AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 lutego 2009 (pierwszy post)
? Chcesz kupić motor lub skuter?
? Nie wiesz na jaki się zdecydować?
? Wahasz się między wyborem jednego a drugiego?

Podziel się swoimi wątpliwościami i pytaniami,
a ktoś na pewno postara Ci się pomóc ;-)
DLU
DLU
  16 marca 2009

A i tak ogólnie chciałem i tak jak coś sprawdzić 1 i 2 resztę zostawić :D nie chciałem full biegów sprawdzać tylko zobaczyć czy nie zmienić linki sprzęgła ;D ale sąsiad to zrobi za mnie i to od 1-6

LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  16 marca 2009
DLU
DLU: A i tak ogólnie chciałem i tak jak coś sprawdzić 1 i 2 resztę zostawić :D nie chciałem full biegów sprawdzać tylko zobaczyć czy nie zmienić linki sprzęgła ;D ale sąsiad to zrobi za mnie i to od 1-6

na 1biegu moto oddaje najwiecej mocy...

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

OoOmagikOoO
OoOmagikOoO
  17 marca 2009

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Siema! Jestem zainteresowany takowa maszyna mianowicie Cagiva 125 Raptor (planet) Wydaje mi sie ze jest to najmocniejszy moto w swojej klasie (Naked) Pomijajac Ktm'y
Ma ktoś może tą maszyne i może coś o niej powiedzieć? Jak sie prowadzi ? Jaki v max? ile KM oczywiscie po odblokowaniu? Dobre przyśpieszenie? ? Jak z częściami ? I Czy w ogóle warto zainwestowac w ta maszyne? Pozdrawiam

evol88
evol88
  17 marca 2009

Witam :)

wiec zaczyna się sezon co prawda pogoda jeszcze taka sobie jest ale ceny moto są nadal niskie ;]

Myslałem ostatnio dużo nad Maxi skuterem
pojemność od 125 <
używany i najlepiej już rocznik powyzej 2002/03
ilość km mnie nie interesuje ważne by to nie było awaryjne tylko dość pojemne i by sprawiało przyjemnosć i wygode z jazdy

zastanawiałem się nad Suzuki Burgmann 150 albo 250
ważne by to było 2 osobowe po prostu Maxi skuter i tyle :)

co byście polecili do 7.000 zł ?

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  17 marca 2009

Burgmana ma kumpel :D z lekka duże bydle ale hmm przejdzie nawet :D

na razie przez 1 sezon nic mu się nie stało (bezawaryjnie około 5 k km)

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  17 marca 2009
evol88
evol88: Witam :) wiec zaczyna się sezon co prawda pogoda jeszcze taka sobie jest ale ceny moto są nadal niskie ;] Myslałem ostatnio dużo nad Maxi skuterem pojemność od 125 < używany i najlepiej już rocznik powyzej 2002/03 ilość km mnie nie interesuje ważne by to nie było awaryjne tylko dość pojemne i by sprawiało przyjemnosć i wygode z jazdy zastanawiałem się nad Suzuki Burgmann 150 albo 250 ważne by to było 2 osobowe po prostu Maxi skuter i tyle :) co byście polecili do 7.000 zł ?


Skuter to gówno choćby miał liter pojemności... Wd mnie szkoda forsy, ale jesli juz sie upierasza to ;

http://moto.allegro.pl/item573726743_yamaha_yp_250_majesty.html

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M302110
LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  17 marca 2009
evol88
evol88: Witam :) wiec zaczyna się sezon co prawda pogoda jeszcze taka sobie jest ale ceny moto są nadal niskie ;] Myslałem ostatnio dużo nad Maxi skuterem pojemność od 125 &lt; używany i najlepiej już rocznik powyzej 2002/03 ilość km mnie nie interesuje ważne by to nie było awaryjne tylko dość pojemne i by sprawiało przyjemnosć i wygode z jazdy zastanawiałem się nad Suzuki Burgmann 150 albo 250 ważne by to było 2 osobowe po prostu Maxi skuter i tyle :) co byście polecili do 7.000 zł ?

...Burgman to porzadny kibel,ale to wciaz kibel...mimo ze bydle ale na gume idzie bez problemu...do 7K znajdz ladna f3

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

evol88
evol88
  18 marca 2009
LoveYamahaYFM
LoveYamahaYFM: kibel

w tym słowie nie widze nic porządnego
ale jednak i tak wybiore Burgman-a dużo schowków w sam raz na dalekie wycieczki
pozdrawiam
DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  18 marca 2009
evol88
evol88: LoveYamahaYFM:kibel w tym słowie nie widze nic porządnego ale jednak i tak wybiore Burgman-a dużo schowków w sam raz na dalekie wycieczki pozdrawiam

na dalekie wycieczki to szosowo-turystyczny dobry

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

PoProstuKalina
PoProstuKalina
  19 marca 2009

Skoro pomagacie to moze i mi pomozecie.
Szukam jakiegos motocykla(nie skutera zaznaczam) do 125ccm. Lekkiego i z dobrym skretem. Bede robila w UK prawko A1 na wlasnie taki rodzaj motocykli i chcialabym od razu zaczac jezdzic. Po miescie jezdzenie, enduro mnie nie interesuje(choc wiem ze ma wiecej niz 125ccm ;) )
Wiec? Jakies pomysly?

