AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 lutego 2009 (pierwszy post)
? Chcesz kupić motor lub skuter?
? Nie wiesz na jaki się zdecydować?
? Wahasz się między wyborem jednego a drugiego?

Podziel się swoimi wątpliwościami i pytaniami,
a ktoś na pewno postara Ci się pomóc ;-)
hmmyhy
hmmyhy
  29 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Hehe, dobre szpeje tylko nudne


narazie sie pojezdzi :) pozniej moze fazerka albo hornet zobaczymy jak beda stac cenowo :D
hmmyhy
hmmyhy
  29 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: -Odezwal sie skuterzysta ;]


w porownaniu do mojego moto samialo moge powiedziec ze to ty pomykasz na skuterze hehe i to niezle zajechanym :) napisalem co mam wiec zacznij czytac a nie wyzywac innych
LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  29 marca 2009
hmmyhy
hmmyhy: ZX7RxNINJA:Hehe, dobre szpeje tylko nudne narazie sie pojezdzi :) pozniej moze fazerka albo hornet zobaczymy jak beda stac cenowo :D

od fazera cbr jest stokroc lepsza

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

hmmyhy
hmmyhy
  29 marca 2009
LoveYamahaYFM
LoveYamahaYFM: od fazera cbr jest stokroc lepsza


jednak moje twierdzenie jest inne :) pozatym fazer to nie scig jak cbr :) a nie pisalem o cbr-ce tylko hornecie wiec czytaj uwaznie jakos scigi mnie nie kreca glownie ze wzgledu na niewygodne ulozenie kierowcy wzgledem motocykla max 150 przejechanych kilometrow i kark z kregoslupem boli ze jak nie wiem co
Macker16xD
Macker16xD
  29 marca 2009
hmmyhy
hmmyhy: niewygodne ulozenie kierowcy wzgledem motocykla max 150 przejechanych kilometrow i kark z kregoslupem boli ze jak nie wiem co

Za tą frajde to dosyc niewygorowana cena ;D
hmmyhy
hmmyhy
  29 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Za tą frajde to dosyc niewygorowana cena ;D


moze i tak ale jednak wole szosowo/turystyczne bo bardziej cenie wygode :P
LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  29 marca 2009
hmmyhy
hmmyhy: LoveYamahaYFM:od fazera cbr jest stokroc lepsza jednak moje twierdzenie jest inne :) pozatym fazer to nie scig jak cbr :) a nie pisalem o cbr-ce tylko hornecie wiec czytaj uwaznie jakos scigi mnie nie kreca glownie ze wzgledu na niewygodne ulozenie kierowcy wzgledem motocykla max 150 przejechanych kilometrow i kark z kregoslupem boli ze jak nie wiem co

wiem ze nie pisales o cbr ale tez nie napisales jaka fazera... poza tym technicznie cbr jest lepsza...

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  29 marca 2009
hmmyhy
hmmyhy: jednak moje twierdzenie jest inne :) pozatym fazer to nie scig jak cbr :) a nie pisalem o cbr-ce tylko hornecie wiec czytaj uwaznie jakos scigi mnie nie kreca glownie ze wzgledu na niewygodne ulozenie kierowcy wzgledem motocykla max 150 przejechanych kilometrow i kark z kregoslupem boli ze jak nie wiem co


tez tak gadałem jak jeździłem na XJ, a teraz co?

latam na moim ZX7R juz 2tysiąc MIL i w zyciu nie wsiade spowrotem na nakeda czy inne niestabilne moto... Dobry ścig prowadzi sie pewniej i jak po sznureczku, ja mam wrazenie ze jestem bezpieczniejszy..
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  29 marca 2009

A, kregosłup boli jak sie jedzie w korku np, jak sie wyleci na traske to pęd powietrza odciąża ręce i mnie nic nie boli mimo wzrosu 185. pozdro

LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  29 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hmmyhy:jednak moje twierdzenie jest inne :) pozatym fazer to nie scig jak cbr :) a nie pisalem o cbr-ce tylko hornecie wiec czytaj uwaznie jakos scigi mnie nie kreca glownie ze wzgledu na niewygodne ulozenie kierowcy wzgledem motocykla max 150 przejechanych kilometrow i kark z kregoslupem boli ze jak nie wiem co tez tak gadałem jak jeździłem na XJ, a teraz co? latam na moim ZX7R juz 2tysiąc MIL i w zyciu nie wsiade spowrotem na nakeda czy inne niestabilne moto... Dobry ścig prowadzi sie pewniej i jak po sznureczku, ja mam wrazenie ze jestem bezpieczniejszy..

dokladnie, na scigu jakos bezpieczniej,pewniej sie czlowiek czuje,na nakedzie takie wrazenie jakby tracilo sie kontakt z nawierzchnia w niektorych momentach

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  30 marca 2009
LoveYamahaYFM
LoveYamahaYFM: dokladnie, na scigu jakos bezpieczniej,pewniej sie czlowiek czuje,na nakedzie takie wrazenie jakby tracilo sie kontakt z nawierzchnia w niektorych momentach


przy wchodzeniu w luk przy predkosci
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  30 marca 2009

cos sie yebie z tya fotka posta mi ucielo

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  30 marca 2009

przy wchodzeniu w luk przy predkosci

LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  31 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przy wchodzeniu w luk przy predkosci

ma sie wrazenie jakby przednie kolo uciekalo xD

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  31 marca 2009
LoveYamahaYFM
LoveYamahaYFM: ma sie wrazenie jakby przednie kolo uciekalo xD


i wiekszosc przy predkosci
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.