AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 lutego 2009 (pierwszy post)
? Chcesz kupić motor lub skuter?
? Nie wiesz na jaki się zdecydować?
? Wahasz się między wyborem jednego a drugiego?

Podziel się swoimi wątpliwościami i pytaniami,
a ktoś na pewno postara Ci się pomóc ;-)
KceKrecik
KceKrecik
  4 maja 2009

mówiłem Ci już że jeśli nie masz nic do powiedzenia to nie pisz bo zaśmiecasz forum. a tak poza tym to ostatnio dotyczyło to innych motocykli. Wiec na prawdę uspokój sie już i skończ denerwować ludzi bo nie wiem czy zauważyłeś ale nie jesteś tu mile widziany. I nie próbuj się tłumaczyć jak dziecko tylko daj funkcjonować temu forum jak należy, bo nie dość że nic sensownego tu nie wnosisz to jeszcze robisz syf!!!

KceKrecik
KceKrecik
  4 maja 2009

oczywiście moją wypowiedz kieruje do DjKman

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  5 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to powiedzcie co byście woleli kupic i co mozecie mi powiedziec na temat yamahy tzr 80 i hondy cbr 125


Powiem Ci ze osiągi będą bardzo podobne z tym. że TZR będzie więcej palić no i trzeba wlewać olej bo to 2suw, za to z wyglądu TZR jest dużo ładniejsza, ale wygląd to kwestia gustu więc to pozostawiam Tobie.

DiKman
DiKman: Powtarzasz się...Pierw zalicz to prawko nikt ci w nielegalnej pracy nie pomoże...


Ty tez sie powtarzasz, chłopak normalnie pyta to trzeba odpowiedzieć, a Ty nie dość, że nie masz nic do powiedzenia, to nabijasz i zawsze wciśniesz 'swój grosz' wogóle nie związany z tematem.

Pozdro
DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  5 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mówiłem Ci już że jeśli nie masz nic do powiedzenia to nie pisz bo zaśmiecasz forum. a tak poza tym to ostatnio dotyczyło to innych motocykli. Wiec na prawdę uspokój sie już i skończ denerwować ludzi bo nie wiem czy zauważyłeś ale nie jesteś tu mile widziany. I nie próbuj się tłumaczyć jak dziecko tylko daj funkcjonować temu forum jak należy, bo nie dość że nic sensownego tu nie wnosisz to jeszcze robisz syf!!!

15 postów masz i myślisz że królujesz jedyne co mi możesz to loda...

Denerwujesz to ty mnie...
Mile widziany hmm ty może jesteś??

Konto usunięte
Konto usunięte: Ty tez sie powtarzasz, chłopak normalnie pyta to trzeba odpowiedzieć, a Ty nie dość, że nie masz nic do powiedzenia, to nabijasz i zawsze wciśniesz 'swój grosz' wogóle nie związany z tematem. Pozdro

Akcja Poprawmy Pogląd Na Polskich Motocyklistów się kłania

Chłopak szuka ludzi co mu powiedzą jaki moto ma sobie kupić i zarejestrować na 50...

Bezsens...

Aha i mam swój grosz...Poprawiam Pogląd na Polskich Motocyklistów...

Aha i porównywanie 4T do 2T to przesada... 4T do 250 ccm rusza się jak slimak 2T w 80 ccm Leci już trochę ale pali prawię tyle co 125...i tyle tylko że nie będe pomagał ludziom co jeżdżą nielegalnie...Wiem sam tak chciałem ale trochę się zastanowiłem...

Konto usunięte
Konto usunięte: DjKman

Imbecyl DikMan jak juz a nie DJ za dj się nie uważam i nie mam zamiaru

I tyle...

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  5 maja 2009
DiKman
DiKman: 15 postów masz i myślisz że królujesz jedyne co mi możesz to loda...


