AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 lutego 2009 (pierwszy post)
? Chcesz kupić motor lub skuter?
? Nie wiesz na jaki się zdecydować?
? Wahasz się między wyborem jednego a drugiego?

Podziel się swoimi wątpliwościami i pytaniami,
a ktoś na pewno postara Ci się pomóc ;-)
Macker16xD
Macker16xD
  10 marca 2009
DiKman
DiKman: A wiecie może czy np jakbym zarejestrował quada jako ciągnik to jest legalne ??

A masz uprawnienia do prowadzenia ciaGNIKA ???
LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  10 marca 2009
DiKman
DiKman: A wiecie może czy np jakbym zarejestrował quada jako ciągnik to jest legalne ??

jak najbardziej, najczesciej rejestruja przeprawowe jako ciagnik i sa na farmach wykorzystywane w rolnictwie(w PL może nie aż tak ale w Anglii każdy farmer ma quada)

Problem w tym że tobie to nic nie da bo zapewne nie masz prawka kategorii T uprawniajacej do kierowania ciagnikiem z naczepa 2osiową, ani tymbardziej B które oprócz samochodu uprawnia także do kierowania ciągnikiem z maszyną zaczepianą/przyczepą 1osiową, wiec nic Ci to nie da:)

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  10 marca 2009
LoveYamahaYFM
LoveYamahaYFM: DiKman:A wiecie może czy np jakbym zarejestrował quada jako ciągnik to jest legalne ?? jak najbardziej, najczesciej rejestruja przeprawowe jako ciagnik i sa na farmach wykorzystywane w rolnictwie(w PL może nie aż tak ale w Anglii każdy farmer ma quada) Problem w tym że tobie to nic nie da bo zapewne nie masz prawka kategorii T uprawniajacej do kierowania ciagnikiem z naczepa 2osiową, ani tymbardziej B które oprócz samochodu uprawnia także do kierowania ciągnikiem z maszyną zaczepianą/przyczepą 1osiową, wiec nic Ci to nie da:)

Ale karta motorowerowa pozwala na prowadzenie ciągnika :P tylko nie wiem w jakim stopniu :D

Nie będę już kombinował :D kupie dt albo tzr tylko nie wiem jak to jest z tą dt bo ponoć ma "gumowate" zawieszenie :/ dla mnie ważne jest to abym mógł biegami nauczyć się operować.

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  10 marca 2009
DiKman
DiKman: Nie będę już kombinował :D kupie dt albo tzr tylko nie wiem jak to jest z tą dt bo ponoć ma "gumowate" zawieszenie :/ dla mnie ważne jest to abym mógł biegami nauczyć się operować.


kupuj dt i nie marudz, zawieszenie ma dobre do nauki, przeciez nie zaczniesz tym wyczynowo jeździć... 50tka nie na wyścigi do nauki dobre..
LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  10 marca 2009
DiKman
DiKman: Ale karta motorowerowa pozwala na prowadzenie ciągnika :P tylko nie wiem w jakim stopniu :D

pierwsze slysze o czyms takim

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  10 marca 2009

Karta motorowerowa pozwala na prowadzenie ciągnika pod warunkiem że ma się ukończone 15 lat.

:D spoko dt albo tzr :D

bo to zależy od woja oba powyżej 2003 muszą być jak dla mnie

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  10 marca 2009

w tzr podoba mi sie stylistyka

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  11 marca 2009

no tzrka ładna ale ani tym w teren nie wjedziesz ani po asfalcie nie popiździsz bo słabe, a dt chociaz sie w teren da wjechać

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  11 marca 2009

A tak ogólnie jaki rocznik dt wyczaję w granicach 3 tys ??
Lub sende??

Mały fundusz bo miałem sprowadzać ale nie będę czekał do lipca-sierpnia :D

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  11 marca 2009
DiKman
DiKman: A tak ogólnie jaki rocznik dt wyczaję w granicach 3 tys ?? Lub sende??Mały fundusz bo miałem sprowadzać ale nie będę czekał do lipca-sierpnia :D

w lipcu najdrosze moto sa... trzeba bylo w grudniu-styczniu sie rozgladac jak byly najtansze

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  11 marca 2009
LoveYamahaYFM
LoveYamahaYFM: DiKman:A tak ogólnie jaki rocznik dt wyczaję w granicach 3 tys ?? Lub sende??Mały fundusz bo miałem sprowadzać ale nie będę czekał do lipca-sierpnia :D w lipcu najdrosze moto sa... trzeba bylo w grudniu-styczniu sie rozgladac jak byly najtansze

Dlatego teraz chce kupić jest start sezonu i do 18 chce kupić ale nie wiem czy dam rade ;/

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

Macker16xD
Macker16xD
  11 marca 2009

Kup DT bo plastik w przedziale 50 to zło ;] chociaz kolega na aprili rs 50/70 cyrkle kreci i to calkiem kozacko ale jesli stuntu w ogóle nie biezesz pod uwage to nie warto ;D bo po miescie to wiocha jak cie kazde auto wyprzedza xD

jagucio
jagucio
  11 marca 2009

Aczy wrto brac motocykl, za powiedzmy 3tys z 99r, ale uszkodzony (przednie kolo jest blizej silnika niz standard, obudowa popeknana, jedna maneta wyrwana)...

LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  12 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Aczy wrto brac motocykl, za powiedzmy 3tys z 99r, ale uszkodzony (przednie kolo jest blizej silnika niz standard, obudowa popeknana, jedna maneta wyrwana)...

zalezy jakie moto i ile kosztuja czesci, bo widze ze pukniecie od przodu mial niezle skoro lagi sie przekrzywily :D

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  12 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Aczy wrto brac motocykl, za powiedzmy 3tys z 99r, ale uszkodzony (przednie kolo jest blizej silnika niz standard, obudowa popeknana, jedna maneta wyrwana)...

zalezy jakie bo jak popękana to nawet ponad 3 kafle można zapłacić za owiewki

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.