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  19 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiec? Jakies pomysly?

Honda Rebel ;]
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  19 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiec? Jakies pomysly?


honda varadero 125
DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  19 marca 2009

Honda CBR
Yamaha TZR
Aprilia RS
Honda NSR

Treść posta jest za krótka. Minimum to 10 znaków. Cytaty nie są wliczane do treści.

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  20 marca 2009
DiKman
DiKman: Yamaha TZR Aprilia RS Honda NSR


w sumie to tez mozna polecic, ale ostrzegam, ja dochodzilem do spalania 9/100 w mojej NSR w miescie ::mrgreen::
Macker16xD
Macker16xD
  20 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lekkiego i z dobrym skretem

czyli sportowe klimaty ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Bede robila w UK prawko A1 na wlasnie taki rodzaj motocykli
Jesli masz obywatelstwo polskie przyjedz do polski i zdaj w polsce pelne. Jako obywatel naszego kraju twoje prawo jazdy bedzie tam pelnoprawne i bediesz mogla jezdzic na czym chcesz (kazda pojemnosc i ilosc koni)

Konto usunięte
Konto usunięte: chcialabym od razu zaczac jezdzic

Czyli bez awaryjny?

Konto usunięte
Konto usunięte: enduro mnie nie interesuje(choc wiem ze ma wiecej niz 125ccm ;) )

125 tez sa w enduro

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiec? Jakies pomysly?

Kazdy sprzet ma swoje plusy i minusy wiec teraz w zaleznosci od stanu portwela i rocznika jaki mozesz dostac w UK bo zakladam ze tam obecnie przebywas.
Plastiki (scigacze)
-Aprilia Rs 125
2 sow
(jedna z 2 najmocniejszych motocykli sportowych w tej klasie ktorych moc wacha sie od 35 do 39 KM przyspieszenie 0-100 rzedu 5,5-6 sek Vmax 170-180 km/h.)
Motocykl awaryjny po przez wyzylowany silnik ale jesli kupisz rocznik 2003-..... to mysle ze nie bedziesz miala wiekszych problemow u mechanika ;D
-Cagiva mito 125
2 sow
(Jedna z 2 najmocniejszych motocykli w tej klasie miedzy 36 a 40 KM przyspieszenie 6-6,5 V max 185-190 km/h )
Motocykl awaryjny po przez wyzylowany silnik ale jesli kupisz rocznik 2003-..... to mysle ze nie bedziesz miala wiekszych problemow u mechanika ;D
-Honda NSR 125
2 sow
(mniejszy od swoich konkurentow (Aprili rs 125 i Cagivy mito 125 ) Moc 28.5 KM przyspieszenie rzedu 7sek do 100 v max 160km/h spalanie oscyluje w granicach 5 - 5.5 l/100km Jego najwiekszym plusem jest bez awaryjnosc wkoncu to HONDA pojemnosc zbiornika 13 litrow
-Honda CBR 125 hmmm co tu duzo mowic syf na 2 kolach przyspieszenie rzedu skuteru marki żbik v-max jakies 120 km/h wyglad maly cienkie oponki jak od roweru jedyny + to dzwiek
-Yamaha tzr 125 (nigdy mnie nie interesowala ze wzgledu na wyglad starszego modelu ktory nie przypadl mi do gustu ;D ) wiec moze niech ktos inny sie wypowie na temat tego sprzetu
-Yamaha r 125 (motocykl dla ludzi z grubszym portwelem gdyz jest to model bodajze zeszlo roczny 4sow co powoduje ze motocykl generuje niestety slabe osiagi i mala moc 15KM i 16 sek do 100 sprawiaja ze u mnie to moto jest skreslone na starcie ale jesli nie szukasz ostrych to ogromnym plusem tego motocykla jest wyglad ktory zostal wzorowany na R6 wiec jest to najladniejszy motocykl w tej klasie.
Z sportowo turystycznych duzo nie pomoge bo nigdy mnie to nie interesowalo a nie chce mi sie szukac w google bo to mozesz uczynic sama :minetka: :
-honda varadero 125 (wielka jak na 125 reszta na google.pl )

Podaj kwote i dokladnie co oczekujesz od moto ( co cenisz wyzej bez awaryjnosc czy osiagi jaki typ motocykla cie interesuje np. scigacz, sportowo-turystyk, choper, cross,super moto itp Noi w jakiej kwocie mozesz sie obracac :mrgreen: a cos z pewnoscia sie dobierze :evil:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.