Ilość postów o niczym tutaj nie świadczy :zonk:

DiKman
DiKman: Akcja Poprawmy Pogląd Na Polskich Motocyklistów się kłania


nie pouczaj mnie bo 11 lat w temacie siedze a Ty prawie wcale :mrgreen:

DiKman
DiKman: nie będe pomagał ludziom co jeżdżą nielegalnie...Wiem sam tak chciałem ale trochę się zastanowiłem...


a ja pomagam bo od zawsze jezdze nielegalnie i co pouczysz mnie ze jestes pseudomotocykllistą? :zonk: Jak miałem 14 lat pomykałem na NSR 125 i jakos nikomu nic nie zrobiłem, jak ktos ma olej w głowie to niech sobie nawet 600 kupi w wieku 15 lat, prawo jazdy to tylko papierek, pamiętaj.

Pozdro
KceKrecik
KceKrecik
  5 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja pomagam bo od zawsze jezdze nielegalnie i co pouczysz mnie ze jestes pseudomotocykllistą? Jak miałem 14 lat pomykałem na NSR 125 i jakos nikomu nic nie zrobiłem, jak ktos ma olej w głowie to niech sobie nawet 600 kupi w wieku 15 lat, prawo jazdy to tylko papierek, pamiętaj.


dokładnie zgadzam sie z kolegą. pamietaj ze nie wiek i prawo jazdy świadczą o tym jakim jesteś kierowcą. Ja co prawda jeżdze odkąd skończyłem 10 lat czyli leci mi już 7 rok. zaczynałem od motorynki pony potem jezdzilem wską 125, mińskiem 125 i mz-tą 250(oczywiscie jezdzilem nimi off-road) a potem przesiadłem sie na skuter bo zrobilem karte motorowerową jednak zaczynam tesknic za biegowkami i przez to chec kupna czegos z biegami. moj ojciec jezdzil w motocrossie, nauczył mnie tego i owego. mam juz troche doswiadczenia mimo mlodego wieku i powiem Ci ze motorem mozna szalec ale trzeba wiedziec gdzie kiedy i jak a nie dokrecic manetke i niech sie dzieje co chce. i moze tak troche grzeczniej bo to forum jest po to zeby sobie pomagac a nie kłócic. a co do legalnosci to zastanow sie czy Ty robisz wszystko zgodnie z prawem i czy nigdy go nie zlamales? ja swiety nie jestem
DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  5 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja pomagam bo od zawsze jezdze nielegalnie i co pouczysz mnie ze jestes pseudomotocykllistą? Jak miałem 14 lat pomykałem na NSR 125 i jakos nikomu nic nie zrobiłem, jak ktos ma olej w głowie to niech sobie nawet 600 kupi w wieku 15 lat, prawo jazdy to tylko papierek, pamiętaj.

Tak ale zaczynałeś od czegoś...znaczy się od roweru potem 50/80/125...

Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie zgadzam sie z kolegą. pamietaj ze nie wiek i prawo jazdy świadczą o tym jakim jesteś kierowcą. Ja co prawda jeżdze odkąd skończyłem 10 lat czyli leci mi już 7 rok. zaczynałem od motorynki pony potem jezdzilem wską 125, mińskiem 125 i mz-tą 250(oczywiscie jezdzilem nimi off-road) a potem przesiadłem sie na skuter bo zrobilem karte motorowerową jednak zaczynam tesknic za biegowkami i przez to chec kupna czegos z biegami. moj ojciec jezdzil w motocrossie, nauczył mnie tego i owego. mam juz troche doswiadczenia mimo mlodego wieku i powiem Ci ze motorem mozna szalec ale trzeba wiedziec gdzie kiedy i jak a nie dokrecic manetke i niech sie dzieje co chce. i moze tak troche grzeczniej bo to forum jest po to zeby sobie pomagac a nie kłócic. a co do legalnosci to zastanow sie czy Ty robisz wszystko zgodnie z prawem i czy nigdy go nie zlamales? ja swiety nie jestem

Masz rację wszystkiego legalnie nie robiłem o czym będzie świadczył mój filmi i moich kumpli pod tytułem
"Z jak Zioło"
(Autoreklama za razem)

Macie rację ale jakbym ja miał wybierać być legalnym(jak na razie najprawdopodobniejsze)lub nielegal (tylko w wypadku gdy punkt 1 zostanie przerzucony o 2 lata do przodu)
Wybieram to 1 mam możliwość robię...

