AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 lutego 2009 (pierwszy post)
? Chcesz kupić motor lub skuter?
? Nie wiesz na jaki się zdecydować?
? Wahasz się między wyborem jednego a drugiego?

Podziel się swoimi wątpliwościami i pytaniami,
a ktoś na pewno postara Ci się pomóc ;-)
LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  21 marca 2009

jestescie niesamowici...

Konto usunięte
Konto usunięte: z dobrym skretem

wiec

DiKman
DiKman: Honda CBR Yamaha TZR Aprilia RS Honda NSR

skret slaby... to sa "sporty" tu sie pochyla a nie skreca...

Konto usunięte
Konto usunięte: Lekkiego

wiec takze

Konto usunięte
Konto usunięte: honda varadero 125

odpada...to jest kolos
ciezko doradzic,ja gustuje w plastikach, na A uczylem sie na yamaszce tw125, dobry skret,lekkie, kolega chwali sobie TDR

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  21 marca 2009
LoveYamahaYFM
LoveYamahaYFM: skret slaby... to sa "sporty" tu sie pochyla a nie skreca...

on chciał sportowe a te ciężko znaleźć z dobrym skrętem :D

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  21 marca 2009
DiKman
DiKman: on chciał sportowe a te ciężko znaleźć z dobrym skrętem :D

taa...takie nie istnieja...

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

Macker16xD
Macker16xD
  21 marca 2009
DiKman
DiKman: on chciał sportowe a te ciężko znaleźć z dobrym skrętem :D

Nie on a ona ;]
PoProstuKalina
PoProstuKalina
  23 marca 2009

właśnie, ona : )

a do Macker16xD : koszt do 1500 funtów.
Dziś jechałam CBR 900RR Fireblade i wiem już że ważna jest dla mnie wygoda. Kierowcy jak i pasażera. Liczy się też bezawaryjność, bo nie chce co 100mil jeździć do mechanika. Wygląd nie jest ważny, nie musi być ładna. Wolę coś sportowo-turystycznego, żebym mogla pokonać nim dłuższą trasę. Mile widziane dobre przyśpieszenie ; )
Aha... za wysoka nie jestem, więc coś co było by pode mnie...

co do prawka: zgadzam się ze lepiej by było przyjechać do PL i zrobić tam prawko, potem tylko wymienić. Jednak trzeba mieć czas żeby posiedzieć trochę w Polsce, odjeździć swoje godziny i iść na egzamin. A ja nie mogę sobie na to pozwolić bo tu mam szkołę i przede wszystkim pracę.

dzięki chłopaki za kilka ofert, posprawdzam je.

no i czekam jeszcze na odzew od Macker16xD

;)

hmmyhy
hmmyhy
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: -Aprilia Rs 125

Konto usunięte
Konto usunięte: -Cagiva mito 125


nom tych dwoch raczej nie polecam bo moga zadziwic nawet doswiadczonego motocykliste zwazywszy na wysoko ustawiony moment obrotowy o ile dobrze pamietam co kolo 8000 -9000 rpm sam sie zdziwilem jezdzac na wlasnie takiej oprilce wiec jako poczatkowe moto dla kobiety odpadaja tym bardziej ze trzeba silnik krecic bo w dolnym zakresie jest strasznie mulowaty :)

-Honda NSR 125

jest ok na pierwszy sprzecik :)
DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  23 marca 2009
hmmyhy
hmmyhy: -Honda NSR 125

Jeszcze bardziej zamulona :/

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

PoProstuKalina
PoProstuKalina
  23 marca 2009

mułowata? a słyszałam ze NSR jest dosc dobra...
wiecie, to tylko 125 wiec nie oczekuje zapierd**alania

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  23 marca 2009

NSR. RS, MIto one wszystkie są z dołu mułowate jak większość 2suwów... Dostaja kopa w okolicy 7-8tys dopier... Mialem to wiem i nie polecam dziewczynie tego, trzeba sie z tym umiec obchodzic... na zimno potrafi tak mulic ze sie jechac nie da, o oleju trzeba pamietac itd.. dla dziewczyny 4suw bedzie duzo lepszy i prościejszy w obsludze..

hmmyhy
hmmyhy
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 7. Yamaha XJ600N


hehe tego typa posiadam w chwili obecnej :D tylko ze S - ke :mrgreen:
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  23 marca 2009
hmmyhy
hmmyhy: hehe tego typa posiadam w chwili obecnej :D tylko ze S - ke


Hehe, dobre szpeje :mrgreen: tylko nudne
LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  23 marca 2009
hmmyhy
hmmyhy: Macker16xD:-Aprilia Rs 125 Macker16xD:-Cagiva mito 125 nom tych dwoch raczej nie polecam bo moga zadziwic nawet doswiadczonego motocykliste zwazywszy na wysoko ustawiony moment obrotowy o ile dobrze pamietam co kolo 8000 -9000 rpm sam sie zdziwilem jezdzac na wlasnie takiej oprilce wiec jako poczatkowe moto dla kobiety odpadaja tym bardziej ze trzeba silnik krecic bo w dolnym zakresie jest strasznie mulowaty :) -Honda NSR 125 jest ok na pierwszy sprzecik :)

chybas oszalal xD Doswiadczonego kierowce zadziwic moze 250cc 2T, natomiast 500cc w 2T tylko dla zajedwabiscie ogarniajacych.

Kobietko powiedz mi jedno...chcesz 125cc?(2T tylko bo 4T stoi,za to zapewniam ze koszty exploatacji sa drogie(wysokie spalanie, remonty,olej do dozownika(nie jakis mixol tylko porzadny castrol R1))
Chyba ze mowa o wiekszej pojemnosci, no to smialo moge polecic Kawasaki Z750, jak dla mnie moto kozak,ale dodam ze plecak zawsze ma przesrane,bo nie ma nic sportowego co mogloby byc wygodne dla drugiej osoby;] chociaz szczerze musze przyznac ze jako plecak najbardziej odpowiadala mi pozycja siedzaca w gsxr750 srad ale to juz krowa nie dla kobiet. 1500funtow to bardzo malo kasy...

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

PoProstuKalina
PoProstuKalina
  24 marca 2009

125cc, nie wiecej. Bede robila prawko A1 na motory do tej pojemnosci.
Juz o tym pisalam.

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  24 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 125cc, nie wiecej. Bede robila prawko A1 na motory do tej pojemnosci. Juz o tym pisalam.


kupie sobie cbr 125 i tyle...
moze i nie za piekne ani szybkie, ale proste w obsludze [4suw] i pali malutko... i to HONDA więc nie ma mowy o awariach... Pozatym dopadniesz młodszy rocznik od RS, NSR mito ...
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  24 marca 2009

kup* kuwa trzyma mnie od soboty chyba :ninja:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.