AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 lutego 2009 (pierwszy post)
? Chcesz kupić motor lub skuter?
? Nie wiesz na jaki się zdecydować?
? Wahasz się między wyborem jednego a drugiego?

Podziel się swoimi wątpliwościami i pytaniami,
a ktoś na pewno postara Ci się pomóc ;-)
LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  8 marca 2009
DLU
DLU: Hmm mam pytanie czy w czasach kryzysu opłacalne jest sprowadzanie motocykli/motorowerów ?? I jeszcze ile kosztuje ich rejestracja w PL ?? Dzięki i pozdro :D

wiesz nie chwalac sie bylem teraz w anglii tydzien,nie ma nic fajnego,ceny albo jak u nas albo drozsze do tego dochodza koszta transportu+droga rejestracja,jednak trzeba czekac az euro i funty spadna...nie wiem jakie ceny w irlandii ale duzo osob powiada ze sa tansze sprzety,jedno jest pewne w holandii starsze moto(typu f1,fazer) mozna wylapac za grosze i crossy bez rejestracji

Konto usunięte
Konto usunięte: wieć potrebuje rady mam skuter 50 ccm w automacie ma 300 przebiegu i jest praktycznie nowy ale zastwnawiam się czy nie zamienić go na 50 w motocyklu z manualną skrzynią biegów napiszcie czy wy zmienialibyście :P:P

przy tak ogromnej pojemnosci to bez znaczenia...

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  9 marca 2009
LoveYamahaYFM
LoveYamahaYFM: jednak trzeba czekac az euro i funty spadna...

No czekać trzeba tylko ile ;/ :( a sezon już powoli się rozkręca ;/

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  9 marca 2009
DiKman
DiKman: No czekać trzeba tylko ile ;/ :( a sezon już powoli się rozkręca ;/


Olej temat i kupuj coś w PL ::mrgreen::
DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  9 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: DiKman:No czekać trzeba tylko ile ;/ :( a sezon już powoli się rozkręca ;/ Olej temat i kupuj coś w PL ::

tak to jakie modele mi polecisz :D mam już małą listę :D :
Yamaha TZR
Yamaha Aerox
Aprilia RS
Aprilia SR
Honda NSR
Peugeot Jet Force
Pegeot Speed Fight
Yamaha DT
Suzuki Katana
Rieju Matrix
Derbi gpr

Chodzi o motorowery bo mam dopiero 15 lat ;/ wolałbym mieć 18 ;| i jeździć CBR albo Ninja

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

Kopcu93
Posty: 385 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 355
Kopcu93
  9 marca 2009

Najlepiej Aprile Sr Peugeot Jet Force albo Peugeota speedfight :)

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  9 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepiej Aprile Sr Peugeot Jet Force albo Peugeota speedfight :)

jakieś argumenty prócz takich "bo mój kolega go ma i fajny jest"

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  9 marca 2009
DiKman
DiKman: Yamaha TZR Yamaha Aerox Aprilia RS Aprilia SR Honda NSR Peugeot Jet Force Pegeot Speed Fight Yamaha DT Suzuki Katana Rieju Matrix Derbi gpr

Jeszcze Derbi Senda

Dodajcie jakieś swoja bo jak do wuja będę dzwonił to mu marki podam jakie bym chciał i jakie da rade :D

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  9 marca 2009

najpierw sie zastanow po co ci moto... posmigac do sklepu po bulki,poszalec w lesie czy posmigac nieco szybciej i przeciskac sie miedzy autami w korkach...

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  9 marca 2009

Kupuj jakiegos japońca...

Yamaha TZR 50 , pseudościgacz ale chociaż ładnie wygląda , ja osobiscie bym tego nie kupił

Yamaha DT50 , to miałem i polecam, nauczysz sie śmigac w terenie fajnie i na asfalcie tez pojedzie ;]

A jesli chodzi o Honde nsr 50 to tak samo jak z TZR tylko ze brzydsze.

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  9 marca 2009

Kible olej od razu jak chcesz kiedys wsiadac na cos mocniejszego, bo nawet biegow nie bedziesz umial zmieniac.

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  9 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Yamaha TZR 50 , pseudościgacz ale chociaż ładnie wygląda , ja osobiscie bym tego nie kupił Yamaha DT50 , to miałem i polecam, nauczysz sie śmigac w terenie fajnie i na asfalcie tez pojedzie ;]

TzR I DT właśnie te 2 najbardziej bym brał :D

LoveYamahaYFM
LoveYamahaYFM: najpierw sie zastanow po co ci moto...

No właśnie nie wiem bo i po polu mogę jeździć i szybko po asfalcie bo mieszkam w miejscu gdzie są pola i droga międzymiastowa :D takie pośrodku najlepiej :D

DT hmm a nie lepiej Sende ponoć najwięcej mocy ma wśród motorowerów :D

Za to TZR ahhh ten wygląd rodem z R1 :] ale jeszcze zobaczę bo wujek chciał właśnie swoją TZR sprzedać :P

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  9 marca 2009

o kjurwa tu jest mowa tylko o 49cc ?????????????????????????????????????????
chlopak szukaj 79cc bo 49cc nawet do nauki nie jest dobre...rower+silnik

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

Macker16xD
Macker16xD
  10 marca 2009

W takiej pojemnosci bralbym tylko crossa ewentualnie jakies enduro ;D

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  10 marca 2009
LoveYamahaYFM
LoveYamahaYFM: 79cc

Tak ale wtedy po jakim kolwiek wypadku gdzie ktoś ucierpiał bądź ja STFU nie dostaje odszkodowania a i jeszcze muszę płacić tym co zostali poszkodowani ;/

A wiecie może czy np jakbym zarejestrował quada jako ciągnik to jest legalne ??

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  10 marca 2009
DiKman
DiKman: A wiecie może czy np jakbym zarejestrował quada jako ciągnik to jest legalne ??


jest, wszystko sie da ::mrgreen::
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.