A tak po za tym...

Konto usunięte
Konto usunięte: mam juz troche doswiadczenia mimo mlodego wieku i powiem Ci ze motorem mozna szalec ale trzeba wiedziec gdzie kiedy i jak a nie dokrecic manetke i niech sie dzieje co chce.

Nie należę do tych dla mnie można szaleć na autostradzie pustostanach i poza miastem w mieście maximum +40 km/h ponad normę...Mam swój mózg i swój tok myślenia...Jak dla mnie może i masz doświadczenie ale nie znasz podstaw że 2T do 4T nierówny itp...

Ale ok chciałeś pomocy to masz...

Czego oczekujesz od motocykla oszczędności czy prędkości...??

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

KceKrecik
KceKrecik
  5 maja 2009

odróżniam 4t od 2t. ale akurat 80 2T i 125 4T maja podobne osiagi. moj ojciec robi motocykle w wolnym czasie stoi obecnie stoi tego 8 sztuk w garazu z czego akurat 1 moj wlasny 3 ojca a reszta w naprawie, przesiaduje czasem z nim wiec troche pojecia o silnikach tez mam. ale skoro chce ktorys z nich kupic to wole zasiegnac szerszej opini na ich temat zeby potem nie załować. nie chodzi tu o predkosc i takie tam ale lubie motocykle zwinne w miare wygodne zwrotne i dobrze wywazone co wcale nie znaczy ze ten motor ma ledwo jechac:P

KceKrecik
KceKrecik
  5 maja 2009

a tak w ogole predkosc i oszczednosc to pojecia wzgledne dla kazdego znacza co innego

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  5 maja 2009

No ok...
W miare wywarzone są oba...
Tylko Cbr jest lżejsza wiadomo czemu...Nie wiem jak z częściami...remont co około 25-50 tyś km...Zegary nie wiem nie widziałem...dźwięk już trochę lepszy...Wygląda jak rower ale ma już jakieś zaokrąglenia...Nowa od 2003 bodajże...Droga...6500zł co najmniej...4T nie tak łatwo ją zatrzeć...
Za to TZR bardzo zwinna... Dużo części...Remont co około 15-20 tyś km...Bardzo dobre amory...Czytelne zegary...Dźwięk jak w 2 t z lekka słaby...Dużo części silniki o ile się nie mylę w 80 nadal AM6...Dużo części tuningowych...Buda z lekka kwadratowa...Stare roczniki...Tania w miarę 3000-4500...tylko używki więc rama może być krzywa itp...trochę stary więc w większości wypadkach skatowany...

No to jak na razie tyle

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

KceKrecik
KceKrecik
  5 maja 2009

no wiec nadal bez jednoznacznej decyzji, wciaż mam dylemat :P

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  5 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

A jaki :p??

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  5 maja 2009

TZR na 100km spali ci 5-7litrów
28zł - 100 km + olej.(około 35zł)

CBR na 100km spali ci 3 litry.
12zł - 100k.

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

KceKrecik
KceKrecik
  5 maja 2009

bez przesady az takiej roznicy nie ma

Martindt
Martindt
  5 maja 2009

Witam wszystkich jakiego turystyka byscie polecili na 1 moto bo wlasnie koncze robic prawko i pasuje cos zakupic kwota do 5 tys nie zadne scigacze tylko jakis szosowo turystyczny mnie interesuje pozdrawiam

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.