AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 lutego 2009 (pierwszy post)
? Chcesz kupić motor lub skuter?
? Nie wiesz na jaki się zdecydować?
? Wahasz się między wyborem jednego a drugiego?

Podziel się swoimi wątpliwościami i pytaniami,
a ktoś na pewno postara Ci się pomóc ;-)
karusS1
karusS1
  17 kwietnia 2009

Ja napisałem jak u mnie jest :) więc proszę o nie składanie reklamacji:PP

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  19 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: YAMAHA YBR 125, Yamaha DT 125 kat.A1 Yamaha XT-125 1000 zł 20 godz. 30 godz. Wiek 15 lat i 9 miesięcy

Czyli 3 miechy przed ukończeniem 16 :P tylko mam problem u mnie w miescie są niby te kategorie do zaliczenia ale... na stronie WOSK pisze że kat A B C E i to wszystko :/

LoveYamahaYFM
LoveYamahaYFM: zalezy gdzie... u mnie na A1 koszt kursu 400zl i jezdzi sie yamaha TW125 10h

U mnie jeździ się prawdopodobnie MZ hahahahaha z tego co wyczytałem :p

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  19 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tam kupiłem Polly50 Firmy Motorro i nie narzekam leci ponad 80 malo pali i jest zajefajny:P

EE szalejesz ... Tylko szkoda że to nadal jedna z tych 50 co nie przebiła odblokowana 100
I o ile się nie mylę to chińskie badziewie na które nigdy nie patrzałem nawet jak na Kibel
:D

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

karusS1
karusS1
  19 kwietnia 2009
DiKman
DiKman: karusS1:YAMAHA YBR 125, Yamaha DT 125 kat.A1 Yamaha XT-125 1000 zł 20 godz. 30 godz. Wiek 15 lat i 9 miesięcy Czyli 3 miechy przed ukończeniem 16 :P tylko mam problem u mnie w miescie są niby te kategorie do zaliczenia ale... na stronie WOSK pisze że kat A B C E i to wszystko :/ LoveYamahaYFM: zalezy gdzie... u mnie na A1 koszt kursu 400zl i jezdzi sie yamaha TW125 10h U mnie jeździ się prawdopodobnie MZ hahahahaha z tego co wyczytałem :p


No niby tak to musi być kategorja A1 A co do motoru mz Szok xD a wogóle jest 125ccm MZ :D
DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  19 kwietnia 2009

No u mnie na tablicy w WOSK pisze MZ 125 :P i na A i na A1 ponoć taka jest a tam wyjeżdzają róznymi cbr itp :P

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  19 kwietnia 2009

Oo Zmienili juz to :P

A1 Yamaha RX100

A Mz RT 125 Jamaha sr 250 YBR 250

Nawet nie wiedzialem kiedy bylem tam 5 miechow temu

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  19 kwietnia 2009

Mam pytanie bo teraz doczytałem

Czy ja potrzebuje dowód czy wystarczy legitymacja ??

Kiedy mogę zacząć kurs nie egzamin a kurs ??

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  20 kwietnia 2009
DiKman
DiKman: Mam pytanie bo teraz doczytałem Czy ja potrzebuje dowód czy wystarczy legitymacja ?? Kiedy mogę zacząć kurs nie egzamin a kurs ??

dowod/paszport potrzebujesz by zapisac sie na egzamin i przystapic ogolnie do egzaminu

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  20 kwietnia 2009
LoveYamahaYFM
LoveYamahaYFM: DiKman:Mam pytanie bo teraz doczytałem Czy ja potrzebuje dowód czy wystarczy legitymacja ?? Kiedy mogę zacząć kurs nie egzamin a kurs ?? dowod/paszport potrzebujesz by zapisac sie na egzamin i przystapic ogolnie do egzaminu

Czyli legitymacja nie przejdę :/ ile od 16 mogę zacząć przejeżdżać te godziny ??

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  20 kwietnia 2009
DiKman
DiKman: LoveYamahaYFM:DiKman:Mam pytanie bo teraz doczytałem Czy ja potrzebuje dowód czy wystarczy legitymacja ?? Kiedy mogę zacząć kurs nie egzamin a kurs ?? dowod/paszport potrzebujesz by zapisac sie na egzamin i przystapic ogolnie do egzaminu Czyli legitymacja nie przejdę :/ ile od 16 mogę zacząć przejeżdżać te godziny ??

......:zonk: zalezy jak sie ugadasz z instruktorem...na kurs nie potrzebujesz dowodu ani nic tylko swoj pesel... normalnie mozesz zaczac kurs majac skonczone 15lat i 9miesiecy ale kolega zapisywal sie na kurs 6miesiecy przed uzyskaniem odpowiedniego wieku, na egzamin potrzebujesz dokument potwierdzajacy tozsamosc dowod/paszport

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

Kopcu93
Posty: 385 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 355
Kopcu93
  20 kwietnia 2009

Jaki najlepszy jest skuter na 1 raz :) do 5 tysiecy ? ale zeby juz miał fajna..pizd* :P

lukasz2147
lukasz2147
  20 kwietnia 2009

aprilie, yamahy, gilery, suzuki ja polecam yamahę aerox aprilie sr peugeot speedfighter gilere stalker, i tego typu znane skuty ewentualnie jeszcze kymco ale są za drogie po mojemu...... oczywiście mówie o używkach bo debilu kupują nowe moto jeśli zależ im na osiągach....

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki najlepszy jest skuter na 1 raz :) do 5 tysiecy ? ale zeby juz miał fajna..pizd* :P

żaden kibel nie ma fajnej piz......dy...

Konto usunięte
Konto usunięte: aprilie, yamahy, gilery, suzuki ja polecam yamahę aerox aprilie sr peugeot speedfighter gilere stalker, i tego typu znane skuty ewentualnie jeszcze kymco ale są za drogie po mojemu...... oczywiście mówie o używkach bo debilu kupują nowe moto jeśli zależ im na osiągach....

Tak bo nowe to nowe a uzywka nie wiadomo co i jak a debilem to nazywaj siebie debile to siadaja od razu na motocykle 1000 ccm (wyliczajac kilku) a kupujac nowke masz gwarancje etc ale to i tak kibel...

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  20 kwietnia 2009

kupic byle jakas aprilie rs 50 i wyyebie i tak kazdy kibel... ale to i tak pierdzipęd.

Kopcu93
Posty: 385 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 355
Kopcu93
  20 kwietnia 2009

le speedfigt 2 kosztuje 8 tysi aprila sr 50 a takze facktory ok 9-10 i yamaha aerox no to juz wszystkie powyzej 8 tysi a jakies do 5.500 ? minimalnie moc 6km

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.