NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 czerwca 2013 (pierwszy post)
Temat związany z newsami o Boksie, MMA, Judo, Karate, K-1, Kick-boxing, Krav Madze, Muay - Thai jednym słowem wszelkimi sportami i sztukami walki.d83ddc4ad83ddcaa



Zapraszam do dyskusji 270c

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 grudnia 2013

Witalij pozbawiony mistrza WBC, w każdej chwili może jednak wrócić i dostać od razu walkę o ten pas, na razie jednak bawi się na Ukrainie z rodakami.

Być może teraz Wilder przy atakuje !

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 grudnia 2013


twardziel d83dde1d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 grudnia 2013

Fajny teraz w tv na Polsacie Sport program z najlepszymi walkami tego roku, w Polsce była dobra wojna Cieślaka z Kranodarskim, sędzia tam liczył w 15 sekundzie 1 rundy Cieślaka do 9 - ten już był jedną nogą w grobie, drugą na skórce od banana a i tak wygrał przez efektowny nokaut.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Alucard
Alucard
  29 grudnia 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: nie ma uja na Mameda Khalidowa ! :D

Dostałby do dupie z każdym z pierwszej 20 rankingu UFC.
Jak nie odejdzie z KSW, dla mnie sportowo nic nie znaczy.
Mcdunia
Posty: 11 (po ~54 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
Mcdunia
  6 stycznia 2014

siemkka fajterzy;3 co kto trenuje. ja boks i kickboxing. piszcie na priv;D

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 stycznia 2014

Wygląda na to, że Kołodziej doczeka się walki o pas MŚ. Ma walczyć 8 marca w Berlinie z Kubańczykiem Yoanem Pablo Hernandezem, który broniłby pasa IBF po raz piąty. Przeciwnik nie łatwy dla Pawła, wszak pokonał samego Cunninghama w jednej z obron.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 stycznia 2014

Ładnie tam Szpilkę potraktowali w USA :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

zapomnialamhasla
zapomnialamhasla
  15 stycznia 2014

bo Szminka to terrorysta d83dde04

Terrorysta96
Terrorysta96
  15 stycznia 2014
zapomnialamhasla
zapomnialamhasla: bo Szminka to terrorysta


Nie znam gościa d83dde04
zapomnialamhasla
zapomnialamhasla
  15 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie znam gościa


Nie znasz Artura Szminki - przyszłego niekwestionowanego mistrza świata wagi ciężkiej?! : O
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 stycznia 2014
zapomnialamhasla
zapomnialamhasla: Nie znasz Artura Szminki - przyszłego niekwestionowanego mistrza świata wagi ciężkiej?! : O


Konto usunięte
Konto usunięte: Nie znam gościa


d83ddc47
Terrorysta 96

Chyba nie skumałaś ocb :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

zapomnialamhasla
zapomnialamhasla
  15 stycznia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Czego tu miałem nie skumać? zbieżności nazw? Na prawdę nie jestem aż taką amebą, mimo, ze na nią wyglądam. d83dde16

Ps: Nie chcę krakać, ale coś ciemno to widzę z tą walką. ;c

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 stycznia 2014
zapomnialamhasla
zapomnialamhasla: Czego tu miałem nie skumać? zbieżności nazw? Na prawdę nie jestem aż taką amebą, mimo, ze na nią wyglądam


Tak to wyglądało tylko :P
zapomnialamhasla
zapomnialamhasla: Ps: Nie chcę krakać, ale coś ciemno to widzę z tą walką. ;c


No jeszcze nie ma ostatecznej decyzji, promotorzy Szpilki robią co mogą aby wszystko skończyło się happy endem.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

zapomnialamhasla
zapomnialamhasla
  15 stycznia 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: No jeszcze nie ma ostatecznej decyzji, promotorzy Szpilki robią co mogą aby wszystko skończyło się happy endem.


Z tego, co zrozumiałem, to papierek musi przebyć drogę z pl za ocean i z powrotem, a ArtureQ musi przylecieć do usa przynajmniej na 8 dni przed walką...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 stycznia 2014
zapomnialamhasla
zapomnialamhasla: Z tego, co zrozumiałem, to papierek musi przebyć drogę z pl za ocean i z powrotem, a ArtureQ musi przylecieć do usa przynajmniej na 8 dni przed walką...


Jutro się wszystko okaże czy wyleci czy też lipton.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.