AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 lutego 2009 (pierwszy post)
? Chcesz kupić motor lub skuter?
? Nie wiesz na jaki się zdecydować?
? Wahasz się między wyborem jednego a drugiego?

Podziel się swoimi wątpliwościami i pytaniami,
a ktoś na pewno postara Ci się pomóc ;-)
LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  12 marca 2009
DiKman
DiKman: jagucio:Aczy wrto brac motocykl, za powiedzmy 3tys z 99r, ale uszkodzony (przednie kolo jest blizej silnika niz standard, obudowa popeknana, jedna maneta wyrwana)... zalezy jakie bo jak popękana to nawet ponad 3 kafle można zapłacić za owiewki

xDxD

wez pod uwage to ze ludzie NIE kupuja nowych owiewek,nawet jak sa rozbite w drobny mak to kleja,jak brakuje jakiegos kawalka to sie go dorabia, a popekane to nie problem... najlepiej pospawac plastik,jak nie masz nikogo kto moglby to zrobic to zywica,mata szklana i zrob to sam

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

Macker16xD
Macker16xD
  12 marca 2009

Sezon zbliza sie nieublaganie i z tym wiaze sie moje skromne pytanie xD Wiem ze to najgorszy moment na zakup motocykla szczegolnie po wzroscie euro noi sezon sie zaczyna wiec ceny ida w gore ale nic na to nie poradze musze wyslac ciotce i bratu modele motocykli zeby sie rozejzeli w niemczech i irlandi.
Do tej pory uznawalem tylko dwa modele honde cbr 600 f4i i cbr 600 RR Jako ze chce troszke bawic sie na moto (stunt) to te 2 motocykle wydaly mi sie najbardziej stworzone do tej zabawy no ale wiadomo za granica potrzebne jest duzo opcji zeby bylo jak najwiecej ofert kiedy dotrze sie na miejsce noi czym szerszy zakres poszukiwan tym wiecej okazji :

Zauwazylem ze duzo osob jezdzi na Kawie 636 w stuncie i to moje pierwsze pytanie jakie sa plusy tego moto a jakie minusy w porownaniu do cbr ;D

2 pytanko dotyczy reszty sprzetow jesli znacie jakies dobre plastiki do stuntu to wypisujcie ;D (najlepiej podajac jakiekolwiek argumenty )

_____________________________
Wiem ze cbr f1 f2 f3 tez radza sobie zajeb.,cie ale chce cos nowszego powyzej 2001 roku stąd wchodza w gre tylko w miare nowe moto

jagucio
jagucio
  13 marca 2009
LoveYamahaYFM
LoveYamahaYFM: wez pod uwage to ze ludzie NIE kupuja nowych owiewek,nawet jak sa rozbite w drobny mak to kleja,jak brakuje jakiegos kawalka to sie go dorabia, a popekane to nie problem...

Ja to z owiewka dalbym sobie rade... Reke do tego mam, wojek jest lakiernikiem wiec pomaluje je...

To jest taki motocykl (ogloszenie pogladowe)...
http://moto.allegro.pl/item569151030_honda_cbr_600_f4_f_4_1999_rok.html
samzi
samzi
  14 marca 2009

o weś ;] fujjjjjj nic nie mów o skuterach nawet o nich nie myśl skuter to nie motor to rower z plastikową obudową ;] ja za friko bym nie chciał skutera ;]
po1. skuter jest bardziej niebezpieczny niż ścigacz
po2. badziew :)
po3. małe osiągi wolny
po4. brzydki wygląd KAŻDY BEZ WYJĄTKU
po5. skuter jest dla starych dziadków i dla dzieci które nie umieją jeździć
po6. już nie wiem wyleciało mi z głowy xP
ale podsumowując nie kupuj skutera :)

P.S
Nie czytałem całego tematu nie chciało mi się ;p

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  14 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

Nie mówię tylko o skuterach a motorowerach.

Wstrzymuje się do października chodź nie wiem czy nie lepiej kupić 125 i zrobić a1

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  14 marca 2009

Ehh co może być że motor nie ma iskry chodź czasem ta iskra się pojawia tak na oko raz na 10/15 razy :D

Nie widziałem jeszcze na oczy moto ale według mnie mogą to być świece moduł lub stacyjka.

A i czy da się to podmienić z innego moto tego samego typu np enduro z enduro :D

Bo będę miał 2 i będę próbował bo oba nie działają :D za freeqo :D to się warto pobawić.

A i co się da zrobić ze ścigaczem 600 co ponoć ma zalany silnik??

