AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 lutego 2009 (pierwszy post)
? Chcesz kupić motor lub skuter?
? Nie wiesz na jaki się zdecydować?
? Wahasz się między wyborem jednego a drugiego?

Podziel się swoimi wątpliwościami i pytaniami,
a ktoś na pewno postara Ci się pomóc ;-)
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  31 marca 2009

curwa mac co jest

hmmyhy
hmmyhy
  31 marca 2009
LoveYamahaYFM
LoveYamahaYFM: wiem ze nie pisales o cbr ale tez nie napisales jaka fazera... poza tym technicznie cbr jest lepsza...


fazer wiadomo rok powyzej 2002 i mysle ze raczej litrowke z silniczkiem od R1 :) zalezy jak beda stac cenowo to narazie tylko plan a pozatym XJ i fazer a cbr to calkiem inna bajka co wiesz :) nie ta klasa i w ogóle

LoveYamahaYFM
LoveYamahaYFM: ma sie wrazenie jakby przednie kolo uciekalo xD


mi zwiewa tylnie :mrgreen: bo jest łysiutkie nawet grama bieznika przez srooek nie ma :P jutro jade zmienic na inna bo pogoda sie robi na tej to sie jezdzic nie da ale powiem ze uslizg jest wyczowalny i mozna spokojnie opanowac moto wiec stresu nie mam a co do przodu to narazie nic takiego nie wyczulem :)
LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  31 marca 2009

fzr,fzs czy co?

hmmyhy
hmmyhy: co do przodu to narazie nic takiego nie wyczulem :)

To wejdz w winkiel ze znaczna predkoscia:) a pozniej na scigu sprobuj przy takiej samej,poczujesz roznice, no ale to tez kwestia przyzwyczajenia:P

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

hmmyhy
hmmyhy
  31 marca 2009

zalezy jak kto jezdzi :) moze kiedys zmienie zainteresowanie wszystko sie moze zdarzyc narazie interesuje mnie ta opona bo sezon sie zaczyna wiec jutro cza ja zmienic :D

LoveYamahaYFM
LoveYamahaYFM: fzr,fzs czy co?


FZ1 S
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  1 kwietnia 2009

ja tez musze zmienic moja 190 z tylu.. ;/

LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  1 kwietnia 2009

ja z tylu mam nowke ale potrzebuje na przod :D nawet stoppie nie idzie zrobic bo slizga sie :D

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

Macker16xD
Macker16xD
  1 kwietnia 2009
LoveYamahaYFM
LoveYamahaYFM: nawet stoppie nie idzie zrobic bo slizga sie

Dlugie stoppale walisz ?
LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: LoveYamahaYFM:nawet stoppie nie idzie zrobic bo slizga sie Dlugie stoppale walisz ?

Wcale;P mam lysa opone:D chcialem raz zamkac 180 to przod sie poslizgnal i prawie slizga zaliczylem:P Moj najdluzszy stoppie to chyba 5m :mrgreen: nie umiem stoppie:P

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  2 kwietnia 2009

Mi stoppie wychodzi tylko przypadkowo, jak jakis frajer mi wyjedzie ;d juz tak chyba z 3 razy mialem...

Macker16xD
Macker16xD
  2 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi stoppie wychodzi tylko przypadkowo, jak jakis frajer mi wyjedzie ;d juz tak chyba z 3 razy mialem...

Chodzi mi o rolling stoppie ;D
Heh ja tak raz tylko wyje,.,lem jak z ziomkiem (pasazerem) sie zagadalem i brakowalo cm-tra zeby typiare zaje.:cenzura:. ;D
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  2 kwietnia 2009

Jaki olej leje sie do LAG? bo nie pamietam, ostatni raz zmienialem w NSrce... Macie jakis dobry sprawdzony

LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  2 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki olej leje sie do LAG? bo nie pamietam, ostatni raz zmienialem w NSrce... Macie jakis dobry sprawdzony

5w40 najrzadszy=najmiekszy
20w40 twardy
ja lalem zawsze 15w40 i bylo git

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  3 kwietnia 2009
LoveYamahaYFM
LoveYamahaYFM: 5w40 najrzadszy=najmiekszy 20w40 twardy ja lalem zawsze 15w40 i bylo git


moge nalać takie samego oleju jak do wspomagania w aucie? :D w koncu hydrauliczny ;D
LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  4 kwietnia 2009

xD nie wiem:P a zal wydac 20zl na olej :P?

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  4 kwietnia 2009
LoveYamahaYFM
LoveYamahaYFM: xD nie wiem:P a zal wydac 20zl na olej :P?


nie bo mam castrol do wspomagań całą banieczke ;D a on dosc drogi i szkoda mi xD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.