AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 lutego 2009 (pierwszy post)
? Chcesz kupić motor lub skuter?
? Nie wiesz na jaki się zdecydować?
? Wahasz się między wyborem jednego a drugiego?

Podziel się swoimi wątpliwościami i pytaniami,
a ktoś na pewno postara Ci się pomóc ;-)
LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: LoveYamahaYFM:19bartosz94: cbr 600 lepszazeby sie rozje.. na pierwszym lepszym zakrecie jako poczatkujacy LoveYamahaYFM Weż pod uwage że ten koleś co się wypowiada to jakieś 15 letnie dziecko które nie wie co to motocykl. :C

to nie upowaznia go do pisania takich glupot...
ja majac 16lat posiadalem 600cc na wylacznosc ale duzo wczesniej jezdzilem na innych sprzetach,nawet wiekszych i wiem ze 600cc na 1szy to duzo za duze moto na poczatek...trzeba miec troche oleju w glowie i ogarniac takie sprzety, 1/100 moze sie uda przezyc jak wsiada bez stazu na to ale wiekszosc piach...

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

Macker16xD
Macker16xD
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 15 letnie dziecko które nie wie co to motocykl

To przeciez kazdy wie :wtf: srodek lokomocji :woot:
LoveYamahaYFM
LoveYamahaYFM: wiem ze 600cc na 1szy to duzo za duze moto na poczatek
eee tam sportowo-turystyka bys ogarnal albo choperka w tej klasie chyba ze mowa tylko o plastikach ;]
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  26 marca 2009

jak miałem 13 lat jeździłem na xjtce ojca... żyje... Jak sie ma olej to sie ogarnie ale wiekszosc oleju nie ma w tym wieku..

GuardianOfFate
GuardianOfFate
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak miałem 13 lat jeździłem na xjtce ojca... żyje... Jak sie ma olej to sie ogarnie ale wiekszosc oleju nie ma w tym wieku..


No niestety, a póżniej są stereotypy "dawców" i puszkarze nie mają do nas szacunku... Co do pojemnosci moto, wszystko zależy od tego jak sie jeżdzi. Można wsiaść nawet na 1000-ke jako na 1-sze moto, tylko trzeba baaardzo uważać z gazem ^^
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Można wsiaść nawet na 1000-ke jako na 1-sze moto, tylko trzeba baaardzo uważać z gazem ^^


ale powiedz mi jaki w tym sens skoro ktos kto nie umie jeździć i tak nawet w 1/3 nie wykorzysta tej mocy.
GuardianOfFate
GuardianOfFate
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: GuardianOfFate:Można wsiaść nawet na 1000-ke jako na 1-sze moto, tylko trzeba baaardzo uważać z gazem ^^ ale powiedz mi jaki w tym sens skoro ktos kto nie umie jeździć i tak nawet w 1/3 nie wykorzysta tej mocy.


Sensu może jako tako nie ma, ale jeśli ktoś od razu chce kupić coś dużego to czemużby nie ? :and:
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Sensu może jako tako nie ma, ale jeśli ktoś od razu chce kupić coś dużego to czemużby nie ?


ja Ci tylko mowie o o stosunku umiejetnosci/moc, ze jesli ktos zaczyna to nie musi od razu wsiadac na litra bo to wcale nie bedzie znaczyc ze już z niego rider...
GuardianOfFate
GuardianOfFate
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja Ci tylko mowie o o stosunku umiejetnosci/moc, ze jesli ktos zaczyna to nie musi od razu wsiadac na litra bo to wcale nie bedzie znaczyc ze już z niego rider...


Wiem o tym bardzo dobrze, na motocyklach trzeba dłuuugo jeździć, a i tak sie nie będzie mistrzem. Trzeba sie zżyć z maszyną.
LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ZX7RxNINJA:ja Ci tylko mowie o o stosunku umiejetnosci/moc, ze jesli ktos zaczyna to nie musi od razu wsiadac na litra bo to wcale nie bedzie znaczyc ze już z niego rider... Wiem o tym bardzo dobrze, na motocyklach trzeba dłuuugo jeździć, a i tak sie nie będzie mistrzem. Trzeba sie zżyć z maszyną.

i aby to zrobic jezdzi sie na jednym modelu ba egzemplarzu tak jak $13 powiedział, aby sie zżyć z maszyną trzeba długo jeździć na swoim moto by go dobrze wyczuć,by go opanować, by być panem bestii

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  27 marca 2009
LoveYamahaYFM
LoveYamahaYFM: LoveYamahaYFM


widze ze ewolucje motocyklową mamy podobną hehehe :mrgreen:
LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  27 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: LoveYamahaYFM:LoveYamahaYFM widze ze ewolucje motocyklową mamy podobną hehehe

:mrgreen: moja dopiero sie rozwija :D

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  27 marca 2009
LoveYamahaYFM
LoveYamahaYFM: moja dopiero sie rozwija :D


moja tez, w koncu mam dopiero 18 ::mrgreen::
LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  27 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: LoveYamahaYFM: moja dopiero sie rozwija :D moja tez, w koncu mam dopiero 18 ::

a ja juz niedlugo 19;(

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  27 marca 2009
LoveYamahaYFM
LoveYamahaYFM: a ja juz niedlugo 19;(


Ty stary pryku xD na choppera czas wsiadać :crylol:

:piwo:
LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  27 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: LoveYamahaYFM:a ja juz niedlugo 19;( Ty stary pryku xD na choppera czas wsiadać

nigdy nie wsiade na choppera xD

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.