AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 lutego 2009 (pierwszy post)
? Chcesz kupić motor lub skuter?
? Nie wiesz na jaki się zdecydować?
? Wahasz się między wyborem jednego a drugiego?

Podziel się swoimi wątpliwościami i pytaniami,
a ktoś na pewno postara Ci się pomóc ;-)
Szewczenko7
Szewczenko7
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Apka

jak patrze na ogłoszenia na allegro to tam na zdjęciu na liczniku jest 60 km/h maX! ::woot::
MaLcZaK07
MaLcZaK07
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 60

chyba raczej 80 :tak:
Szewczenko7
Szewczenko7
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba raczej 80

pomyłka :and: klawisz się pomylił ..
hmmyhy
hmmyhy
  19 maja 2009

i tak i tak komarek jedynie wmiare wyglada nic wiecej

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  19 maja 2009
hmmyhy
hmmyhy: i tak i tak komarek jedynie wmiare wyglada nic wiecej

Nie wiem czy ty jesteś niepełnosprawny czy tylko nabijasz...

Konto usunięte
Konto usunięte: 60 km/h

Tak w tych powyżej 2003 musi tak być (takie wymogi)

Konto usunięte
Konto usunięte: 80

Na starszych modelach skala jest nawet do 120 ale ten licznik przekłamuje o 20-50 nawet

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

XBrutusekX
XBrutusekX
  19 maja 2009

ja też mam chrapke na apke.. ale te powyżej 2003 to w h** muszą kosztować... :smutny:

XBrutusekX
XBrutusekX
  19 maja 2009

apropos komarka, to ja mam i takim gównienkiem to ledo 45km/h pojedzie... wiec trzeba się na coś większego przesiąść :)

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale te powyżej 2003 to w h** muszą kosztować...

9ooo ;/ 2oo6 lepsze :P bo to już są z kocimi oczyma i elektryczny licznik ...

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

XBrutusekX
XBrutusekX
  19 maja 2009

ja bym chciał żeby nowa apka kosztowała tak z 3000zł jechała góra 85km/h ... :and:

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja bym chciał żeby nowa apka kosztowała tak z 3000zł jechała góra 85km/h ...

ohoho to nawet tej starej Rs nieraz za 3ooo nie wyczaisz :P

85-100 taki jest ich przedzial

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

XxMarcinApriliaxX
XxMarcinApriliaxX
  19 maja 2009

A co fajnego jest w elektronicznym liczniku? Jak dla mnie beznadzieja, wolę analogowe

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A co fajnego jest w elektronicznym liczniku? Jak dla mnie beznadzieja, wolę analogowe

Elektroniczny mniej przekłamuje...

Analogowy za to można w różne sposoby przekształcać...

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  19 maja 2009
hmmm
hmmm: dokladnie 9 km od wadowic akurat w twoje strony rzadko sie zapuszczam :) ale wiem gdzie to jest xD prawdopodbnie w lipcu bedzie zlot motocykli w Bielanach co roku jest w majowy weekend ale niestety w tym roku przeniesli na lipiec moze byles tam kiedys ? niedaleko Kęt :)


W moje strony warto się zapuścić, piękne winkle w ojcowie ;] Codziennie po nich jeżdze i jeszcze mi sie nie znudziły. A co do zlotu to nie byłem ale w tym mam nadzieje, że się wybiore. Narazie tylko w Mnikowie byłem na rozpoczęciu.

DiKman
DiKman: Elektroniczny mniej przekłamuje... Analogowy za to można w różne sposoby przekształcać...


Wszystko zależy od slimaka i nawet opon. nigdy nie ma dokladnego pomiaru.
XxMarcinApriliaxX
XxMarcinApriliaxX
  19 maja 2009

Ale przynajmnie na analogowym widać dokładnie i wgl fajnie jak sie widzi wskazówe zapier*** w góre a nie tam jakieś beznadziejne cyferki

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale przynajmnie na analogowym widać dokładnie i wgl fajnie jak sie widzi wskazówe zapier*** w góre a nie tam jakieś beznadziejne cyferki


Też tak uważam, nienawidze analogowych. Lubie patrzeć jak wskazówka idzie jakby ją ktoś w d u pe kopnął ::mrgreen::
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.