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  15 marca 2009
DiKman
DiKman: Ehh co może być że motor nie ma iskry chodź czasem ta iskra się pojawia tak na oko raz na 10/15 razy :D Nie widziałem jeszcze na oczy moto ale według mnie mogą to być świece moduł lub stacyjka.

stacyjke wyklucz...przeciez stacyjka nie ma nic do wytwarzania iskry...moze byc cewka uszkodzona,fajka,przewod, swieca hmmm wystarczy wziac inna i sie dowiesz czy to wina swiecy

DiKman
DiKman: A i czy da się to podmienić z innego moto tego samego typu np enduro z enduro :D

jasne ze sie da...wystarczy by miala takie same wyjscia

DiKman
DiKman: A i co się da zrobić ze ścigaczem 600 co ponoć ma zalany silnik??

tzn? jezeli zalany przez paliwo(np na ssaniu dostal przegazowe) to mozna odpalic na pych albo czekac az paliwo wyparuje

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  15 marca 2009
LoveYamahaYFM
LoveYamahaYFM: tzn? jezeli zalany przez paliwo(np na ssaniu dostal przegazowe) to mozna odpalic na pych albo czekac az paliwo wyparuje

Nie wiem jak dokładnie zalany wiem że ponoć zalany :D ale stoi 6 lat wiec może pójdzie bez problemu od razu :D

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  15 marca 2009

Motocykl ponoć odpala kumpla starszy sprawdzał rok produkcji 2005 przejechane ponoć tylko 150 coś km opony nówka hmm tylko trzeba naciskać na ponoć ;D

Co z tym się da zrobić a dodam jeszcze ze marka suzuki??

:D ile tak na oko warte bez nazwy modelu :D??

Bo jeździć tym na razie nie będę jedynie sprawdzę sprzęgło i biegi i chce opchnąć

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  15 marca 2009
DiKman
DiKman: Motocykl ponoć odpala kumpla starszy sprawdzał rok produkcji 2005 przejechane ponoć tylko 150 coś km opony nówka hmm tylko trzeba naciskać na ponoć ;DCo z tym się da zrobić a dodam jeszcze ze marka suzuki?? :D ile tak na oko warte bez nazwy modelu :D?? Bo jeździć tym na razie nie będę jedynie sprawdzę sprzęgło i biegi i chce opchnąć


Powiedz jaki model to moze kupie :D i cene
DLU
DLU
  15 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: DiKman:Motocykl ponoć odpala kumpla starszy sprawdzał rok produkcji 2005 przejechane ponoć tylko 150 coś km opony nówka hmm tylko trzeba naciskać na ponoć ;DCo z tym się da zrobić a dodam jeszcze ze marka suzuki?? :D ile tak na oko warte bez nazwy modelu :D?? Bo jeździć tym na razie nie będę jedynie sprawdzę sprzęgło i biegi i chce opchnąć Powiedz jaki model to moze kupie :D i cene

Na razie nie wiem wiem ze działa i dokumenty wszystko jest a dalej dowiem się we wtorek :D
LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  15 marca 2009

[quote=DiKman]Motocykl ponoć odpala kumpla starszy sprawdzał rok produkcji 2005 przejechane ponoć tylko 150 coś km opony nówka hmm tylko trzeba naciskać na ponoć ;D

Co z tym się da zrobić a dodam jeszcze ze marka suzuki??

:D ile tak na oko warte bez nazwy modelu :D??
trep jestes czy co :zonk: bez modelu nikt Ci nic nie powie...wiadomo przeciez ze kazdy model mozna miec za inna cene...
Bez doswiadczenia chcesz sprawdzac biegi...chyba nie myslales ze sprawdzisz to na postoju :| poza tym skoro stal tak dlugo to na 99% ma sklejone tarczki sprzegla a olej to zupka juz

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  15 marca 2009
LoveYamahaYFM
LoveYamahaYFM: [quote=DiKman]Motocykl ponoć odpala kumpla starszy sprawdzał rok produkcji 2005 przejechane ponoć tylko 150 coś km opony nówka hmm tylko trzeba naciskać na ponoć ;DCo z tym się da zrobić a dodam jeszcze ze marka suzuki?? :D ile tak na oko warte bez nazwy modelu :D?? trep jestes czy co bez modelu nikt Ci nic nie powie...wiadomo przeciez ze kazdy model mozna miec za inna cene... Bez doswiadczenia chcesz sprawdzac biegi...chyba nie myslales ze sprawdzisz to na postoju :| poza tym skoro stal tak dlugo to na 99% ma sklejone tarczki sprzegla a olej to zupka juz

Spokojnie pierw to go uzupełnię w oleje itp przeczyszcze :D bo pewnie tam już od cholery kurzu itp i albo kumpla stary sprawdza albo hmm... królik doświadczalny znaczy sie nielubiany kolega :D a potem w ostateczności będę to ja ;/ chodź tego wole uniknąć :D o a jak nie królik to sąsiad co ma suzi :D sprawdzi :P

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  15 marca 2009

nawet nie podchodz do niego...zabijesz sie...

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  16 marca 2009
LoveYamahaYFM
LoveYamahaYFM: nawet nie podchodz do niego...zabijesz sie...

Nie no poproszę chyba na serio sąsiada o sprawdzenie biegów etc ale pierw przeczyszczę i po zmieniam płyny :D

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.