BuziaczkiOdJusti
Posty: 446 (po ~111 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
BuziaczkiOdJusti
  25 listopada 2009 (pierwszy post)
Jaki samochód był pierwszym waszym nabytkiem??:)
Pochwalcie się:) i jak sie sprawowało:)

...Street Racing is not a Crime...

Corradolicious
Corradolicious
  25 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: e to pewnie olejną z dodatkiem brokatu :D

wlasnie ze nie, bo Spies & Hecker materialy byly ;) Z kumplem przygotowalem go do malowania, drugi kumpel pomalowal i pozniej na koniec wypolerowalem dziada :) Oczywiscie jest pare niedorobek, ale naprawde trzeba sie przygladac zeby je wyczaic, a tak nie ma zadnej rysy, wszystko w jednym kolorze, bez ognisk rdzy, bo juz sie zaczynaly rysowac :)
machu221
machu221
  25 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wlasnie ze nie, bo Spies & Hecker materialy byly ;) Z kumplem przygotowalem go do malowania, drugi kumpel pomalowal i pozniej na koniec wypolerowalem dziada :) Oczywiscie jest pare niedorobek, ale naprawde trzeba sie przygladac zeby je wyczaic, a tak nie ma zadnej rysy, wszystko w jednym kolorze, bez ognisk rdzy, bo juz sie zaczynaly rysowac :)


no to powinno być dobrze dopóki rdza nie wyjdzie na światło dzienne :D
Corradolicious
Corradolicious
  25 listopada 2009

bedzie dobrze, bo przylozylismy sie do przygotowania go, nie bylo to robione na odpierrdol :)

machu221
machu221
  25 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bedzie dobrze, bo przylozylismy sie do przygotowania go, nie bylo to robione na odpierrdol :)


czas pokaże :S , z moich planów malowania mojego nici jednak :(
Corradolicious
Corradolicious
  25 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czas pokaże :S , z moich planów malowania mojego nici jednak :(

kitu prawie nic nie poszlo, buda jest naprawde nie walona, swietnie przygotowana powierzchnia do polozenia lakieru, wiec nie wiem co ma wyjsc :)
przystojnymafioso1
Posty: 61 (po ~98 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
przystojnymafioso1
  25 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: buda jest naprawde nie walona


no chyba że tak ale w tym modelu to rzadkość
Corradolicious
Corradolicious
  25 listopada 2009
przystojnymafioso1
przystojnymafioso1: no chyba że tak ale w tym modelu to rzadkość

w zasadzie to bezwypadkowe Corrado to jest jak Yeti, kazdy wie ze istnieje, ale nikt nie widzial w przyrodzie. Tzn moze i mial zmieniane jakies elementy poszycia, ale po starciu starego lakieru calosc okazala sie w lepszym stanie niz to sobie wymarzylem. Jak widac dlugie poszukiwania sie oplacily, pozostaje sie tylko cieszyc :mrgreen:
przystojnymafioso1
Posty: 61 (po ~98 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
przystojnymafioso1
  25 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w zasadzie to bezwypadkowe Corrado to jest jak Yeti, kazdy wie ze istnieje, ale nikt nie widzial w przyrodzie. Tzn moze i mial zmieniane jakies elementy poszycia, ale po starciu starego lakieru calosc okazala sie w lepszym stanie niz to sobie wymarzylem. Jak widac dlugie poszukiwania sie oplacily, pozostaje sie tylko cieszyc


no tak :P ja już nawet nie szukałem bezwypadkowego ale szukałem dobrze zrobionego który nie miał wielkiego dzwona i z tego co wiem od strony pasażera dostał lekkiego szczała i narożnik z przodu też tak jakby uderzył prawym przednim rogiem i bokiem dobił o barierkę coś w tym stylu mi znajomy prorokował :D
Corradolicious
Corradolicious
  25 listopada 2009

ktory rok, jaki motor?

goldshaker
goldshaker
  25 listopada 2009
BuziaczkiOdJusti
BuziaczkiOdJusti: Jaki samochód był pierwszym waszym nabytkiem??:)

vectra A 1.7 diesel

BuziaczkiOdJusti
BuziaczkiOdJusti: i jak sie sprawowało:)

gdyby nie padły pierścienie, głowica, panewki, nie rozwalił bym wahacza to dobrze:) spalania nie było w ogóle w porównaniu z tym co teraz mam
przystojnymafioso1
Posty: 61 (po ~98 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
przystojnymafioso1
  25 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ktory rok, jaki motor?


1993 1.8 is więc ten słaby
Corradolicious
Corradolicious
  25 listopada 2009

mowimy o Corrado? Bo w 93 juz nie szlo z tasmy zadne 1.8

machu221
machu221
  25 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mowimy o Corrado? Bo w 93 juz nie szlo z tasmy zadne 1.8


hehe nie no sorry u mnie to e36 coupe
Corradolicious
Corradolicious
  25 listopada 2009

ej to ty geeju jeden? Mogles od razu napisac... a lepsze fotki mojego pomalownca sa tu:
http://www.corrado-database.nl/index.php?item=view_corrado&id=5015

machu221
machu221
  25 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ej to ty geeju jeden? Mogles od razu napisac


no nie domyśliłeś się :D może kiedyś jak będę jechał w twoich okolicach busem to Cię spotkam i wtedy poczujesz zapach spalin 2.2 hdi peegota boxera :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.