jak dobrze licze to 5 samochodow a masz 21 lat? prawko od trzech lat? to czesto zmieniasz auta, czesciej nawet niz ja
caliber1988
caliber1988
  30 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak dobrze licze to 5 samochodow a masz 21 lat? prawko od trzech lat? to czesto zmieniasz auta, czesciej nawet niz ja


No fakt dość czesto!!ibize miałem ok pół roku fajne autko było passata też pół roku do tego auta nie mogłem sie przekonać!Calibre rok fajnie sie nia jezdziło i podobało mi sie to auto oczywiście była to czysta seria na ładnych alu bez diód płomieni i innych wiejskich dodatków!Niestety ruda zaatakowała nadkola i troche sie wstraszyłem i sprzedałem!Potem astra która jest do dziś i vectra była miedzy czasie kupiona okazyjnie z myśla o tym aby troche zarobić!
WujekBeton
WujekBeton
  30 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie miałem nigdy jakiegoś drogiego auta

to nie myslisz ze zamiast zmieniac co pol roku, lepiej kupic cos lepszego, wiekszego, mlodszego, mocniejszego itp. itd.
machu221
machu221
  30 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to nie myslisz ze zamiast zmieniac co pol roku, lepiej kupic cos lepszego, wiekszego, mlodszego, mocniejszego itp. itd.


dobrze piszesz dlatego ja nie zmieniam auta dopiero za rok jak uzbieram odpowiednią sumę to tego sprzedam i dołożę do tej sumy i kupię lepsze auto czyli przeskoczę o model wyżej od obecnego
WujekBeton
WujekBeton
  30 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli przeskoczę o model wyżej od obecnego

taki tok myslenia popieram, a nie jazde ciagle innymi modelami ale niewiele rozniacymi sie od siebie
machu221
machu221
  30 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: taki tok myslenia popieram, a nie jazde ciagle innymi modelami ale niewiele rozniacymi sie od siebie


i mam tą cichą nadzieje że model nowszy będzie tak samo niezawodny jak obecny , chociaż wiem że tam już pchane jest dużo elektroniki a ta wiadomo lubi zawodzić
whitestok
whitestok
  30 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nawet gdybym miał więcej kasy to i tak nie wiem czy bym zmieniał moja astre na coś lepszego bo auto jest nie zawodne mam nim natrzepane kupe kilometrów i wymieniam tylko olej i leje do baku


trochę dziwny tok myślenia, bo jeśli kupujesz stare niedojeebane auto tylko po to aby się tłuc nim z miejsca na miejsce to po cholerę, aż tyle ich zmieniłeś?

Konto usunięte
Konto usunięte: nie widze sensu zmiany auta na lepsze bo niby po co żeby zaszpanować kolegom z bloku hehe


Widzę, że nie wiesz co oznacza kultura i wygoda jazdy lepszym autem.
Co do opinii kumpli to niech im gul skacze...od tego jeszcze nikt nie umarł...
Chyba nie chodzi o to, że zmieniasz auta na kolejne siepy tylko dlatego, żeby kumple nie uważali Cię za szpanera itp :D
wojak22
wojak22
  1 grudnia 2009

mój pierwszy wózek to mercedes w202 c200d. mam go od miesiaca. znawcy samochodów wiedza co to znaczy mercedes a szczególnie niewyżyłowany silnik 2.0 d 75 km.wózek nie do zdarcia.pozdro

WujekBeton
WujekBeton
  1 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wózek nie do zdarcia

:tak: ale prawdziwe merce skonczyly sie na w124 :mrgreen:
dawidusw202
dawidusw202
  2 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale prawdziwe merce skonczyly sie na w124

wszystkie marki samochodów skończyły sie w latach 90- tych
WujekBeton
WujekBeton
  2 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Samochody dzielimy na DOBRE; BARDZO DOBRE; i NIEMIECKIE Samochody Niemieckie dzielimy na DOBRE; BARDZO DOBRE; i MERCEDESY MERCEDESY dzielimy na PIĘKNE; BARDZO PIĘKNE; i COUPE Mercedesy COUPE dzielimy na ... WSZYSTKIE SĄ NAJPIĘKNIEJSZE

to jest zajebiste :piwo:
Maniek
Maniek
  3 grudnia 2009
BuziaczkiOdJusti
BuziaczkiOdJusti: Jaki samochód był pierwszym waszym nabytkiem??:)

Jetta 2 - 1.6 t.d

BuziaczkiOdJusti
BuziaczkiOdJusti: i jak sie sprawowało:)

Całkiem całkiem ;P
Sprzedałem po 4 dniach :mrgreen:
WujekBeton
WujekBeton
  3 grudnia 2009
Maniek
Maniek: Całkiem całkiem ;P Sprzedałem po 4 dniach

czyli taka calkiem calkiem nie byla, skoro tak szybko sie pozbyles
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.